Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 139
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 182
Да,разбира се.

# 586
  • Мнения: 5 121
Зависи от възглавниците. Ако са ни удобни не бих ги сменила.

# 587
  • София
  • Мнения: 6 133
Намерила съм си удобната за мен възглавница и ако не се налага, не бих я сменила. На съпруга ми ги сменяме често.

# 588
  • София
  • Мнения: 1 442
Да, възглавниците са много важно нещо

# 589
  • Мнения: 654
Възглавници сменям много по-често от матраци.

# 590
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 849
Възглавницата е много важна. Аз предпочитам ниска, а мъжът ми - по- висока и твърда. Кой е по-добрия вариант?

# 591
  • Мнения: 1 391
Възглавниците по често се сменят от матрака.

# 592
  • Мнения: 39 296
Моята възглавница не я заменям, за разлика от тези на деца и мъж.

# 593
  • София
  • Мнения: 2 817
Смяната на възглавницата е отделно от тази  на матрака. Ако възглавницата ми е неудобна, то търся друга, която да е подходяща за мен.

# 594
  • Мнения: 20 154
Да, замислила съм се, че имам належаща нужда от смяна на възглавницата, тъй като започна да ме боли врата от известно време, а всички стари възглавници са ми неудобни. Нямам представа, дали е последствие на новият матрак.

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Възглавниците сменяме доста по-често от матраците Simple Smile Последният път като взехме матраци, възглавници не сме купували, но ползваните вкъщи бяха на няма и година Simple Smile
Сменям ги горе-долу на 2-3 години

# 596
  • Мнения: 2 404
първо ще пробвам новия матрак със старата възглавница, ако не е ок - тогава ще сменя и възглавницата

# 597
  • София
  • Мнения: 803
Ами възглавници сменям по често от матрака, така че за мен не са обвързани

# 598
  • Мнения: 2 024


Днес имаме нов въпрос към вас и той е:
Когато си мислите за закупуване на матрак, мислите ли също за смяна и на възглавници?



Ако възглавницата не съм я купувала скоро, то ще я сменя заедно с матрака. Иначе възглавниците ги сменяме по-често от матраците. Simple Smile

# 599
  • Мнения: 999
Да,мисля,но не винаги се случва

Общи условия

Активация на акаунт