Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 31

  • 65 809
  • 755
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 376
Здравейте! Някой да знае от къде мога да си купя setting spray с spf защита?

# 421
  • Мнения: 383
Аз събирам препоръки и мнения за добър фон дьо тен на Bobbi Brown или bareMinerals за смесена/мазна кожа със средно покритие Grinning Засега съм се насочила към Skin Foundation Long-Wear Even Finish или BAREPRO 24-Hour Full Coverage Liquid Foundation.

# 422
  • Мнения: 1 198
Аз имам крем-пудрата на Авен, СПФ 30, не е много по-различна от тази на Юрияж. Но нанасянето е супер трудно, на места се наслоява, стои неестествено. Оставила съм я за лятото, на морето нямам големи претенции как изглеждам, стига кожата ми да е добре защитена. Някой има ли идея как да я нанасям, освен с нехигиеничната гъбичка вътре?

# 423
  • Мнения: X
Здравейте, моля да ми препоръчате фон дьо тен за суха кожа със зачервявания т. е. с висока покривност. В момента ползвам на Clinique even better, но не стои изобщо естествено, което не ми допада. Благодаря Simple Smile

# 424
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Влизам да споделя мнение за новия Герлен. Цяла седмица го разносвах и определено мноооого ми хареса. Видът на сочна и свежа кожа ми допадна, въпреки че като цяло предпочитам по-матовото излъчване. Определено има по-добра покривност от Аква Нюд, но не съм сигурна как ще се държи в по-топло време, затова засега няма да бързам с покупката, въпреки че много се изкушавам Simple Smile
Иска ми се да пробвам и нещо от Диорските... кое бихте ми препоръчали ...Glow or Backstage

# 425
  • Мнения: X
Feichkaa, бих пробвала smashbox 15 hour hydration или YSL all hours, които са със сатенен, естествен финиш. Най-вече смашбокс, супер е за суха кожа и покривност.

Ани, аз имам и мат и глоу вариантите на Диор, зависи какво харесваш. Матът не е прекалено изсушаващ, с кадифен, леко пудрен завършек е. На мен лично глоу ми харесва повече.

# 426
  • Мнения: 30 965
Влизам да споделя мнение за новия Герлен. Цяла седмица го разносвах и определено мноооого ми хареса. Видът на сочна и свежа кожа ми допадна, въпреки че като цяло предпочитам по-матовото излъчване. Определено има по-добра покривност от Аква Нюд, но не съм сигурна как ще се държи в по-топло време, затова засега няма да бързам с покупката, въпреки че много се изкушавам Simple Smile
Иска ми се да пробвам и нещо от Диорските... кое бихте ми препоръчали ...Glow or Backstage
Мисля, че Backstage е по-добрият фон дьо тен. Глоу също е страхотен, но аз не го купих, а си взех отдавна Backstage и заедно с Герлена и Фейс енд Боди на Мас ги редувам.

# 427
  • София
  • Мнения: 6 054
Здравейте, моля да ми препоръчате фон дьо тен за суха кожа със зачервявания т. е. с висока покривност. В момента ползвам на Clinique even better, но не стои изобщо естествено, което не ми допада. Благодаря Simple Smile
Ако са просто зачервявания защо не вземеш зелен коректор или база да ги неутрализира и отгоре няма да имаш нужда от чак толкова висока покривност. Иначе силно покривен е DW на Есте Лодер. 

# 428
  • Мнения: 30 965
Силно покривни, че и мат са и на Риана Фенти Бюти и на Худа Бюти. На Кат Вон Ди има и компактен. Той е супер покривен.

# 429
  • Мнения: X
Здравейте, моля да ми препоръчате фон дьо тен за суха кожа със зачервявания т. е. с висока покривност. В момента ползвам на Clinique even better, но не стои изобщо естествено, което не ми допада. Благодаря Simple Smile
Ако са просто зачервявания защо не вземеш зелен коректор или база да ги неутрализира и отгоре няма да имаш нужда от чак толкова висока покривност. Иначе силно покривен е DW на Есте Лодер. 


Пробвах с коректора на Авен, но тъй като кожата ми е доста суха не се разнася добре и се отказах от този вариант. Пробвах и с основа на Clarins SOS Primer, зелената, но няма особен резултат, за това просто реших, че ще заложа само на крем и фон дьо тен. Simple Smile

# 430
  • Мнения: X
Аз също не харесвам цветни коректори за червенини и петна и залагам на покривни ФДТни, а и на сухата ми кожа по-добре стои по-лек слой, по-покривен и не изсушаващ ФДТ.

# 431
  • Мнения: 3 018
Червенините чудесно се прикриват с СС крема на Uriage Roseliane, който е тониран и с фактор 30.

# 432
  • Мнения: 185
Влизам да споделя мнение за новия Герлен. Цяла седмица го разносвах и определено мноооого ми хареса. Видът на сочна и свежа кожа ми допадна, въпреки че като цяло предпочитам по-матовото излъчване. Определено има по-добра покривност от Аква Нюд, но не съм сигурна как ще се държи в по-топло време, затова засега няма да бързам с покупката, въпреки че много се изкушавам Simple Smile
Иска ми се да пробвам и нещо от Диорските... кое бихте ми препоръчали ...Glow or Backstage
И аз съм доволна от Герлена, но би ли споделила какъв продукт слагаш за финиш?
Пудра, бронзант и особено за предстоящите горещи месеци кое е подходящо?

# 433
  • Мнения: 2 754
Здравейте, моля да ми препоръчате фон дьо тен за суха кожа със зачервявания т. е. с висока покривност. В момента ползвам на Clinique even better, но не стои изобщо естествено, което не ми допада. Благодаря Simple Smile
Този на Клиник е възможно най-неподходящ за суха кожа според мен. Единствения, който имам и изобщо не ползвам. Extra firming на Кларинс, Skin illusion пак техен, l'essentiel на Герлен, дори Double Wear на ЕЛ са подходящи според мен. Но и аз отбягва пълна покривност. По-зле изглежда. За леко неутрализиране може да пробваш ФДТ с малко по-жълт тон.

# 434
  • Мнения: 5 593
Червенините чудесно се прикриват с СС крема на Uriage Roseliane, който е тониран и с фактор 30.
+1
Томи крем използвах, когато си правих процедури за куперозата и  прикрива и хидратира добре.

Общи условия

Активация на акаунт