След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 644
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 565
Много ви благодаря за резюметата на последните епизоди!

# 256
  • Мнения: 8 401
Скрит текст:
Ени,  Hug приключих и аз с Невестата. Peace

Сеансът на Адем беше последен и заключителен. Любовта победи във всичките и форми- деца, родители, семейство приятели. И най-накрая Адем се появи със светли дрехи, по указание на Гюнеш- слънце е тя за него. Не е случайно името и тя в живота му. А Умут е истински наследник на фемилито- Кймет Рейхан, Laughing Laughing  не спира да бърбори. Grinning Grinning Сладки дечица щъкат в конака Боран.
Не ми хареса как представиха порасналия Емир, по- скоро играта на актьора. В стремежа да наподобява  стойката, жестовете, та дори  усмивката на малкия Емир малко изкуствено се получи. Играта на актьора имам в предвид.
Дилара да и се ненадяваш ,седем години връзка с Мерт всеки в своя дом newsm78- жена образец за драгия зрител. Артистката в този сезон ми хареса, за сметка на началните епизоди.
Финалът приключи оптимистично. Хареса ми и как представиха Сюрейя, Ипек, и  тн , но Ипек Билгим е невероятна. За Салих/ Фикрет съм писала доста.
Есма не си отиде, за съжаление и в реала се случва, точно когато беше щастлива с Гарип и децата  съдбата и го отне.

Ели Hug да артиста ,който изигра порасналия Емир и на мен не ми хареса.Много правилно си го обрисувала ,в желанието си да наподоби малкия Емир ,големия изглежда леко  нелепо и инфантилно .
А Умут си е достоен наследник на леля/баба Къймет определено  hahaha hahaha hahahaСъщо както на нея му светват очите за клюката и може безпирно и несъобразително да си вре носа в чуждите работи  hahaha hahaha hahahaЕ в негово оправдание може да се каже ,че е още малък и се предполага ,че ще я израсте тая Къймет в него  hahaha hahaha hahaha hahahaАма как нареди кака си само ,а на горкия Адем  му се наелектризира косата от яд и  очите му заблестяха с онзи луд блясък и заприлича  на Разпутин от началото на сериала   hahaha hahaha hahaha
А какво ще кажеш за наследника на Сенем и Акиф.Смяла съм се от сърце на сцената с концерта на Джихан на която майка му и баща му бяха толкова горди ,но и както винаги се държаха като хванати от гората Joy Joy Joy Joy JoyА малкия наистина като някой велик музикант се държи  Joy Joy JoyНа другата сутрин пък рано рано взе да скрибуца на виолончело ,а после почна с пияното ,а майка му затанцува около него като балерина  Joy Joy Joy Joy Joy Joyно преди това не пропусна да поздрави племенницата си с такова хепи бърдей ту ю ,че малкия направо му се обърна погледа  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Всички артисти от Невестата се справиха прекрасно с ролите си ,нооо Ипек Билгин си е класа и го доказа особено в последните епизоди в които трябваше да играе болна от Алцхаймер.
Хелънче Hug
И за финал на този пост три снимчици от нова фотосесия на Айбюке  smile3521
Не съм  гледала още 1 епизод от новия и сериал ,но чета добри отзиви.





Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 22:56 от Eny87

# 257
  • Мнения: 12 814
Точната дума си намерила за големия Емир- инфантилен. От умното и интелигентно малко момче е останало детското в големия. Ени

Ох, Синем и Акиф щяха да се пръснат от гордост, има и защо де.

Айбуке не си спомням да съм я гледала и много хубаво, че отзивите са добри за сериала и.

Аз започнах ,,Защитникът,, - личи си че не се интересуват от рейтинги. Интересно начало, дано ми хареса .

# 258
  • Мнения: 4 565
Бързо казвайте от къде я мразя тази Айбуке, че не се сещам Simple Smile))).

# 259
  • София
  • Мнения: 6 287
 Hug Hug Hug

Много красива Айбюке!

Хелънче, ако си гледала "Клетва" (или Обещание) - Söz, там е в главната роля в първите два сезона.
После се снима в "Соколовият хълм" с "наш" Каан Ташанер.

Ето я с другите дами от сериала:

Скрит текст:

Игра и малко във втори сезон на "Кварталът на богатите", но единственото, което помня е, че беше танцьорка.


Аз започнах ,,Защитникът,, - личи си че не се интересуват от рейтинги. Интересно начало, дано ми хареса .
Добре си направила.
И аз съм си го подготвила. Още повече, че в момента съм на такава.... малко фентъзи вълна.  Simple Smile
Запалих се яко по сериала "Луцифер" и сега няма да мирясам, докато не изгледам всичко, което е излязло до момента. Нищо турско не ме блазни сега, Дяволът им би шута.  Joy Joy

# 260
  • Мнения: 12 814
Бързо казвайте от къде я мразя тази Айбуке, че не се сещам Simple Smile))).

Нищо не ми говори. Има превод на сериала а Бг буквички
НАВСЯКЪДЕ ТИ! епизод 1 бг. суб.
https://askim-bg.com/Navsyakde-ti-epizod-1-bg-sub_v8348
https://www.vbox7.com/play:8bafff387d
https://cloudvideo.tv/560zjhst053i
https://verystream.com/stream/B27TBokqVRD/ТИ!_епи..

Благодаря а екипа!


# 261
  • Мнения: 4 565
Сетих се, не съм я гледала тази Айбуке. Сутринта ми заприлича на Тюркю Тюран от Пълнолуние с Джан Яман и Йозге-то

# 262
  • Мнения: 12 814
Сетих се, не съм я гледала тази Айбуке. Сутринта ми заприлича на Тюркю Тюран от Пълнолуние с Джан Яман и Йозге-то

Тази е приятелката на Елчин Сангу. Не я харесвам и аз, студена, дървена . Коренно противоположна на слънчевата Елчо.

# 263
  • Мнения: 8 401
 wavey wavey wavey
Ели HugЗарани HugХелънче Hug
Айбюке-то съм я гледала само в Квартала на богатите обаче я открих или по скоро се сетих за нея когато тук в темата бяха пуснати нейни снимки като започваше "Хълма на соколите".Та тогава се заприказвахме за нея и стана ясно къде е играла и аз тогава се светнах ,че съм я гледала в Квартала на богатите  hahaha hahaha hahaha hahaha.Там леко се заиграха с Яман(на Чачко героя му  Joy),учеха заедно в колежа и тя беше танцъорка.Тук в темата коментирахме ,че Айбюке е наистина балерина  и мис Турция била май  newsm78.Та моя спомен за нея от ПО е ,че се справи добре ,беше положителен персонаж и освен това е ясно ,че е красива и ефирна абе приятна е за гледане . smile3521Голямо мерси за превода ,като изгледам епизода ще си разкажа впечатленията. smile3521
Зари "Луцифер" е супеееер ,ей така ако изглеждаше дявола оф,оф,оф  smile3521Аз съм гледала 1 сезон на този сериала ами беше си интересен ,даже сега ме подсещаш ,че мога да гледам и следващите сезон . smile3521
Ели,Хелънче подкрепям ви в нехаресването към тази Тюркю.Първо не ми харесва името и-много юкащо е Joy Joy Joy Joy Joyи второ не ми харесва и тя самта като визия иизлъчване ,като игра нищо не мога да кажа ,защото съм я гледала само във вампирския сериал ама и него не го догледах така че за таланта и нищо не казвам ама визията и излъчването не са кефещи.
Аааа Хелънче сега като спомена "Пълнолуние" ,него го гледах до 1 епизод Joy Joy Joy Joy Joy,та там тая не играеше ли една певица и беше влюбена в този дето играеше Демир в "Сблъсък" е не в него де ами в героя му  newsm78.Такова обяснение направих ,че може и да не ме разберете изобщо за какво говоря,ама сори не мога по -добре да обясня защото ми е смътен спомена  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Такааа стига писане ами да сложа новата реклама на дезодорант на Бурджу  smile3521
Да ви кажа за нея сега много я харесах в "Кузгун" и ми е  миличка и приятна и е мнооооого красива и една такава живичка  smile3521Преди имах впечатления за Бурджу от един филм,където ми хареса и от ПЖ ,който гледах до 3 или 4 епизод и героинята която играеше Хулия хем я харесвах хем и не защото правеше един работи дето не са съвсем за харесване .Но сега в "Кузгун" и станах голям фен и даже ако пуснат ПЖ по бг телевизия ще я гледам  с кеф  smile3521Ааа освен това и героя на Биркан и той не се държи готино.Погледнах в сериите на там ,че двамата доста добре се напасват и на края финала е щастлив ,но нещо когато реших да го почна времето ми беше кът и освен това и нямаше бг превод на всички серии та си имах няколко причини да не гледам целия сериал да не си помислите ,че е само заради Хулия Joy Joy Joy Joy Joy



https://youtu.be/KbzqlpBJdrc

# 264
  • Мнения: 4 565
Да, Ени, точно такава е ролята на Тюркю в Пълнолуние.

# 265
  • Мнения: 8 401
wavey wavey wavey
Мерси Хелънче Hug smile3521
Тези снимки сега ги видях ,предполагам ,че са новички  smile3521







и две гифчета


# 266
  • Мнения: 4 565
Какви са тия дънки, бе женооооо?!?!
Аслъ трябва да си изгледа Кайп и да се облича като герионята си там!

# 267
  • Мнения: 12 814
На Аслъ и липсва финес, просто обича да е неглиже. Май не и дреме какво облича. А може би трябва да послуша някой стилист. hahaha
Била в търговски център и не е удостоила журналята с отговор. То какво да каже на въпроси които са едни и същи, предполагам. newsm78  Общи приказки. Но Йозджан има защо да избягва папараците, вчера писаха из техните медии, че е приключил с брака си. Шумни сватби, за по няколко месеца брак. Законно изразходени средства Grinning Grinning
Що се хабят тия хора??!

Скрит текст:
Вчера состоялся развод Озджана Дениза и Фейзы Актан. Чтобы не попадаться на глаза журналистам, супруги ожидали начала заседания в специальной комнате, а в зал суда прошли за спинами охраны. Заседание суда продлилось всего 15 минут. Стало известно, что было принято решение назначить совместную опеку родителей над годовалым Кузеем Денизом. После заседания Фейза выглядела очень расстроенной. Увидев это, Озджан обнял её.



 Каан Йълдъръм и той се е развел, писаха вчера......изкарал е две години и малко. Любовта отминала Mr. Green търкулнала се при някоя друга или друг

Скрит текст:
Каан Йылдырым и Эзги Эюбоглу, поженившиеся 14 мая 2016 года, развелись. Бывшие супруги сделали совместное заявление для прессы, где говорится, что решение о разводе было общим и что они расстались друзьями и сохранят уважительное отношение друг к другу.
=========================
От Инста на Долунай



Бубето, ето това ми харесва.  От преди време,фотограф От M U H S İ N  A K G Ü N


Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 19:48 от eliNIM

# 268
  • Мнения: 4 565
Прекрасна Бурчин!

Женят се, развеждат се, на килограм. При най-малкия проблем прикючват.  Ердоган нещо му е отпуснал края на този народ! Аман! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 269
  • Мнения: 8 401
 wavey wavey wavey
Ели HugХелънче Hug
Хелънче наистина Аслъ в Кайъп  много  готино я обличаха.Като се замисля това  и е горе долу единствената роля където е била облечена в готини,секси и женствени дрехи.Ааа и в Мечтатели Мине беше кокетка ,но в Сускунлар и Невестата си я знаем как се носеше smile3503 smile3521 .Също и в Хиджран я бяха облекли в едни басмени дрешки  и  в притурка и забрадка май имаше или бъркам  newsm78Хубаво ,че Аслъ си е красавица и притежава страхооотна усмивка и е талантлива  така че дрешките са и последен проблем както на нея така и на героините и . smile3521
А Хелънче ами ,че как няма  да им изпусне края,тия хора дето са усетили свободата и нормалния или айде да кажем светския начин на живот не можеш да ги върнеш към консерватизма ,няма начин просто.И още по-хубавото е ,че изпуска и властта малко по малко  .Айде колкото е влякъл влякъл е да пусне и на другите малко .
Ели мерси за снимките и инфото  bouquetЗа Йозджан май и преди се носеха слухове ,че имат проблеми с жена си  и те тогава си бяха пуснали обща снимка в инстаграм с която уж да покажат ,че се обичат и са щастливи ,но ако е истина тази нова клюка значи не са били или просто им се изчерпала връзката.А Каан той пък цели две години изкарал newsm78Ееее ама наистина защо дават толкова пари за сватби като скоро след това се развеждат тия хора  newsm78
Много хубави Долунай и Бурчин  smile3521.А от мен още Аслъ .



Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 22:41 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт