Хайде пак на почивка в Сандански - 5

  • 79 748
  • 707
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 85
Ние бяхме в Керемедчиевата къща. Много ни хареса--чисти и хубави стаи /всичките мебели са от дърво/. Всяка стая е с отделен санитарен възел. Собствениците са много любезни. Вечерта хапнахме в механата която е под къщата-приземен етаж. Мммм много беше вкусно. Имаме намерение месец май пак да отидем. За съжаление бяхме само за 1 нощувка, въпреки че пътувахме 300 км. Посещението ни в Сандански беше заради Златолист - Преподобна стойна.

# 196
  • Мнения: 2 033
Привет, обмисляме да посетим Сандански по Великден и се спряхме на Керемидчиевата къща.
Ако някой има впечатления, преки или косвени, моля да сподели.
Всъщност за първи път ще бъдем в града и искаме да не се разочароваме, най-вече от мястото за настаняване.
Ние сме били за една вечер, на път към Гърция. Стаята беше с тераса към вътрешния двор, прилична. Леглото беше с най-евтините матраци. За едно преспиване става.
Първоначално ни предложи друга стая, без тераса, към пътя и не повече от 12 квадрата. Като видя, че ще си тръгнем, показа другата стая.
Беше шумно, готвиха си в двора, не бихме повторили.

# 197
  • Мнения: 14 001
Здравейте! За другата седмица сме резервирали апартамент в Сандански (петък, събота и неделя). По-напред прочетох, че в Интерхотел не допускат външни лица през уикенда. А аз съм обещала на децата да бъдем на басейн в събота. Наистина ли не допускат и къде другаде можем да ползваме закрит басейн?
Дано е хубаво времето, за да разгледаме парка. Искам да посетим Мелник и Роженския манастир, моля се да не ни пропаднат плановете.

# 198
  • Мнения: 1 096
Здравейте! За другата седмица сме резервирали апартамент в Сандански (петък, събота и неделя). По-напред прочетох, че в Интерхотел не допускат външни лица през уикенда. А аз съм обещала на децата да бъдем на басейн в събота. Наистина ли не допускат и къде другаде можем да ползваме закрит басейн?
Дано е хубаво времето, за да разгледаме парка. Искам да посетим Мелник и Роженския манастир, моля се да не ни пропаднат плановете.
Кой апартамент сте резервирали? Къде се намира? Цена?

# 199
  • Мнения: 14 001
Апартамент "Елена" - 140 лв. за две нощувки, четирима човека. С отделна спалня (да е доволно мъжкото тяло) и кухня с трапезария, с голям диван (да са ми наблизо и децата). Joy
Изглежда добре на снимките, коментарите са добри (дано не са трили негативните).

https://www.booking.com/hotel/bg/apartment-elena-sandanski.bg.ht … =1&#hotelTmpl

# 200
  • столицата
  • Мнения: 3 760
Закрити басейни има и в други хотели. Аз също се бях интересувала преди време, но не открих възможност. Напр. от Св. Никола ми отговориха, че за моите дати имат много гости  и няма да допускат външни. Имаше и един хотел над парка с вътрешен басейн, не помня името, май беше на този зам. министър , който разследваха за къщата за гости. Но и там нямаше възможност за нашите дати. Ако откриете, моля да споделите.

# 201
  • София
  • Мнения: 591
Здравейте! За другата седмица сме резервирали апартамент в Сандански (петък, събота и неделя). По-напред прочетох, че в Интерхотел не допускат външни лица през уикенда. А аз съм обещала на децата да бъдем на басейн в събота. Наистина ли не допускат и къде другаде можем да ползваме закрит басейн?
Дано е хубаво времето, за да разгледаме парка. Искам да посетим Мелник и Роженския манастир, моля се да не ни пропаднат плановете.
има един нов спа комплекс в Сандански само басейн и спа е. Много е хубаво. Когато се сетя за името ще ви го напиша.

# 202
  • Мнения: 452
AquaSun се казва.

# 203
  • Мнения: 2 805
Мнения за хотел Ботаника?
Има ли спа, басейн, джакузи, анимация за деца, местоположение?
Благодаря.

# 204
  • Мнения: 201
В Керемедчиевата къща и аз не бих повторила- стаите от към пътя са доста шумни, разстоянието до парка е доста, при това на изкачване. Ако сте с малки деца си е истинско приключение по баира Simple Smile Иначе беше доста чисто и поддържано.

# 205
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета!
Искам Април да изпратя детето с баба му и дядо му на почивка в Сандански с цел рехабилитация. Търся чист, приличен хотел с включена закуска, БЕЗ басейн. Екстри не им трябват, все пак ще прекарват времето си в парка. По възможност да е в района на парка/главната.  Цената също да е прилична, че смятам да останат 10 дни.
Ще съм ви благодарна за всякакви предложения, отзиви и препоръки!

# 206
  • Мнения: 9 390
Здравейте, момичета!
Искам Април да изпратя детето с баба му и дядо му на почивка в Сандански с цел рехабилитация. Търся чист, приличен хотел с включена закуска, БЕЗ басейн. Екстри не им трябват, все пак ще прекарват времето си в парка. По възможност да е в района на парка/главната.  Цената също да е прилична, че смятам да останат 10 дни.
Ще съм ви благодарна за всякакви предложения, отзиви и препоръки!

Здравейте! Едва ли ще имате голям избор. Април и септември са най-посещаваните месеци там, като резервации се правят още от декември. Във вашия случай наем.на апартамент би бил по-изгодния вариант.

# 207
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Здравейте, момичета!
Искам Април да изпратя детето с баба му и дядо му на почивка в Сандански с цел рехабилитация. Търся чист, приличен хотел с включена закуска, БЕЗ басейн. Екстри не им трябват, все пак ще прекарват времето си в парка. По възможност да е в района на парка/главната.  Цената също да е прилична, че смятам да останат 10 дни.
Ще съм ви благодарна за всякакви предложения, отзиви и препоръки!

А
хотел Андон Ангелов

# 208
  • Мнения: 136
Здравейте, момичета!
Искам Април да изпратя детето с баба му и дядо му на почивка в Сандански с цел рехабилитация. Търся чист, приличен хотел с включена закуска, БЕЗ басейн. Екстри не им трябват, все пак ще прекарват времето си в парка. По възможност да е в района на парка/главната.  Цената също да е прилична, че смятам да останат 10 дни.
Ще съм ви благодарна за всякакви предложения, отзиви и препоръки!

Хотел Авис

# 209
  • Мнения: 1 096
Здравейте! Планирам като отидем на Сандански, за един ден да отидем до Гърция. Къде най близо има плаж? Какви пътни такси се плащат?

Общи условия

Активация на акаунт