Пафос или Ларнака,Кипър?

  • 3 932
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 314
Sixt  аз ползвам тези
Но там е с обратно движение
По кръговите е ужаасно

# 16
  • Мнения: 67
Здравейте, извинявам се, предварително ако не е тук мястото да питам, но ни предстои пътуване до Пафос. Периода ни е 17.04-22.04 и сме с две деца. Въпроса ми е за пътувалите вече тази дестинация как седи въпроса с трансфера? Виждам, че летището е близо до града, та има ли смисъл предварително да резервираме някакакъв шатъл или си има редовни автобуси? Другото, което исках да питам е относно хотела и местоположението. Спряли сме се за сега на Kefalonitis Hotel Apartments, но оглеждаме и други около Гробниците на кралете. Дали ще е ок за нас това местоположение? Колебаем се и за хотел в близост до Корал бей, но ми се струва далече и не знам как седи въпроса с транспорта там. Та, моля ако има някой по-запознат от нас да ни даде малко съвети и идеи. Благодаря ви предварително!

# 17
  • София
  • Мнения: 721
Здравейте! Обмислям лятна почивка в Пафос и с интерес ще събурам мнения!

# 18
  • София
  • Мнения: 13 045
Плажа не съм видял да е кален !!
Точно кален не е, но наистина пясъкът е много ситен и като е мокър малко прилича на кален. Ето плажа в Ларнака в частта до летището:



Водата е прозрачна, макар пясъкът да е ситен. Снимката е от по-централните части:



А това е един от плажуващите:

   Laughing

diziler, определено Северен Кипър ми хареса повече. Липсват тълпите. Колкото и да са красиви плажовете в гръцката част, човек не може да им се наслади като са така чадъросани и пренаселени. Поне ние не останахме на нито един плаж в гръцката част. Това е твърде далеч от представите ми за почивка:



Темата за Кипър. Все още е активна - http://bg-mamma.com/?topic=721963.360;topicrefid=20

# 19
  • Мнения: 18 993
Странен е пясъка на Ларнака, ако си сложиш хавлията, все едно лежиш на бетон, иначе морето е чисто, дори и на Финикудес, до пристанището

# 20
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
На Финикудес плащат ли се шезлонг и чадър и колко струва? При теб ли идва някой за да го платиш?

Общи условия

Активация на акаунт