Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Хайде пак на почивка в Сандански - 5

• 37 160
  • 396
  •   1
Отговори
# 390
Да, външните басейни са сезонни, по-напред в темата помня, че се споменаваше за панорамният, че не е целогодишен. За точна информация се обади в хотела, надявам се да ти дадат такава. Храната и чистотата са на много добро ниво, аз лично 7 дни не бих издържала там, както и във всеки спа хотел. На морето е друго.

# 391
  • до морето
За съжаление, когато се прави резервация, няма как да се осъществи фейсконтрол.

# 392
Не става въпрос за фейс контрол, а за принципи.
Ако гост, без значение от етноса, не спазва елементарни правила за поведение и тероризира останалите гости на хотела, е редно да бъде изгонен от хотела.
А когато пък настанят цял катун е недопустимо да не проследят какво се случва по басейните и в общите части.

За съжаление, когато се прави резервация, няма как да се осъществи фейсконтрол.

# 393
  • до морето
Без да се заяждам, аз за изгонени гости още не съм чувала.

# 394
Преди време пускаха външни и на басейна на Интерхотела. Сега не знам.
Юни месец не пускаха. В момента не знам.

# 395
Септември бяхме в Интерхотел,не пускаха външни лица.Термалният басей е много топъл ,но не много голям и въпреки това нямаше навалица.Храната имахме само закуска беше много разнообразна ,единствено кафето не ми хареса че е слабо  и от машина.Като локация хотела е топ място и можеш спокойно да се  разхождаш в целият град.Миналата седмица приятели ходиха ,също са доволни но казаха че на закуска се влиза с маска и ти сервирват ,а нямаш право да си сипваш храна.

# 396
  • София
Как са цените в ресторанта ако си на свободна консумация?

Общи условия

Активация на акаунт