След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 549
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 8 375
 wavey wavey wavey
Ели Hug
Готина Берак от фотосесията и кучетата са много красиви  smile3521
Новичко от Аслъ  smile3521



и от "ЛКуршум"  smile3521
Снимката е същата която и Ели е сложиала ,но има и надпис свързан с новата серия . smile3521


# 631
  • Мнения: 12 810


Сериали да искате  hahaha който има време избор голям. Който няма такова ще си остане със снимките и новините около дизитата Heart Eyes

Снимките на ,,Моят дом,, с Демет и Ибрахим по съобщение на Бирсен започват следващага седмица
Ето кой ще участва още  Каан Ташанер,Фатих Коюноолу,Зухал Генджер, Нуршим Демир.


Скрит текст:

# 632
  • Мнения: 8 375
 wavey wavey wavey
Ели Hugмерси за инфото bouquet
Охооо двама наши кадъра ще участват в сериала на Демет и Ибо  smile3521



# 633
  • Мнения: 12 810


Фунда ще участва в нов сериал от 8 епизода за Netflix,сценарист е Беркун Ойя
 В каста на сериала: Ойкю Карайел, Фатих Артман, Фунда Еригит, Алиджан Юджесой, Тюлин Озен, Дефне Каялар, Биге Онал и Сеттар Танроген- шивачът от Кузгун.




Скрит текст:

още един познат артист Алиджан Юджесой

# 634
  • Мнения: 8 375
Ели мерси за инфото  Hug
Супер сериал на  Netflix-свобода да се направи сценария ,кратки по време и брой серии , всичките епизоди излизат на веднъж и възможност продукта да бъде видян от огромен брой хора извън Турция ,хора който по принцип не са фенове на турски дизита ,а просто зрители които обичат да гледат нещо интересно и добре направено. smile3521
Аз загледах "Скъпо минало".В началото Сечкин хич не ми харесваш с тая брада обаче сега си ми е баш таман и останалите артисти също са добре ,историята е интересна ,абе   с две думи сериалчето става.
Синеочко с екранната си партнъорка  smile3521



И една хубава Бурчинка.Предполагам е от "Куршум" това ,но не съм сигурна защото още не съм гледала сериите.

# 635
  • София
  • Мнения: 6 287
Не, Ени, това е от "Пойраз".
Първата серия на трети сезон.
"Куршум" за жалост скоро ще даде фира.
Рейтингът на 4-ти еп. е изненадващо нисък.
Изненадващо пиша, защото предната серия беше с доста високи проценти и най-логично е да се очакват същите и за тази, при все, че не е била скучна (не съм я гледала, но четох добри отзиви). Първата ми мисъл бе, че е умишлено занижен. Следващата сряда започва "Осман", чистят му пътя  Wink После си казах, че ако историята на "Куршум" е по-заплетена, а конкуренцията предлага нещо по-лесно смилаемо, дето не налага сам да си блъскаш главата с въпросите: Какво?, Кой?, Как?, не е странно, че са я предпочели. Не, че и първото не е опция. Всичко все пак е един бизнес за някакви си кирливи пари.
И така. Винаги съм предпочитала по-кратките сериали, и "Куршум" ще изгледам дори и да е само 5 серии. Но дано поне се постараят да му заснемат финал, а не да го затрият в нищото.

Каста на новия дигитален сериал е чуден!
Все повече актьори ще остават разочаровани от тв системата, все повече ще предпочитат нещо, което да върви по платформа. В тази връзка, сериите на "Вавилон" ще бъдат 13, вече е заснета първата.

# 636
  • Мнения: 12 810
Зарани,   Hug
Четох, че и в интернет сериалите се опитват да налагат контрол техните отговорни органи

И ще изгледам Куршум ,колкото и епизода да има.

Поредният  безмислен старт на сериал ще се окаже,отново.
.


Скрит текст:
Жалко за рейтинга, не съм изненадана. Историята е ,,не лесно смилаема,, не може да се гледа едновременно с люспенето на семки. hahaha няма мускули,няма премигване и пози от бивши модели.
Колко ,,по-хуб Grinning и  все някой да им пречи точно като се хванят за ръце  Grinning

Малко повече от рускините за друг сериал "Ферхат и Ширин"- 22 ноември на екран.Петък е денят и ще се окаже в конкуренция с вятърничавите,но кой кого ще отвее ще е интересно. newsm78




ДЖАНСУ ДЕРЕ - БАНУ
Бану, сильная, умная, невероятно красивая и привлекательная женщина, за всю свою жизнь ни разу не испытывала любви, жила в мире мужчин в тени оружия. Потеряв семью, она посвятила жизнь своей младшей сестре Ширин. Сегодня наследство Каралы, одной из самых влиятельных семей Капалы Чарши, находится в руках Бану. Бану делает всё, чтобы быть достойной своего отца и его наследия, для нее семья (в особенности Ширин) - превыше всего. Но впервые за всё время в её жизни появится человек, который всё изменит, с которым ей не нужно сводить счета. Впервые в жизни Бану пожелает чего-то для себя... Ферхата



ТОЛГА САРЫТАШ - ФЕРХАТ
Ферхат, который на весь город известен своим мастерством в обработке дерева, работает в мастерской вместе со своим отцом. Он не подбирает слов, говорит то, что приходит ему в голову, отличается честностью, порядочностью, смелостью. У Ферхата хорошо поставлен удар, но до сегодняшнего дня он никогда не держал в руках оружие. Хорошо драться он научился у своего отца Салима - бывшего боксёра. Ферхат очень любит читать и особенно увлекается суффийской культурой. Он потерял свою семью в результате трагедии. Ферхат отлично помнит одну фразу, принадлежащую событиям из его прошлого: "Если умрет один человек - значит умрет много человек". Смерть перевернула его жизнь ещё в детстве, в его сердце образовалась и с каждым днем увеличивается пустота. Ферхат заполнит эту пустоту любовью.




ЛЕЙЛА ТАНЛАР - ШИРИН
Принцесса семьи Каралы. Учится ювелирному искусству, в то же время играет на нэе (флейте) в музыкальной группе в Мевлевихане. В раннем детстве перенесла тяжелую болезнь, поэтому старшая сестра Бану всю жизнь относится к ней, как к хрупкому цветку. Ширин не приходилось сталкиваться с трудностями жизни. Ширин, живущая как птица в клетке, не умеющая бороться, не выражающая своих чувств, научится жизнь по-настоящему со своей любовью к Ферхату. Самым большим препятствием в любви для Ширин станет ее любимая сестра Бану
Каста е супер, но дали ще се хареса на турския зрител при толкова много драми и истории дето ги заливат от екрана  ще узнаем.

За останалите артисти от рускините. Има познати лица, които харесвам


Скрит текст:

Харесвам го

УСХАН ЧАКЫР - САДЫК
Садык, по натуре соответствующий своему имени (значение - преданный), имеет лишь одну цель в жизни - защищать Бану Каралы. Он бесстрашный и импульсивный мужчина. После безвременной кончины Омера Каралы госпожа Хайрие взяла его под свое крыло. Садык стал правой рукой Бану, старшим братом Ширин. Он лучше всех знает темные стороны Бану и готов отдать за нее свою жизнь. Если речь идет о Бану, он не боится ничего.

ЙЫЛДЫРАЙ ШАХИНЛЕР - ХЮСРЕВ
Сильный амбициозный мужчина, готовый на всё ради власти. Его самый большой страх - одиночество. Он не привык проигрывать. Хюсрев живет, чтобы сдержать слово, которое он дал самому себе еще в детстве. Он поклялся, какой бы ни была цена, преодолеть все препятствия, стоящие на пути к его цели.

ЫШИЛ ЮДЖЕСОЙ - ХАЙРИЕ
Глава семьи Каралы. Для защиты семьи, своих внучек Бану и Ширин, готова на многое. Именно она защищала семью до взросления Бану. Её воспитание сделало Бану той, кем она сегодня является. Авторитарная женщина, привыкшая, чтобы ее просьбы исполняли.

ШЕХСУВАР АКТАШ - САЛИМ
Стал для Ферхата отцом - воспитал его, обучил ремеслу. Бывший боксер, мастер резьбы по дереву. Салим - упрямый человек, который всегда пытался придерживаться добра, не причинять никому вреда. Его самая большая мечта - чтобы его сын забыл о своём прошлом и стал счастливым, женился, создал семью. А самый большой страх - потерять Ферхата.

ЭМЕЛЬ ЧОЛЬГЕЧЕН - ШЕХНАЗ
Мама Ферхата. Известна своей красотой. Со смертью мужа ее жизнь превратилась в ад. Она не может забыть ту ночь, когда потеряла своего сына. Ее единственная мечта - хотя бы раз увидеть сына. И она готова на всё, чтобы исполнить эту мечту, однако жизнь, которой она живёт, не позволяет ей связаться с сыном.

АЛИДЖАН БАРЛАС - ЙИГИТ
Жених Ширин, сын Хюсрева. В жизни привык получать всё на блюдечке с голубой каемочкой. Хюсрев - причина того, что его сын не привык проигрывать, стал агрессивным и брюзгливым.

НИХАН ГЮР - СЫЛА
Восхищает всех мужчин своей красотой, умом и амбициями, однако сама она не видит никого, кроме Йигита. Их с Йигитом тайный роман на самом деле затишье перед бурей.

Ени,  Hugблагодаря за Синеочко,дано този път се позадържи на екран

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 20:24 от eliNIM

# 637
  • Мнения: 8 375
 wavey wavey wavey
Зарани HugЕли Hug мерси за инфото  bouquet bouquet
Жалко за "Куршум",че му се е понижил рейтинга ,но все пак още и нищо не се знае така че дано да устои на конкуренцията и да продължи.Но и аз ще си го изгледам с кеф колкото серии и да е ,дано ако му направят финал да си има наистина финал ,а не да го оставят като барани яйца.
Мдааа съседите обичат явно по-простичките ,по земните и близки до тях сюжети като на вятарничавия сериал или пък сладникавки романтики като на Птичката.С Кузгун стана същото -първия сезон си беше добре ,но във втория сценаристите решиха да заложат на нови герои и нова завързана драма ,като разделиха главните  герои и това изобщо не се хареса на феновете и рейтинга съответно падна и от там дойде и финала  smile3511Но слава богу пък му направиха супер готин финал което пак си е нещо като се има предвид какви скапани финали сме гледали .
"Ферхат и Ширин" и те почват в много конкурентна среда да видим дали ще могат да се преборят за  своето място в праймтайма в петък вечер.
Много е интересен  вкуса на зрителите в Турция.От една страна Вятърничавия сериал ,от друга Чукур,от трета Д-ра Чудо или пък Птичката която също си беше с добър рейтинг или нашата Невеста ,която също си се движеше супер.Съвсем различни по сюжет и динамика  сериали ,но много добре приети от публиката и гледани  дълго време .Не знам може би всичко е въпрос на това определен сериал да грабне зрителите с нещо или пък всичко е въпрос на договорки ,но важното е артистите(защото мисля ,че те са най-потърпевши от тия резки прекъсвания на някои от сериалите им)да не се дават ,да не се отчайват и да продължават да опитват да си вършат работата по възможно най-добрия начин.Ето Аслъ имаше няколко неуспешни отпита и после дойде Невестата и с него пък постигна голям успех и популярност  smile3521Така ще стане и с Бурчин,дано не спрат "Куршум" ,но ако стане трака,тя  ще си почине малко и после пак отново ще трябва да продължи да търси най-добрия за нея проект и ще успее да го намери сигурна съм. smile3521

# 638
  • Мнения: 12 810
Ени,  Hug
Като си писала за Птичката засякох я по наш ТВ канал. Джанчо изкокна за чудо и приказ hahaha hahaha от Бг екрана.
Направо ми е противен с държание и игра, абсолютен нарцис.

Артистите добре се насочват вече към интернет платформите, а някои от тях си играят в театъра . И е страхотна школа.

Аз изгледах преведените епизоди от ,, Никой незнае,,   Типичната турска история- добри, лоши и т н. Излъчва се по национален канал и се промъква идеята за смирения вярващ човек. Силата на бащината любов и авторитет, махленски обичаи и ценности, наред с хумор , ами разбирам защо се гледа. Много близко до обикновения начин на живот, а дали е така те си знаят, но примера  от екрана е на лице. Ако го пуснат и по наш канал ще се гледа- разбираем, достъпен, честният човек побеждава, лошите постъпки се наказват рано или късно . Истината каквато и да е тя излиза наяве. И разбира се добра игра.
Честно казано не ме е пленил , но ми е интересно какво ще се случи , излизат нови въпросителни и така всеки следващ епизод.

# 639
  • Мнения: 8 375
Ели да Птичката я дават по бтв на мястото на Опасни улици.Аз го засякох на няколко пъти и взе ,че ми стана интересен и почнах да си го свалям .За Джан си абсолютно права  ми не става и това си е бе.Който му е казал ,че може да играе го е излъгал яко ама си има хора който го харесват и си му се възхищават та да е жив и здрав и да ги радва ,но определено не е моя тип .За сметка не него обаче Демет ми харесва в този сериал за разлика от предния и като добавим доброто според мен озвучаване , краткото времетраене на сериите и цветните и свежи кадри сериалчето става за гледане ей така между другото докато се занимава с домакинска работа например човек . smile3521
Сега съм се зарибила по"Песента на живота " и с всяка серия ми харесва все повече и повече сериала.Бурджу страшно много ми хареса в "Кузгун" и реших пак да се пробвам да я гледам и в Песента и след първите няколко серии ,които са по-скучни след това става наистина много интересно и завладяващо действието  smile3521
 "Никой не знае" много сериозно го изпуснах още от лятото  и така и  не съм го наваксала .Но може би другото лято като няма  нищо друго за гледане или ако го пуснат в България ще си го наваксам защото и там историята е интересна ,а артистите са добри.

# 640
  • Мнения: 12 810
Е браво че си започнала отново ,,Песента на живота".  Peace
Мен пък точно първите епизоди ме грабна, когато я заряза и замина за Германия Керим, а след това какво направи Хулия - лъжи, интриги, пари и т н. За детето да не говорим как го пазариха.
Бурджу и целия екип са страхотни. Много съм коментирала тук сериала .
След него Байрям баба игра в сериала ,, Семейни тайни,, опитаха се да направят нещо подобно на Песента, но не им се получи.

# 641
  • София
  • Мнения: 6 287
Епизод 4 на "Куршум" с бг превод  bouquet bouquet

https://ok.ru/video/1481864448724
https://www.youtube.com/watch?v=yG2CLNiGjxQ


Ени, вярно е, че нищо не се знае още, но ние си знаем процедурата.  Wink
Още повече, че FOX бяха обявили, че ще свалят всичко с нисък рейтинг. Правят го, вече свалиха "Една семейна история", или както там се казваше сериалът с Биркан и Сонгюл Йоден, веднага след като рейтингът им се понижи. "Навсякъде ти" е следващият. Приключва след няколко серии.
Надявам се процентите на "Куршум" да се покачат, но предвид това, че в същият ден започва и "Осман", не съм оптимист.  Confused Историческият сериал все пак има лично подкрепата на бащицата, ще върви и по негова телевизия. Дори и да не е интересен, очаквам висок рейтинг, па макар и изкуствено завишен.
Има и друга опция, разбира се, смяната на деня е една от тях, но всичко си е решение на телевизията.
Спирам, за да не подразня някой.  Stop



Тийзър на Атийе / Дар, сериалът с Берен, Мехмет Гюнсюр, Метин Акдюлгер и Мелиса Шенолсун. От 27 декември по Нетфликс Турция.

# 642
  • Мнения: 12 810


Ако финализират такъв класен проект мисля,че Бурчин  няма да я видим в дизи скоро.
Поне не в бози с ред сълзи, ред сополи, драми и нагласени изсмукани от пръстите повърхностни ситуации.
Класни артистки със завидни роли като Берен, Туба, Нургюл и още други от доста време не участват в проекти. Липсват на екран. Има и защо.  Peace

От телевизията на Куршум са дали възможност да продължи поне за сега сериала. newsm78 Въпреки това не съм обнадеждена,този подход знаем до какво води.
 Сменят сценариста Керем Дерен с Озан Аксунгур, каквото и да означава. Нищо не ми говори,зная две имена на сценаристи и режисьори така, че съм без коментар.
Видях при рускините инфо за творчеството му. ,,Чукур,, и ,,Долината на вълците,, са рейтингови.


Скрит текст:


Благодаря на екипа за превода.

# 643
  • София
  • Мнения: 6 287
Не знам дали да се радвам за смяната на сценаристите.
Керем Дерен е чудесен, но не е храна за всяка уста.
Така като гледам, Озан Аксунгур е бил в екипа на "Чукур" и "Долината на вълците", а главен сценарист на останалите. Добри продукции, но все прекратени донякъде.
Както казват турците: "Дано е за добро."  Simple Smile
Поема сценария от 6 епизод, който май снимат в момента.
Абе, дайте да сме си реалисти, каквото и да си пишем тук, колкото и сценаристи да сменят, накрая пак всичко опира до рейтингите.
Ще им стискам силно палци за късмет.  Praynig Praynig Praynig

От 5-ти еп.












Актьорът Юнал Силвер влиза в сериала в ролята на Керим Паша





Ако финализират такъв класен проект мисля,че Бурчин  няма да я видим в дизи скоро.
Поне не в бози с ред сълзи, ред сополи, драми и нагласени изсмукани от пръстите повърхностни ситуации.
Класни артистки със завидни роли като Берен, Туба, Нургюл и още други от доста време не участват в проекти. Липсват на екран. Има и защо.  Peace

И аз така мисля.
Особено пък в такива като описаните, абсурд!  Naughty
Последният сериал на Нургюл изкара един сезон, което не е толкова зле. Преди "Кьосем" и тя се "радваше" на сериали с по 5-6 серии. То и "Кьосем" не беше оценен подобаващо от родната си публика, а за мен бе една доста силна продукция.

Забравих да напиша вчера, че много ми хареса тийзъра на "Атийе".

# 644
  • Мнения: 8 375
 wavey wavey wavey
Зарани HugЕли Hug
Дано промените помогнат на "Куршум" да си вдигне рейтинг и да продължи защото е интересен сериал и си заслужава и то много да бъде гледан.
На Нургюл последния сериал"Гюлпери" си изкара един сезон и даже на края вече почна да зацикля и стана добре ,че го приключиха на време и то с хубав финал за радост на зрителите му  smile3521А иначе сюжета му е горе долу като тия дето се харесват на съседите.Е главната героиня не се даваше изобщо и успя да се пребори с всички несгоди ,то може и затова накрая да приключиха на бързо и като за финал Гюлпери най-накрая се стегна и ги прати цялата  рода да си ходят в Диарбекира и там да си шетат на престарите си традиции и да си правят евала на честа и достойнството си ,а тя се погрижи за децата си и най-накрая се събра с любимия си.



Общи условия

Активация на акаунт