След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 676
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 8 404
 wavey wavey wavey
Ели мерси за инфото  Hug smile3521
За "Навсякъде ти" напълно ти споделям мнението-опитали са се да направят нещо лятно ,свежо и неангажиращо ,ноооо и според мен  не се  е получило  smile3521Като почнаха с главната героиня и нейната рибка Чичи ,после дадоха и още няколко домашни любимци,после се появи главния герой и като добавиха офис интригата и аз си казах емииии толкова това няма да е мойто лятно сериалче smile3521Но пък явно си има хора които го харесват което си е супер и им пожелавам дълго да му се радват smile3521
Мерси ,че сподели за "Никой не знае"-прочетох хубави отзиви и се чудех дали да го погледна ,но сега ти като си го загледала и ти е харесал ,а и има превод значи и аз ще го гледам и ще споделя впечатления  smile3521
Погледнах откъсчето което си сложила Ели и ми стана интересно.Мацето не стига ,че се намърдала в чужда къща ами и с ютията ще напада собственика ,а  той ще се окаже добряга предполагам  smile3521Актрисата не съм я гледала до сега ,изобщо ми е непозната ,но ми харесва ,а главния е и актъор и певец Керемджем или джим ако не бъркам е името му newsm78.Преди време пак го бяхме споменавали в темата си спомням по повод един друг негов летен сериал за едни лъжци май беше  newsm78,но като че ли не беше успешен ,но този върви добре за сега което е супер.
Ето намерих една негова песен .Еми хубаво и приятно звучи ,харесва ми  smile3521

https://youtu.be/6tBcUjmIsZQ

Една хубава новина да споделя за Баръш smile3521.На филмовия  фестивала в Бейрут ще му връчат наградата за най-добър международен артист на 12.07.Айде да му е честито и още много други награди да спечели  smile3521



като съм започнала с Баръш да добавя и хубавото Бурджу  smile3521



и за финал на поста нашето си хубаво момиче  smile3521

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 23:30 от Eny87

# 286
  • Мнения: 12 814
Браво за Баръш, поздравления! Оценили са го момчето. И как добре изглежда от снимката, чаровен , естествен.
Как ме прикова в Ашка още от първия епизод ......не е истина. И колкото пъти да загледам някой откъс от КА все ми доставя удоволствие.
Точно така ми стана интересен сега този певец, който играе Али в ,, никой незнае,,. Хубаво пее, дали не пускат негови песни в сериала, едни бавни звучат автентично. Така се казва както си го написала Ени и играе много хубаво. Али е бивша разведка от турските служби. Преди пет години взривяват детето му в кола пред очите му. И той намира извършителите, убива ги и се отказва от организацията. Става смирен, набожен човек който се заселва в истанбулски квартал. Помага на бедните, уважаван е сред жителите. Това момиче- Севда попада случайно в къщата му бягайки от мъжа за който иска нейния баща да омъжи.  И така съдбата ги събра, наред с други истории около тях.
Интересен е сериала, дано го ,,сапунисват,, с мярка.

# 287
  • Мнения: 8 404
Ай Ели супер стана ми още по-интересно и определено ще загледам сериала  smile3521
На Баръш тая му снимка е стара ,от периода когато изглеждаше мнооооого секси  smile3521Мисля ,че е от времето на КА ако не се лъжа снимката. smile3521Сега в "Кузгун" е с мустаци ,пак изглежда супер ама без мустаци е още по-супер  smile3521Може за втория сезон Кузгун да си махнре мустаците и да остане само с брада айде дано  smile3521
Ей го по мустаци ,по усмивка и в компанията на красивата Бурджу  smile3521

# 288
  • Мнения: 12 814
Керемджем има много хубав глас. Ени , от клипчето което публикува още повече ми стана симпатичен  и с удоволствие го слушам.
Ето още едно негово изпълнение в дует.
https://youtu.be/GcghWfe42xo

И вече има превод и на 4 епизод. Тази вечер е излъчен пети и рускините ще го преведат.

# 289
  • Мнения: 8 404
Ели наистина много приятен глас има Керемджем.
Аз изгледах 1 епизод на "Никой не знае" и  ми хареса мноооого.Момичето Севда ми е много приятна и е много сладка като вземе да топурка  с крачка след Али ,като някое малко детенце което е все след майка си. smile3521Али голяма изненада се оказа ,че е -както кротко кротко си се молеше и си поправяше разни неща изведнъж цял Рамбо излезна че е  smile3521
Има няколко интересни истории в сериала-Али и Севда,Пилот и аптекарката ,май Дуйгу беше,много ще ми е интересно как ще се развие историята на Али и Пилот ,защото те двамата се очертава ,че са братя и като разберат за тая работа ще са много изненадани .
Бащата на Севда супер неприятник ми е ,а също  и тоя дето все се сваля на Севда пък тя не ще да го погледне даже.
Едно много приятно изпълнение на Керемджем и Озге ,не знам дали е за сериала или просто се забавляват ,но  много хубаво звучат двамата  smile3521

https://twitter.com/clarinivibes/status/1146863565539876866
 
И за финал на поста Аслъ и Дефакто  smile3521
Не си спомням да сме пускали рекламата ,само снимки ,но и да сме я пускали и рекламката и Аслъ са мноооого хубави така че си заслужават пак да бъдат погледнати   smile3521

https://twitter.com/LifeRaceresra/status/1148277425291300865

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 14:29 от Eny87

# 290
  • Мнения: 12 814
Хареса ми рекламата, дрехите са спортни , ежедневни и удобни за жегите. Нищо изчанчено. Явно марката е за обикновения  потребител.

Ени,   Hug няма  тема за сериала ,,Никой не знае,,  предполагам, че няма проблем и да го коментираме тук. И без това няма друг проект.
Али и Пилот са братя.   Peace Али го издирва, Курт/ възрастния мъж/ знае за тях но незнайно защо държи да не се намерят.
Бащата на Севда е взривил колата с детето на Али и когато го вижда до дъщеря си се разтреперва като лист. Знае какъв вълк е Али и какви ще са последиците за него ако узнае истината. Иначе е типичен мухльо, задлъжнял на кандидат зетя. Иска да си " купи,, рахата с женитбата на Севда. Кандидатът е повече от отврат, много типичен за сериал отрицателен образ, артистът е супер добър, та чак ми е противен. Дуйгуто влезна в полезрението на Пилот, няма мърдане от него.    Grinning И този артист е добър. Четох че му предстои военна служба, не зная кога.
Да не вземат да го убият или тежко ранят докато е в казармата. Не ми се ще, защото е колоритен образ.
Как само се стяга още пред аптеката, истински джентълмен го раздава. hahaha hahaha
Харесва ми това, че няма излишни сцени и разговори. Всичко ангажира вниманието, без да се разводнява, покрай основната линия Али/ Севда интересни са и останалите. Добра работа на екипа.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 08:54 от eliNIM

# 291
  • Мнения: 8 404
 wavey wavey wavey
Ели мерси за инфото  Hug
Малко снимки с главните герои от "Никой не знае" smile3521





и една тройна Аслъ  smile3521

# 292
  • Мнения: 12 814
Ако изобщо в вярно



Как мы раннее уже писали, была информация, что Ибрагим Челиккол и Бурчин Терзиоглу рассматриваются на главные роли в сериале «Голубь» от компании Pastel. На днях сообщалось, что Ибрагим находится на стадии подписания контракта с компанией Ay Yapim. Сегодня же ТурСми пишут, что Бурчин вероятнее всего и станет партнершей Челиккола в драматическом сериале, но него Pastel, а от Ay Yapim.

# 293
  • Мнения: 4 567
Дано е вярна тази новина за Бурчин и Челликол!!! Йейейе!!!

# 294
  • Мнения: 8 404
 Hug Hug Hug
Ели мерси за инфото  bouquetНа мен пък днес ми попадна информация за новия сериал на Енгин Акюрек и там също я спрягат Бубето за евентуална негова партнъорка.Аз ги харесвам и Ибо и Енгин с който и да си партнира Бурчин все ще се получат добре нещата. smile3521

https://twitter.com/Irao0onh/status/1148661101149773825

# 295
  • Мнения: 12 814
Дано е вярна тази новина за Бурчин и Челликол!!! Йейейе!!!

Peace Peace Дано!
 Предпочитам с него пред Енгин Акюрек.
Някакси Аслъ по ми пасва за Енгин.
Бубето си е огнена за тандем с Ибо,баш таман.


Eни  Hug



Баръш е пристигнал в Бейрут
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 19:49 от eliNIM

# 296
  • Мнения: 8 404
Ели и на мен Аслъ и Енгин биха ми харесали като екрана двойка ,а с Ибо някак си не мога да си ги представя ,ноооооо ако пък ги съберат по някое време няма да кажа йок  smile3503 smile3521
А Баръш и неговата голяма усмивка са кацнали  в Бейрут  smile3521Обаче нещо с малко багаж ми се струва ,че е  newsm78утре като му дават наградката така ли ще се измъкне да я получи  newsm78 newsm78 newsm78 hahaha hahaha hahahaНееееееее ще се появи стилен ,стилен и готин както си подобава за такъв случай  smile3521

# 297
  • Мнения: 12 814
Обаче нещо с малко багаж ми се струва ,  smile3521

Има си хора той около него,  Laughing носач, коафьор, стилист. Иначе кандидати да му носят куфарите само да иска, hahaha hahaha що  народ го следи неотлъчно.

# 298
  • Мнения: 8 404
Обаче нещо с малко багаж ми се струва ,  smile3521

Има си хора той около него,  Laughing носач, коафьор, стилист. Иначе кандидати да му носят куфарите само да иска, hahaha hahaha що  народ го следи неотлъчно.

А не бе  Joy Joy Joy Joy Joyобаче какъв народ е на летището самооооо,но той си е ВИП и хич не му дреме  smile3521

https://www.instagram.com/p/BzyAXmfgWuv/

# 299
  • Мнения: 12 814
Доволен е младежа  Laughing доволен, и как иначе. Само не разбирам що така се е покрил, шапка, очила и качулка. Да не го разпознаят, не вярвам да е друго. Все пак в известна визитата, не е нещо инкогнито та да се прави на ,, невидим,,

Общи условия

Активация на акаунт