Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 159
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 349
Не избираме дълго, но вече си плащаме цената. Матракът ни е за тотална смяна.

Здравейте,

в статията Как да изберете матрак? можете да намерите полезни съвети при избора на матрак, както и стъпките, които е добре да следвате, за да намерите най-удобния за Вас модел.

Поздрави,
Юлия

# 1 111
  • София
  • Мнения: 803
Около седмица четох и се интересувах по темата Simple Smile и накрая в магазина имах ясни изисквания и пробвайки избрахме най подходящия за нас

# 1 112
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Нямахме много време и не успяхме добре да проучим пазара на матраци, доверихме се на консултантите в магазина. Ако сега ни предстоеше такава покупка бих отделила достатъчно време и средства за реализирането й!

# 1 113
  • Мнения: 24
Вече имам 1 от тази марка и съм много доволна. За това решихме за новия дом да вземем същият. Simple Smile

# 1 114
  • Мнения: 740
Нямахме много време за избиране. Харесахме фирма, на място харесахме матрака, като се доверихме и на консултантите.
Ако сега ни предстоеше такава покупка по-скоро бих отделила повече време за избор и информация.

# 1 115
  • Мнения: 556
Не сме го избирали дълго. Гледахме да е удобен като легнем на него и да има добри отзиви из интернет пространството - като за първа покупка на матрак, това ни беше достатъчно.

# 1 116
  • Мнения: 11 736
Здравейте,
Какви матраци е подходящо да закупим за къща в непосредствена близост до морето и наличие на много влага, въпреки приложените ремонти, изолации и т.н.? Искахме да закупим с мемори пяна, но консултанти ни казаха, че не са подходящи и задържат влагата и да се насочим към обикновени матрация с пружина.
Същият е въпросът ми и за възглавниците. Направихме грешка да вземем с висок процент пух и много съжалявам.

Относно въпросите, колко време избирахме матрака - на място в магазина, направихме бърз и лесен избор. Като цяло съм доволна от избора ни на матрак. Предварително не съм проучвала и чела, но консултантите на място ни дадоха много полезна информация.

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 18:31 от Merelenda

# 1 117
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Матрака за спалнята избрахме доста бързо,без да проучваме особено много.
Матрака за детското легло винаги ми е отнемал много повее време,проучвам много ,чета,консултирам се ...не помня точно колко време ми отне,но не по-малко от месец беше.

# 1 118
  • Мнения: 5 128
Днес имаме нов въпрос към вас и той е:
Колко време избирахте матрака, на който спите и лесен ли беше процесът за вас?

Именно сега сме в процес на търсене на нов матрак. Старият ни е от поне 7-8 години, но пропадна от едната страна и определено е за смяна. Преди години не се двоумяхме много, а взехме първия удобен ни матрак. Сега обаче сякаш премисляме прекалено много, вероятно защото търсим най-доброто за цената, която можем да си позволим. Отделно търсим и за детето най-правилния матрак, тъй като обзавеждаме детска стая с ново легло.
Ще съм благодарна да ми помогнете със съвети, тъй като разглеждах и вашата продуктова гама.

Еднолицев или двулицев матрак е по-добре, с пружини или без, и защо?
Кое като допълнително качество/детайл непременно трябва да се държи да има добрия матрак?
Умерено твърд или по-мек матрак е подходящ за детето /на 5 г. е/.
Възглавницата за детето по-ниска или по-висока трябва да е?

# 1 119
  • Мнения: 4 571
Избирах матрака около месец. Избрах си по-твърд отколокто исках, но ще си го ползвам поне още 10 години. Матракът ми е с нишки от бамбук, който май вече не предлагате в асортиманта си.

# 1 120
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Най-трудно ни беше да решим дали да е еднолицев или двулицев. Grinning

# 1 121
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Матракът на спалнята ни го е избирал мъжът ми още преди да се запознаем. Преди месец вече тотално се съсипа, пъкнаха му теловете. Мъжът ми изтича една вечер след работа и взе първият възможен топ матрак, колкото да можем да спим. Имаме новородено бебе и точно сега не ни се занимава с матрак, но ще е в близките 1-2 месеца.

# 1 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Много бързо и лесно го избрахме основно на база съотношение качество цена.

# 1 123
  • Мнения: 160
На нас ни предстои подмяна на сегашния матрак. И този пък предполагам, че ще бъдат два единични, за да може всеки да спи на удобния за него. Надявам се бързо да постигнем консенсус Simple Smile

# 1 124
  • Мнения: 215
Първо обсъдихме семейно какво искаме и след това около час пробвахме и накрая се спряхме на матрака, който купихме.

Общи условия

Активация на акаунт