След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 687
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 8 409
 wavey wavey wavey
Зарани HugЕли HugХелънче  Hug мерси за всичко споделено smile3521
Зари аз не само Ханде не познах и Бурчин не я познах на тази снимка  smile3521.Сумати време се мотах из туитър от където взех снимката ,за да проверявам те ли са не са ли те smile3521

 https://twitter.com/GossipArabic/status/1155977198274142208

Енгин и Несли  smile3521мноооого ме зарадва мен това инфо  txtloves.Харесвам ги и двамата и им стискам палци да направят хубав и интересен  сериал.
Ели и на мен историята на "Леке" много ми допадна и с надявам да продължат с нов сезон.
Арас в новия си филм си партнира с детето което играе малката Дила в "Кузгун".Тя играе дъщеря му като е малка и после май историята се прехвърля няколко години напред и я дават вече пораснала.Историята от филма малко ми напомня на един филм мисля беше с Дъстин Хофман ,героя му беше болен от някакво психическо заболяване и имаше малка дъщеря.Социалните искаха да ги разделят защото бащата не можел да се грижи за детето си и беше много драматично всичко,та филма с Арас малко ми напомня на него. newsm78.От това което прочетох като инфо и като видях трейлъра ще ми бъде интересно  да видя и филма.

# 361
  • София
  • Мнения: 6 287
Неслихан и аз я харесвам.
Сериалът не знам дали ще гледам. Не е мой тип история, поне от това, което знам за нея на този етап.

Днес попаднах на това:
https://www.tv100.com/engin-altan-duzyatana-bomba-partner-adayi-haber-464737

За русия Енгин партньорка Ханде Ерчел  ooooh!
Направо започнах да го харесвам  Joy ... от съчувствие  Mr. Green

Ени, определено не са Ханде и Бурчин това.
Глождеше ме нещо и потърсих снимката с Гугъл.
Не само, че русата хич не мяза на Бурчин, а и фен профилите, които откликват на мига на всяка новост за нея, не я бяха публикували.
Оказа се, че на снимката са две арабски актриси - Хенд Сабри и Нели Карим.

Туит от Хенд Сабри:
https://twitter.com/HendSabry/status/1152193215728168961

# 362
  • Мнения: 12 815
Тази Ханде много я уреждат до класни партньори аха да ,, прихване,, .....Не ставаааа....... дърво , ама от защитен вид.....

# 363
  • София
  • Мнения: 6 287
Не ставаааа....... дърво , ама от защитен вид.....
Joy Joy

Смея се аз, ама е тъжно.
Преговарят с Неслихан Атагюл и Джансу Дере, а накрая се спират на Ханде Ерчел. Продуцентите явно яко ги е напекло слънцето.
Едни от коментарите под статията в Туитър бяха: И сега какво, Ханде в ролята на дъщеря на Енгин ли ще е?  hahaha

Дано все пак да не е вярно. Не за друго, ама от Керем Дерен лош сценарий досега не съм видяла. Пише интересно и нестандартно, бяга от клишетата.

# 364
  • Мнения: 12 815
То си е за смях. С кой ли не опитаха да я ,, съешат,, Парашутът голям.....
Продуцентите преговаряли с Ханде, има надвжда да не е тя.

# 365
  • Мнения: 8 409
 wavey wavey wavey
Зарани HugЕли Hug
Зари мерси за инфото  smile3521Значи не били Бубето и Ханде ,ами да определено не си приличаха ама им пишеше имената и аз затова си реших ,че са ги фотошопирали яко за някаква реклама и като се има предвид ,че снимката беше в арабски туитър си реших ,че арабите са се развихрили нещо. smile3521
Русият Енгин и Ханде Ерчел  newsm78емиии не е лошо ,кво той ще играе тя ще хубавее и ще станат нещата  smile3521Ханденце не е много силна в играта ,но пък иначе е чаровна и с хубава усмивка и си има доста фенове и като добавим разкошния и като талант и като външен вид Енгин като нищо ще им се получат нещата. smile3521
А Ханде нали снимаше в "Халка" newsm78Да не са решили да не му правят  2 сезон или пък просто Ханде да не участва вече в него и да мине към новото с Енгин  newsm78




# 366
  • Мнения: 12 815
Не само Ханде и Серхан го спрягат за нова роля. Явно са решили да направят финал.
Ето какво прочетох за Халка.
Скрит текст:
  📢 Как известно, двое актёров, исполняющих одни из главных ролей в сериале Кольцо, Каан Йылдырым и Ханде Эрчел, попрощались с сериалом.
Турецкие СМИ сообщают, что сериал, который ушёл на каникулы, сделав финал сезона, на самом деле сделает финал. Такое решение принято с целью сохранить бюджет и рейтинги сериала.
Но, также, по утверждениям журналистов, если сериал удастся продать за границу в новом 60-минутном формате, то проект вернётся на экраны со старым актерским составом.

# 367
  • Мнения: 12 815
Не мога да редактирам предния си пост за това слагам инфото в нов пост. За съжаление получават се два поредни отговора.

 Филмът на Бубето с екс зета  ще се представя пред публика ноември.


• Премьера фильма «Портрет красавицы» – 15 ноября.

# 368
  • Мнения: 8 409
 Hug Hug Hug
Ели мерси за новинките  bouquet
Едно сладко мъниче  smile3521

https://twitter.com/thepuppiesclub/status/1156946010293317633

Последна редакция: сб, 03 авг 2019, 23:25 от Eny87

# 369
  • София
  • Мнения: 6 287
Хубави новини!
Каквато е суша сега, наведнъж ще ни залеят и с инфо за филма, и за предстоящите сериали....

Хванах "Любов под наем" по Бтв Лейди.
Всяка събота и неделя от 21:00, с по два епизода.
От миналата седмица почнаха да го повтарят.
Щях да пиша, ама забравих.  Blush
Така и не успях да го изгледам предния път, когато го бях подхванала, да видим сега ще мога ли.  Mr. Green hahaha

---------------

Аслъ от Копенхаген




Долунай не е споделила локация




Фунда така се разхлажда в жегата.
Компания й правят Пънар Булут и режисьорката Беналдже.

# 370
  • Мнения: 12 815
Хубаво се разхождат турските артистки, на север на юг. Релакс..... Гледам пръските от водата на  компанията с Фунда, еми завиждам им. Grinning И са си за завиждане hahaha

Аслъ е най-добре,,полетяла,, в прохладния Копенхаген. Далеч от непоносимите жеги.
Зарани благодаря за КА, това са най-зарибяващите епизоди.
И как пък не взеха нашите ТВ нещо друго за излъчване. Имат съседите сериали с качествени сюжети, които не са излъчвани у нас. Едно и също въртят. Да не вземат да закупят ,,Ранобудна птичка,, или пък ,,Ябълката,, newsm78  smile3514- ,,уникални,, шампоани Mr. Green Дълго се задържаха на екран, как става с тоя рейтинг. Вероятно с мускули и задкадрови клюкинки. bowuu Joy hahaha

Ени, сериалът ,,Леке,, са го приключили. Ето нещо интересно,което си заслужава да продължи още някоя друга серия, но не му било писано с рейтинга или пък с драгия зрител.

# 371
  • София
  • Мнения: 6 287
Да не вземат да закупят ,,Ранобудна птичка,, или пък ,,Ябълката,,

За "Ябълката" не знам, но "Ранобудна птичка" е купен от Бтв.
Сигурно ще го излъчат в часа на "Любов под наем", тоест някъде към обяд... някога.
Иначе в праймтайма им, на Бтв-то, предстои да гледаме "Невестата" и "Сблъсък".

Вчера в "Любов под наем" звуча песента Sorma, която много харесвам, но винаги свързвам предимно с изпълнението на Илкер.
Много, много любимо!  Heart Eyes

Понеделнишки поздрав от мен!  Hug Hug Hug

# 372
  • Мнения: 4 571
Аз пък  Sorma я свързвам с Мустафа Булут 8 "Ако бях облак".

# 373
  • Мнения: 8 409
Добър вечер  wavey wavey wavey
Ели HugЗарани HugХелънче Hug мерси за споделеното  bouquet bouquet bouquet
Турските актриси добре се разхлаждат и си почиват ,а Аслъ си е най-добре в Копенхаген на хладинка ,я даже и якенце си е сложила  smile3521
Ели и "Леке" и "Халка" бяха с интересни истории и е жалко ,че ги спират без да им направят подобаващи финали.На "Леке" погледнах ,горе долу са направили един мини финал ,поне да не ги е много яд зрителите за хубавата история и прекрасните артисти.
За Птичката май да ти кажа си налучкала формулата на успешния му рейтинг  Joy Joy Joy Joyмускули и клюките около личния живот на двамата главни артисти.Все като попадна на инфо за този сериал виждам главния по потник и да се нищи супер важния въпрос за евентуалната му връзка с главната актриса. newsm78Миналата година като почваше сериала се опитах да го загледам ,но не успях да изгледам и половина 1 епизод ,както не успя да изгледам и предишните 2 сериала на Джан Я ,нито пък сериала на Демет .Изобщо след Любов под наем на мен не ми е харесал нито един друг подобен турски сериал.Явно Дефненце и Омер много са дигнали летвата и никой не може да ги надскочи  smile3521
Мдааа как може да се надскочи тази красота  smile3521
Дефне и Омер 1-6 епизод  smile3521



https://youtu.be/XfMtDxsNo9E

Романтиките не могат да ме спечелят в последно време ,нооооо Кузгун успя да ме заплени   smile3521

https://twitter.com/arduc31/status/1157755942131269637

И Айшегюл и Пойраз за финал на този пост.



https://youtu.be/L3lxaVq8HPk

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 00:38 от Eny87

# 374
  • Мнения: 4 571
Джан Яман в Пълнолуние беше много хубаво момче, ама след това явно славата не му повлия положително относно фигурата му.
Много хубави клипчета, Ени!

Общи условия

Активация на акаунт