Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 064
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 907
Здравейте, матракът от 2 части (мека и твърда) ме притеснява да не се отделят и да се получи дупка между тях, с времето? Детето много обича да скача и танцува на леглото ни, така че тя е допълнителен фактор за съсипването на матраци.

# 256
  • Мнения: 939
Възглавницата на сина ми е много ниска, но той сам така предпочита. Трябва ли да се притеснявам за това?

# 257
  • Мнения: 349
Сменила съм няколко възглавници, но не успявам да открия подходящата за мен. Какви възглавници препоръчвате при проблеми с кръста и гръбнака ?

# 258
  • Мнения: 3 774
За двойно легло какво е по-подящо един голям матрак или два отделни,мъжът ми е доса едър и се притеснявам
ако е един матраката да не го усещам като се объща в леглото?

# 259
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Искам да попитам,какво мислите за Топ матраците,тъй като в момента обмисляме да закупим.Също така,виждам че в страницата Ви,има само един артикул от този модел/вид.Мислите ли ,за създаването на повече от един модел?Благодаря.

# 260
  • Мнения: 427
Какъв е вашият съвет за матрак и възглавница, когато човек има болки в гърба?

# 261
  • Мнения: 358
Здравейте! Интересува ме какъв трябва да е матрака за човек, който често се схваща и го боли кръста?

# 262
  • Мнения: 2 290
Чакам и аз с нетърпение да чуя от специалистите
какви възглавници и матрак  препоръчват при болки в кръста.

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 12:25 от Усмивчица-28

# 263
  • Мнения: 13
Здравейте, въпросът ми е свързан с възглавниците, съпругът ми хърка, явно защото му е неудобна възглавницата, купувахме ниска, висока, мека, с гъши пух но е алергичен и му се раздразни алергията, от мемори пяна, която му беше неудобна! И за това моля за съвет! Лек ден!

# 264
  • Мнения: 349
Здравейте, имам въпрос относно поддръжката на възглавница с мемори - как става почистването, може ли да се пере в пералня, или...?

Здравейте,
вътрешността на възглавниците от мемори пяна не може да се пере. Някои възглавници от мемори пяна имат сваляеми външни и/или вътрешни калъфи, които могат да се почистват в домашни условия според инструкциите на етикета Simple Smile

Поздрави,
Криси
Прането само на калъфката достатъчно ли от хигиенна гледна точка и какъв пълнеж за възглавница е най-оптимален като вариант?

Здравейте,
Върху калъфа на възглавницата се поставя и калъфка. При положение, че калъфката се подменя редовно и калъфът се пере, хигиената остава висока.

Когато външният калъф е за пране, ядрото на възглавницата остава защитено от вътрешния калъф, върху който също може да се постави калъфка без проблем.

Пълнежът на възглавницата зависи от вашите лични предпочитания и удобство. Пухените възглавници имат склонност да събират прах и акари с времето. Мемори възглавниците имат по-рядко този проблем, особено ако се поддържат правилно.

Поздрави,
Юлия

# 265
  • Мнения: 349
Здравейте, матракът от 2 части (мека и твърда) ме притеснява да не се отделят и да се получи дупка между тях, с времето? Детето много обича да скача и танцува на леглото ни, така че тя е допълнителен фактор за съсипването на матраци.

Здравейте,

технологията Dual Core обединява две ядра в един общ калъф. Калъфите са изработени от издръжлива материя, с капитонаж и висококачествен текстил. Размерът на калъфа и характеристиките му са съобразени с това, че ядрата са отделни и ги събира така, че няма как да се образува дупка помежду им. Разлика между двете половини не се усеща и по време на сън, тъй като ядрата прилепват перфектно едно към друго, а текстилът е достатъчно дебел, за да не позволи разделяне.

Поздрави,
Криси

# 266
  • Мнения: 349
Възглавницата на сина ми е много ниска, но той сам така предпочита. Трябва ли да се притеснявам за това?

Здравейте,
усещането за удобство от възглавницата е строго индивидуално.

Ако синът ви не се оплаква, че му е неудобно или има болки, то е най-добре да спи на такава възглавница, каквато му е удобна в момента.

Поздрави,
Юлия

# 267
  • Мнения: 349
Здравейте!
Почти всеки ден след сън имам схващане и болки във врата и лопатките. Може ли да ми препоръчате подходяща възглавница при тези проблеми. В момента спя на средно твърда възглавница и съм сменила различни, но до момента проблемите продължават. Благодаря предварително!

Здравейте,
възглавниците от мемори пяна са подходящи при проблеми с кръста и гръбнака. Мемори пяната "преценява" индивидуалното тегло на главата, извивката на врата и отделяната по време на сън топлина. Важно е да имате уверението от производителя или търговеца, че възглавницата е наистина от мемори пяна.

Може да опитате с възглавница от мемори пяна с релефна (анатомична) форма. Тя ще ви позволи да изберете подходяща за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.
Нашата анатомична възглавница е Classico Wave: https://---shoretner923-2VCRwQv.

Имайте предвид, че болките могат да са причинени и от неудобен матрак.

Поздрави,
Марио

# 268
  • Мнения: 349
Сменила съм няколко възглавници, но не успявам да открия подходящата за мен. Какви възглавници препоръчвате при проблеми с кръста и гръбнака ?

Здравейте,
възглавниците от мемори пяна са подходящи при проблеми с кръста и гръбнака. Мемори пяната "преценява" индивидуалното тегло на главата, извивката на врата и отделяната по време на сън топлина. Важно е да имате уверението от производителя или търговеца, че възглавницата е наистина от мемори пяна.

Може да опитате с възглавница от мемори пяна с релефна (анатомична) форма. Тя ще ви позволи да изберете подходяща за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.

Нашата анатомична възглавница е Classico Wave: https://---shoretner923-2VCRwQv.

Поздрави,
Марио

# 269
  • Мнения: 349
За двойно легло какво е по-подящо един голям матрак или два отделни,мъжът ми е доса едър и се притеснявам
ако е един матраката да не го усещам като се объща в леглото?

Здравейте,

винаги е най-подходящо размерите на леглото и матрака да са съобразени едни с други.

Ако Вие и партньорът Ви имате нужда от различно ниво на твърдост или имате много голяма разлика в теглото, Ви съветваме да разгледате нашите модели матраци с технология Dual Core.

Тя съчетава две различни по твърдост половини на матрака в един общ калъф. Всяка половина може да се обръща и завърта вътре в калъфа по начин, който е удобен за всеки един от партньорите. Така в един матрак могат да се съчетаят три различни варианта на комбинации от твърдост.

Матраците, изработени от качествени материали и в частност - качествена мемори пяна, гарантират, че въртенето на партньора няма да нарушава Вашия сън. За най-добри резултати е добре матракът не само да е съобразен с рамката на леглото като размер, но и да е поставен на подматрачна рамка, която да разпределя тежестта равномерно.

Поздрави,
Юлия

Общи условия

Активация на акаунт