Избор на телефон

  • 3 587
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 715
Не разбирам защо е това заяждане,че някой си е казал мнението. Ами аз мога да кажа,че ММ ги ремонтира и му минават всякакви апарати през ръцете. Освен айфони друго вкъщи не се ползва. И детето дори има айпад. Това е телефон,който се купува и се ползва с години. Няма нещо,което да ме дразни,няма кусури. Аз лаптоп не ползвам,всичко е през телефона. Мейли,интернет,игри,програми за какво ли не,снимки,всичко. Ми железен е! Сравнения няма да правя,защото нямам нерви да ползвам Андроид,че да изброявам кусури. Всичко,от което имам нужда го намирам в айфона. Не ми плаща никой за реклама,пак повтарям-това е моето лично мнение. Все пак темата е за това,а не да се заяждаме и да търсим под вола теле.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 467
Така е. Ето, ти изказа мнение и край. Боряна набива канчета и демонстрира тотално несъгласие с различно от нейното мнение, натъртва, потретва и повтаря едно и също вече трета страница. Чухме го вече. Трябва ли да четем едно и също във всеки от нейните постове?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 987
Ами очевидно е,че няма да си променя мнението само защото на някой му се иска това Simple Smile
След като позицията ми е една как бихте могли да прочетете нещо различно в мои постове? Би се получило най-малкото противоречие Simple Smile

Иначе да,това ми е мнението и съжалявам ако не ви харесва Simple Smile Нито държа да се съгласявате с него нито съм ви заплашила с някой пистолет да си купувате конкретни продукти.Всеки сам си преценя Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 491
Не съм запозната с Хюавей,но горещо ти препоръчвам Айфона Simple Smile
Имах 6 плюс и скоро го продадох за 600 лв след 4 години употреба Simple Smile
Смятам,че може да служи на новия си собственик още 2-3 години добре
Така,че това са телефони с много дълъг жизнен цикъл.Аз съм на от 10 години на тях и не ми се е налагало да ги сменям на период по-кратък от 4 години.Дори този път го смених просто защото исках да взема най новия модел на марката Simple Smile
За huwawei не мога да коментирам, но от класическите марки (Sony, samsung, lg, htc) всички флагшипови модели в моите ръце са отцелявали повече от 4 години  макар и лично да ги ползвам 2-2,5години. Исках iPhone ама цената ми идва неоправдано висока.

Личен съвет,
Скрит текст:
не спори с агитката на huwawei в форума Joy много са настървени

# 34
  • Мнения: 2 600
Пише се "оцелявали" и не, агитката на Хуауей не е настървена толкова, колкото агитката на айфоните - както гледам на всяко мнение скачат и набиват канчета.
Единственото предимство на ябълката е, че дава самочувствие на притежателя й до небето. А вече знаем, че дори ябълката умишлено прави така, че стара, но здрава техника софтуерно да не може да се ползва - също като Самсунг например. Така, че няма значение, колко издържат, един дол дренки са.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 467
На седмица поне 1-2 клиенти минават през офиса ми с телефон и кабел, желаейки да свалим файлове на лаптопа, с които после да работя. Какво съвпадение, че досега проблеми е имало само с айфоните при връзка с компютъра.

# 36
  • Мнения: 14 715
Пише се "оцелявали" и не, агитката на Хуауей не е настървена толкова, колкото агитката на айфоните - както гледам на всяко мнение скачат и набиват канчета.
Единственото предимство на ябълката е, че дава самочувствие на притежателя й до небето. А вече знаем, че дори ябълката умишлено прави така, че стара, но здрава техника софтуерно да не може да се ползва - също като Самсунг например. Така, че няма значение, колко издържат, един дол дренки са.
Първото изречение важи с пълна сила и за феновете на Андроид. Не знам защо такива теми се превръщат във война между потребителите.
Но да ги наречеш един дол дренки си е направо вица на деня. 😃
Аз се дразня от друго-хора,които не са ползвали айфон никога ,да ме убеждават колко не е хубав,как е един дол дренки с другите и т.н.
Факт е,че старите модели айфони не се ъпдейтват,но работят! До като жив андроид на 7-8 години просто няма.
Колкото до самочувствието,далеч вече не е някакъв лукс или постижение да ползваш айфон.
HighSpeed,в какво се изразяват проблемите при свързването на айфон с компютър? Не съм имала проблем никога,с нито един апарат.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 36 467
Често компютърът не го намира изобщо. Понякога се появява, но като странен набор файлове, които изглеждат.. Не знам как да се изразя, файлове, които са като приложения, а не папки, текстови или снимки/картинки. Дори и собствениците остават неприятно изненадани, че не могат да си намерят нужния файл на монитора. Случва се няколко пъти вече и само с айфони. Всички други марки си излизат като флашка, вътре подредени папките и всичко, намираме, работим, приключваме и всички са доволни. Споделих с колеги в същата сфера и те казаха същото. Вече дори не опитвали с кабел като видят айфон, директно настоявали файла или каквото е там да им се прати по мейла.

# 38
  • Мнения: 2 600

Факт е,че старите модели айфони не се ъпдейтват,но работят! До като жив андроид на 7-8 години просто няма.
Нищо против айфоните нямам, освен презрителното отношение на една позната към моя адроид, базирано на нейния служебен айфон  Grinning
Самсунгът ми е от 2011 г., спрени ъпдейтове Rage , но си работи. Нет, видео, поща. Технически нищо му няма, освен че няма нови приложения за него.
Определението ми за "един дол дренки" - техниката е здрава и софтуерът е здрав, но нарочно правят така, че да не може да се ползват новоизлезли приложения. Аз съм разочарована в това отношение от моя, но пък четох такива обвинения за софтуерно състаряване и срещу Епъл. Просто не е честно - работи, но те подбутват да купуваш ново.

# 39
  • Мнения: 18 991
Често компютърът не го намира изобщо. Понякога се появява, но като странен набор файлове, които изглеждат.. Не знам как да се изразя, файлове, които са като приложения, а не папки, текстови или снимки/картинки. Дори и собствениците остават неприятно изненадани, че не могат да си намерят нужния файл на монитора. Случва се няколко пъти вече и само с айфони. Всички други марки си излизат като флашка, вътре подредени папките и всичко, намираме, работим, приключваме и всички са доволни. Споделих с колеги в същата сфера и те казаха същото. Вече дори не опитвали с кабел като видят айфон, директно настоявали файла или каквото е там да им се прати по мейла.

То винаги е било така, може да се синхронизира само през айтюнс, май само снимки можеше да се свалят през USB..

Общи условия

Активация на акаунт