След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 695
  • 746
  •   2
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 6 287
Бурак Дениз се доближава до физиката на Илкер.
Висок, тъмноок, тъмнокос... Не съм изненадана, че водят преговори с него.
Като актьор не знам как е, не съм го гледала в нищо. А и да съм, не го помня.  Laughing Laughing

"Чужденец" ще погледна, защото ми е любопитно какво са измислили Дениз Акчай и екипът й след "Невестата". Вярно, без Илкер вълнението няма да е същото, но късмет. Ще го чакаме него в нещо друго турско.

Цитат
Това разбрах,чрез Гугъл.
Така е, Ели, всичко е така.
Едно допълнение само, сериалът The Serpent е съвместна продукция на BBC и Нетфликс.

***
Който има възможност утре да гледа телевизия, от 18:00 по Бтв Лейди ще излъчат филма "Малка септемврийска афера" с Фарах и Енгин А.


Новият телевизионен сезон започва следващата седмица, а с него и някои от новите сериали.
На 12 септември, четвъртък, е премиерата на "Шампион" с Толгахан Сайъшман и Йълдъз Чааръ Атиксой (Времето лети).






В същият ден е и премиерата на "Доктор Чудо"



Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 21:20 от zarani

# 451
  • Мнения: 4 571
Ооо, дано не забравя за МСП утре! Така и не го изгледах навремето като го преведоха.
Сега като нямма сериал да гледам скучая Simple Smile.
Новия фрагман на Кузгюн и постерите, които засичам в нета, много ми харесват.

# 452
  • Мнения: 12 815
Зарани, мерси Hug
Бурак и Илкер,  newsm78 newsm78 newsm78  за мен са диаметрално различни и като физика, несравними като артисти.
Хайде дано не стане, че язък за екипа зад камера, след Невестения актьорски  състав . Много съм черногледа, но има избор не е като да нямат добри артисти.

Толгахан няма и да го погледна, въпреки снимките с сладкото детенце които често виждам с него случайно , най- вече при рускините.
А за лекарския сериал не знам, не харесвам сериали на тази тема.
И така за сега съм на Ашка Joy Joy Joy доказано приятен. Laughing
Опитваха се след него да правят летни сериали...... но ефекта  от ЕлБарската магия го няма. Гледам ги с удоволствие въпреки дублажа.
Филмът с Фарах к Енгин съм го започвала да гледам.  не си го спомням как завършва. Дали го догледах newsm78

# 453
  • Мнения: 4 571
Как може да завършва филма- със смърт и много рев Simple Smile)).

Сега следя профила на Джан Яман в Инстаграм. Та и той като Баръш залитна силно по Италия /нали във втори сезон на Ашка Йомер беше избягал в Рим, после ходи из Италия на турне май/, та последните няколко дни Джан Яман се подвизаваше из Неапол, оттам пък на Френската ривиера заби. На всякъде е пълно с негови фенки... МиСлата ми е, че Яман яко изкопира Баръш. Хубавото е, че Баръш не изперка толкова на тема мускули и мачовски простотии.

Нови сериали този сезон не мисля да гледам. Е, само този с Бурчин и Сарпче.

# 454
  • Мнения: 12 815
Баръш не е имал турне Хелънче в Италия след Ашка.  Йомер имаше слабост към Италия. Hug
За Джан си права Peace зведната болест яко го отнесе от земята

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 00:01 от eliNIM

# 455
  • Мнения: 4 571
Добре де, близо бях Simple Smile))

# 456
  • Мнения: 12 815
Цитат на: Hellenn link=topic=1099774.msg39243229#msg39243229 date =1567286069
Добре де, близо бях Simple Smile))

 Joy Joy Joy Йомер , Баръш все един и същ , нали Joy Joy Joy и кака му това мисли  Joy Joy Joy

# 457
  • София
  • Мнения: 6 287
Бурак и Илкер,  newsm78 newsm78 newsm78  за мен са диаметрално различни и като физика, несравними като артисти.
Е, различни са, разбира се.  Grinning
Имах предвид най-общо. Ако героят физически е описан като "висок, тъмноок, тъмнокос", то всеки един с подобна физика може да бъде повикан на кастинг за ролята.
Бурак и на мен не ми харесва особено, но Зейнеп Гюнай Тан си знае работата. Тя рядко прави грешки при подбора на актьорите.

Главната роля в сериала на BBC, който ще снима Илкер, е поверена на актьора Тахар Рахим.
http://www.ranini.tv/haber/37258/1/bbc-one-dizisi-the-serpentin- … -tahar-rahim-oldu

Това, че Нетфликс се явява и продуцент, увеличава шансовете Илкер да бъде забелязан и от още по-голяма аудитория.

# 458
  • Мнения: 4 571
Познайте кой забрави, че ще дават Малък септемврийски проблем по Бтв?!!! Сега трябва да си го търся да го свалям, отново, щото по-рано го имах свален, но явно съм го изтрила!

# 459
  • Мнения: 8 409
Добър вечер  wavey wavey wavey
Зарани HugЕли HugХелънче Hug
Мерси за всичко споделено  smile3521
Бурак Денис съм го гледала в "Кралицата на нощта"."Любовта не вярва на думи"-май така се казваше сериала и малко в "Нашата история" и бих казала че става горе долу.Като има сносни партнъори,добър сценарий и режисура и мисля ,че и той се справя с ролята си."Моята  история" си изкара мисля два сезона и беше доста харесван и с добър рейтинг сериал така че предполагам и под режисурата на Зейнеп Гюнай Тан и с добри партнъори Бурак ще се справи добре. smile3521
А Илкер браво на него ,дано този филм да му отвори вратите към голямото кино.
"Малък септемврийски проблем"не го ли даваха на скоро по бтв  newsm78Аз го гледах тогава както и като излезна още преди време с бг субки и ми хареса въпреки малко тъжния край.

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 21:45 от Eny87

# 460
  • София
  • Мнения: 6 287
Писах, писах и си затрих написаното.

Ени, Ели си го е нарочила Бурак  Laughing
На мен бих казала, че ми е симпатичен. Нямам поглед върху играта му.

И аз забравих за "Септемврийската афера".
Но пък съм го гледала вече.
Сега си върнах епизод на "Искрите на отмъщението" и по време на рекламите видях, че от утре започва "ФИ", тоест "Божествено", от 23:00 часа.

# 461
  • Мнения: 12 815
Ени, толерантна както винаги Hug

Изгледах го ,,Септемврийския проблем,, по скоро догледах го. Сетих се защо не съм го изгледала, заради Ейлюл- героинята на Фарах. Непоносима глезла, която съсипа Тек. Керем Дерен е посветил филма на жена си Пънар която му помогнала. Нещо са преживяли тези двамата, дано е останало в миналото.

ФиЧиПи ще се опитам да го погледна, ако не мога друго. Много ми хареса. Ето нещо което си заслужава да се отдели време.

# 462
  • Мнения: 4 571
По Бтв ли ще е Фи?

# 463
  • Мнения: 12 815
Лейди мисля , от 23 ч
https://www.btv.bg/video/lady/series/premiera-bozhestveno-ot-3-s … i-na-voyo-bg.html

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 23:44 от eliNIM

# 464
  • Мнения: 8 409
 wavey wavey wavey
Ели HugХелънче HugЗари Hug
Илкер като не играе в "Чужденеца" няма да го гледам ,но ако вие го гледате и ви хареса и аз ще го погледна.
От другите нови сериали ще видя този с Бурчин и Енгин,с другия Енгин и Неслихан ,сериала с Мурат Й и естествено ще си гледам Кузгун. smile3521
Ели какво стана с "Никой не знае" гледаш ли го още?Аз му изпуснах яко следите.
Хелънче напълно съм съгласна с теб за Джан Яман .
Зари да симпатяга е Бурак Д.Тук по темите съм засичала да го наричат Мигличко  Joy Joy Joy Joy Joy JoyТаланта му не е невиждан ,но става не е съвсем  без хич  smile3521
Новичко от Баръш.



и Аслъ  smile3521-не знам от кога са снимките ,но тя е много хубава на тях  smile3521




Общи условия

Активация на акаунт