Кошмари в кухнята - 3 тема

  • 75 621
  • 1 088
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз искрено се надявам готвачката да е разбрала колко се прецаква и да си е поискала повече пари или напуска. Много е гадно човек да се види отстрани всъщност колко е зле и в каква ситуация се е набутал, но ако успее да го смели, се измъква или иска това, което заслужава.

# 811
  • Мнения: 8 774
съгласна съм, че може би психолог да е подготвил сценария, Манчев се държа като професионален психолог, като изключим и неговото 'избухване'. Чак помогна на семейството.

# 812
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Тоя епизод Манчев почти нищо не направи по менпто. А тея бели (пластмасови мисля бяха) маси и пейки много ми бъркаха в очите. На тая всичката дървения не знам защо са се спрели на бяло, което не беше някакъв красив дизайн. Като имат крави и прасета що не предлагат пържоли, ами плескавици. Не чух да имат някоя телешка пържола. Друг път Манчев щеше да предложи някой рибай стек, ама сега щял да ги учи как да правят шкембе и плескавици.

# 813
  • Мнения: 8 774
имаха някаква пържола 'като подметка', по думите на Манчев.
Той не можа да се вмести във времето на епизода, защото имаше много психо работа. Направи им менюто той, даже с прочувствени слова за собственика нали беше написал и го просълзи, няма го вече задрасканото меню. Но този път и малко коментари и суперлативи имаше от гостите, нямаше време.
--------
Манчев, да отиде вече и в държавните заведения, да ги изложи малко и тях с какво хранят хората. Ама сигурно няма да го пуснат.

Ето как изглежда ученическата храна в различни държави:
https://www.az-jenata.bg/a/12-semeystvo/30325-uchilishtnata-hran … -chasti-na-sveta/

# 814
  • Мнения: 1 375
Този епизод си беше съшит с бели конци. Искаха да си направят реклама на заведението и фермата и си измислиха проблем. Е хората видяха къде се намира, че имат и магазин... сигурно им се вдигнаха оборотите и на магазина и на ресторанта.

# 815
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 059
Мале, тоя собственик голям простак.. Scream

# 816
  • Пловдив
  • Мнения: 40 689
Майко ква мизерия...

# 817
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 059
Готвачката е с униформа на зъболекар от Америка.. Cold Sweat Trollface

# 818
  • София
  • Мнения: 12 356
Много е зле тоя, Манчев се задави от смях.

# 819
  • Мнения: 9 611
Ето този епизод вече не е реклама, а чист смях...

# 820
  • Мнения: 2 082
Досега само надничах при вас ,но този епизод ме провокира да се разпиша😁 този собственик е толкова зле,че до тук изглежда повече като предаването Скрита камера

# 821
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 059
Такова чудо май до сега не са показвали. А тоя сельо ако ми викне така, директно ставам и си излизам.

# 822
  • Мнения: 49
Очертава се ужасен ужасон. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 823
  • Мнения: 1 164
Олеле този собственик е ужасен. Приятелката и тя не знае какво прави.

# 824
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз се замислих нещо, "ресторанта" е отворен преди 2 седмици от деня на снимките. Кога са кандидатствали, че са ги одобрявали и т.н ...?
Май май по-скоро са на повикване от кошмарите...

Общи условия

Активация на акаунт