Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 март 2019, 10:45 ч.

Пробиотици - тема 2

• 3 829
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
Взимах го сутрин и вечер.
Първите два дни имаше ефект, после вече не.
И дозата вдигнах и нищо. Пак получих запек и се върнах на зеления силен китайски чай.

# 46
  • София
Мен пък алоето ме запича.
А пробиотиците - принципно регулират стомашния тракт и от там идва регулация и при изхождането.

# 47
  • София - Рим и обратно
Мен пък алоето ме запича.
А пробиотиците - принципно регулират стомашния тракт и от там идва регулация и при изхождането.
И как го регулират, "принципно"?

# 48
  • София
Ами те си живеят там и когато липсват е проблем. А когато не липсват - ОК!

# 49
Елора, точно Lactoflor Bio Plus ми оправи запека, но едва след 14 дни по 3к дневно. После продължих с по 2. Пробвала съм и таблетките за смучене, но те са слаба работа, докато без капсулите не оставам.

# 50
Да де, ама не мога да не взимам други разхлабителни, защото съм с хемороиди и много боли.
Иначе ги пия, ама две на ден.

# 51
Ами щом се налага вземай, аз нищо не съм казала по въпроса. Имала съм хемороиди и знам какво е. Мисълта ми беше, че за да регулират храносмилането пробиотиците трябва редовен прием, а не чат-пат. При хемороиди е добре да се подсилят кръвоносните съдове с подходящи храни и добавки, най-вече със силиций и някои антиоксиданти, които действат заздравяващо. Извинявам се за отклонението.

# 52
Ясно, мерси. Вече съм редовна с лактофлора.

# 53
Ясно, мерси. Вече съм редовна с лактофлора.

Моля, дано скоро имаш подобрение. Знам, че пазаруваш от iherb, виж нещо натурално специално за заздравяване на кръвоносните съдове. Търси състав подобен на Вариксинал, диосмин, хесперидин, рутозид... Един обикновен Рутаскорбин също е добър препарат, полезен и при проблеми с капилярите в очите например.

# 54
Не пазарувам от там.
Рутаскорбин ще купя.

# 55
Не пазарувам от там.
Рутаскорбин ще купя.

Извинявам се. Вероятно е било преди или съм останала с погрешно впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт