Хайде пак на почивка в Сандански - 5

  • 79 764
  • 707
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 13 490
Две нощувки имахме в хотела, не е като да останеш гладен, все нещо ще се хапне. Но аз бих избрала, ако отседна там само закуска, пред хотела има много заведения.

Последна редакция: сб, 21 авг 2021, 20:08 от Пролетно цвете

# 346
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Момичета, докога ще работят откритите басейни на Медите, предполагам, че не са целогодишни?
И каква е цената за ползването им от външни посетители?
..................
Ще съм много благодарна ако ми препоръчате хотел с минерален басей външен и вътрешен.За сега съм се спряла на Интерхотел ,но искам да прегледам още варианти.Също така ако някой е посещавал скоро Интерхотел ,моля да сподели отзиви,храна ,басейни,обслужване.
Отседнахме в Интерхотела за 1-2 нощувки за 24-май и беше страшна навалица в и около басейните, едвам се намираха шезлонги, за чадъри да не говорим. Добре е, че от персонала реагираха адекватно на оплакванията и изнамираха отнякъде още шезлонги. Външният басейн беше малко мръсен, предполагам заради навалицата, но все пак не беше приятно. Всичко останало ми хареса.
Бяхме със закуска и вечеря, и храната не беше лоша. Нямаше го разнообразието като на морските хотели, но спокойно може и там да се вечеря, на мен ми беше вкусно. Пробвайте и там някоя вечер.

Последна редакция: сб, 21 авг 2021, 20:02 от Скубиду

# 347
  • Мнения: 197
Много благодаря за информацията.Май по-добре е да направя резервация само със закуска.Има ли включени напитки към вечерята или се плащат допълнително?Като цяло искам да посетим хотела заради минералните басейни,но все още се чудя между Сандански и Велинград.

# 348
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Напитките не са включени към вечерята, но то навсякъде е така.

# 349
  • до морето
  • Мнения: 2 251
Като град, Сандански си ми е на сърце и въобще не мога да го сравня с Велинград. Но ако отивате заради водата...трябва да призная, че Велинград е спа столицата на България.

# 350
  • Мнения: 197
И аз споделям същото мнение ,но за 3дневна почивка искам да съчетая хотел с минерален басейн и разходка и Сандански ми е за сега избрана дестинация .За Велинград има много лошо отзиви тази година,хубавите хотели са по отдалечени от заведенията за храна, а и Велинград е с лоша инфраструктута.

Последна редакция: нд, 22 авг 2021, 12:14 от roanda 80

# 351
  • Мнения: 26
Здравейте. Другия месец планирам почивка с детето в Сандански... Запазила съм стая. Отиваме там тъй като доста време боледуваше - все кашлица, все антибиотици и всеки казва идете в Сандански... Искам да попитам в момента като е добре трябва ли да търся някакви специални процедури в този санаториум там, позволени ли са като не сме отседнали там... Или е достатъчно просто да прекарваме времето навън за да диша въздуха? Благодаря ви много, ако ме насочите какво да правя.... За първи път ще ходя затова съм напълно неориентирана.

# 352
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Здравейте. Другия месец планирам почивка с детето в Сандански... Запазила съм стая. Отиваме там тъй като доста време боледуваше - все кашлица, все антибиотици и всеки казва идете в Сандански... Искам да попитам в момента като е добре трябва ли да търся някакви специални процедури в този санаториум там, позволени ли са като не сме отседнали там... Или е достатъчно просто да прекарваме времето навън за да диша въздуха? Благодаря ви много, ако ме насочите какво да правя.... За първи път ще ходя затова съм напълно неориентирана.

Ако ще е заради въздуха, май трябва да потърсите друго място. Сандански е вече туристически град. С голямо застрояване, автомобилен трафик и кръчми. Балнеолечението остана само едно име и стара слава. Според мен е по-добре да потърсите стая в някоя от хижите около Попина лъка. Там със сигурност въздуха е много по-добър. Наоколо са само борови гори. Пътеките около реката са най-доброто място.
И като стана въпрос за санаториуми, скоро четох за белодробната болница в Стара Планина. Да ти се скъса сърцето от мъка! Такава безхаберност... Ума ми не го побира...! Трошат се милиони за колосални глупости, а не дават пари за здравни дейности от първостепенен обществен интерес!

https://btvnovinite.bg/predavania/120-minuti/belodrobnata-bolnic … v-120-minuti.html

# 353
  • Плевен
  • Мнения: 250
Здравейте, още се колебая между Медите и Интрхотела. Ще резервирам Ноември и съм с двама тийнове на 16 г. Кой хотел бихте ми препоръчал? Кой има повече външни зимни басейни, т. е използват се зимата? Ще съм благодарна да ме упътите.

# 354
  • столицата
  • Мнения: 3 761
Повече басейни има в Медите. Но той е извън града и ще се придвижвате вероятно с кола. Интерхотелът е на централната улица и в началото на парка. Зависи кое ви е приоритет.

# 355
  • София
  • Мнения: 1 418
Двамата тийнове вероятно няма да са много доволни от престой само в рамките на хотела, ако сте в Медите, далечко е от града. Но откъм условия, обслужване и спокойствие, Медите поне на мен много повече ми харесват от Интера. 

# 356
  • Мнения: 63
Здравейте. Другия месец планирам почивка с детето в Сандански... Запазила съм стая. Отиваме там тъй като доста време боледуваше - все кашлица, все антибиотици и всеки казва идете в Сандански... Искам да попитам в момента като е добре трябва ли да търся някакви специални процедури в този санаториум там, позволени ли са като не сме отседнали там... Или е достатъчно просто да прекарваме времето навън за да диша въздуха? Благодаря ви много, ако ме насочите какво да правя.... За първи път ще ходя затова съм напълно неориентирана.
Здравей, до преди 2 години нямаше проблем да се ползват процедури в санаториума, ако си на частна квартира. Заплащаше се прегледа - 20лева и по 3-4лева за процедура. Ние 4 години правихме така и за моето дете имаше голяма полза. Не знам къде ще сте на квартира, въздуха в Смилово е най-чист, това е квартала над парка и нощите са най-прохладни, защото е високо. В парка също е чист въздуха, може да си правите разходки и в близката планина. Аз също мислех да ходим тази година за 3-4 дни, но ме е страх от тъпия ковид и май ще пропуснем.

# 357
  • София
  • Мнения: 495
Здравейте,
За първи път ще ходим в Сандански семейно с две деца (6 и 12 г.) за три дни този уикенд. Запазила съм в "Андон Ангелов". Бихте ли ме насочили къде бихме могли да ползваме басейн по възможност по- топъл (към хотел или градски плаж)?

# 358
  • Мнения: 26
Здравейте. Другия месец планирам почивка с детето в Сандански... Запазила съм стая. Отиваме там тъй като доста време боледуваше - все кашлица, все антибиотици и всеки казва идете в Сандански... Искам да попитам в момента като е добре трябва ли да търся някакви специални процедури в този санаториум там, позволени ли са като не сме отседнали там... Или е достатъчно просто да прекарваме времето навън за да диша въздуха? Благодаря ви много, ако ме насочите какво да правя.... За първи път ще ходя затова съм напълно неориентирана.
Здравей, до преди 2 години нямаше проблем да се ползват процедури в санаториума, ако си на частна квартира. Заплащаше се прегледа - 20лева и по 3-4лева за процедура. Ние 4 години правихме така и за моето дете имаше голяма полза. Не знам къде ще сте на квартира, въздуха в Смилово е най-чист, това е квартала над парка и нощите са най-прохладни, защото е високо. В парка също е чист въздуха, може да си правите разходки и в близката планина. Аз също мислех да ходим тази година за 3-4 дни, но ме е страх от тъпия ковид и май ще пропуснем.

За първи път ще ходим и съм доста неориентирана честно казано. Запазила съм в Елит на центъра. Може би не е най-подходящото, но ще разучим и за другия път ще знаем... Предвид обстановката май изобщо ще пропусна посещения в санаториума, а ще го караме само на разходки из парка....

# 359
  • Мнения: 197
Здравейте,
След дълги размисли,направих резервация в Интерхотел Сандански.След  6.09 ,така че се надявам да не е лудница.За сега мога да споделя мнение за резервацията.Не съм очарована .Направих я през сайта на хотела искаха 100% предплата ,не приемат капаро.Предвид ситуацията ми се струва безумно.Т.к. не исках са платя с картата през сайта,се наложи да се обадя и да помоля за банкова сметка,за да наредя парите през он лайн банкирането.Госпожата не беше  от най-разговорливите т.к. исках да обясня каква точно стая искам и с какъв изглед.Помолиха ме да изпратя копие от платежното по мейла.След като го направих ,получих отговор че до 3 дневен срок ще потвърдят резервацията след като си видят плащането.Днес е 3 ден и освен това последен работен ,никой не ми отговори,наложи се аз да звъня.Та вече имам резервация.Видях в booking че може да се направи резервация без предплата ,но цената е по висока.Моля да споделите вие от къде резервирате?

Общи условия

Активация на акаунт