Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~117~ тема

  • 32 434
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 21 906
Ели  Joy Joy Joy
Сега, като те чета, и се връщам във времето назад и си спомням какви емоции съм изпитвала.
Сега гледах това клипче "Не забравяй днешния ден, Кемал Сойдере" без звук и пак ми се пълнят очите със сълзи. Навремето не можах да преведа сцената на скалите с бебешката количка, Вили я направи, макар да беше в моето парче. Пръскаше ми се сърцето направо.
Еееех, спомени... Страхотен сериал е Карата  Heart Eyes

# 406
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет

За 11 серия:
Мъка. Наистина Кадир чудесно изигра това състояние. Имаше нужда от подкрепа и този път я получи от Фериде. Хареса ми, че тя му повярва и не се отказа до последно. Според мен трябваше да стъпят вече на квадратче "Вяра", защото в играта то е с малък номер. Мисля, че го подминаха.

Фериде показа борбеност, която забеляза и Серпил. В нейно лице получи подкрепа във фирмата и много хубав съвет, че тук никой не трябва да вижда сълзите 'и. Азиз не е сам в холдинга, както се очертаваше досега, макар че неговите поддържници нямат връзките и парите на другата страна, но имат морал. За Азиз това е много по-ценно.

Комисар Ялчън попадна в още по-задънена улица в разследването си, въпреки информацията, която получи от няколко страни. Той също попадна в дилемата кое е правилно и кое не. Опита се да притисне Фериде, но получи неочакван отпор. Не повярва в началото на Керем, но след думите му, че Азиз никога не лъже, разнищваха заедно цяла нощ червената папка.

Действията на Перихан и Нехир бяха изключително подли. Керем се учуди от крайностите на Нехир, а тя от тези на Перихан. Не е въжможно майка да причини това на детето си. Отвратително!!! Само да стане това, което тя реши.
Какви родители са Тахсин и Перихан, да причиняват толкова вреда на сина си?!

Аслан и Емине са ясни, малката лигла Джейлян също, Хасибе се снижи, заставена от Фаик и Фърат. Навярно ще търпи Анета тейзе, защото мнооого, ама мнооого я е страх, че тайните 'и ще изкочат наяве от някоя несвързана реплика на Анета тейзе.

Заверата е предприела нещо, но не разбрахме какво. Освен, че се появиха едни кутии и Текин е пострадал, нищо друго не разбрах. Но ще е за добро, защото Абдулах се ..... усмихна.

И новите загатки:
-  какво пише в писмото, което Султан взе?
-  какви уличаващи документи има в червената папка, която Керем даде на Ялчън?
-  какво пише в загадъчната бележка от счупения часовник?
-  какво имаше в червената кутия, която Абдулах остави при Алтан?





# 407
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз съм гледала и Araf. И то май неизрязана версия. Бях го намерила с някакви субове ... не помня вече, дали са били на английски, дали са били на немски.

Няма такава игра. Аз с такова възхищение съм гледала Лео Ди Каприо и Матю Макконъхи, как играят. Гледаш и не вярваш на очите си, че някой може така да играе.
Има и много други турски актьори, които са превъзходни актьори, но много голяма част от актрисите ... Неслито ги слага в малкия си джоб. Ще ме извиняват, но е така. Други две актриси, които са много, ама много добри са Бурчин и Ойкюто. Знам, че много хора не я харесват Ойкюто, но това момиче е страхотна драматична актриса. Страхотна!

Това го пиша, за да не помисли някой, че съм заслепен фен. Не съм. Като гледам добър актьор, не мога да си изкривя душата и да кажа ... ми не е добър, щото нали ... не е Неслихан.


Между другото, гледала съм американско дизи, в което в един от епизодите участва Каан. Сериалът е със супер висок рейтинг в САЩ, но на Каан ролята му е минимална. Там пак е изрод.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 16:53 от Eleonora_27

# 408
  • Мнения: 5 411
А кой прати снимката на Шюкрю / с кислородната маска/ на Керем?

# 409
# 410
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Султан и Фърат заедно ли са?

# 411
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Султан и Фърат заедно ли са?

Не

А кой прати снимката на Шюкрю / с кислородната маска/ на Керем?

Не се разбра.

# 412
  • Мнения: 10 486
Султан и Фърат заедно ли са?
Като двойка все още не, но прекарват доста време заедно.

То няма още нито една официална двойка Laughing дори Азиз и Фериде не са заедно Laughing

# 413
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много много добре!
Султан и Али мноооооого си отиват.

Момичето е 88-ми набор, а момчето 97-ми. Никаква възрастова разлика не се забелязва. Много ще ми хареса, ако сценаристите ги съберат.





Гьозде много, ама много прилича на Аманда Сийфрид:




Малееееее, започвам да се вманиачавам, момичета. Някой, моля, да ме спре.

Има англоезични форуми, в които сравняват Гьозде с Аманда (не съм единствена луда значи):

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 18:00 от Eleonora_27

# 414
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
На пръв поглед си приличат, на излъчването им е съвсем различно.
Гьозде е някак ефирна, безплътна, а Аманда има по-категорично присъствие, по-земно.
Карата беше хубав сериал, наистина. Изумих се най-вече от това как Бурак в началото беше дървен и не можеше да играе и за няколко епизода така се разигра, че много от опитните артисти могат да му дишат праха след този сериал.
И музиката, да не забравяме музиката. Една от най-хубавите, които съм чувала в сериал.  

# 415
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не ги разбирам тия работи с излъчването аз. Аманда просто е по-добра актриса. Но приликата е удивителна.

Скрит текст:

# 416
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ели  Joy Joy Joy

Боби, още веднъж да благодаря за онези разяснения  bouquet
Сега, когато Азиз влезе съкрушен в магазина, направо чух татко Салих да казва - Чувствам със сърцето си  Heart Eyes

Hands Plus1 Еви Hug

Не съм писала нищо ,че поизостанах с материала Grinning

Фили - ЧРД и тук!  Много обичам положителните ти коментари! Винаги имаш добра дума за всеки! Продължавай така! Flowers Bouquet

# 417
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Момичета, искам да споделя, че Гюлтен (с тези сини очи) ми е подозрителна още от началото. Защо толкова навътре прие всичко, което се случва със Султан? Защо се ядоса, когато видя, че щерка й започна да си говори с Фърат?

Има нещо гнило около Гюлтен и нейната дъщеря, но не мога да разбера, какво точно е.

Щерката на Гюлтен не може просто за пълнеж да е сложена там. Трябва да има някаква функция.


Освен това, Пери се отнася много зле с Гюлтен.

А в първа серия ..., Пери пита Тахсин "Това момиче на кого се е метнало?". Става въпрос за Султан.

А Султан коментира "Не мога ли просто да бъда себе си? За какъв избор ти трябва генетичен код?"

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 21:55 от Eleonora_27

# 418
  • Мнения: 10 486
Добро утро, момичета Hug Hug Hug







Цитат
Момичета, искам да споделя, че Гюлтен (с тези сини очи) ми е подозрителна още от началото. Защо толкова навътре прие всичко, което се случва със Султан?

Ели, не знам докъде стигна, но ако Султан ще се оказва нечия друга дъщеря, то най-вероятно ще е на Алис/ дъщеря на мадам Анет/. Нейно копие е Laughing
Ние какви ли не предположения имахме, коя може да е Алис, само до Гюлтен не стигнахме Joy но пък не ми се вярва да е тя и да е икономка на сем. Коркмазер Laughing

# 419
  • Мнения: 5 411
Гюлтен нали има дъщеря. А мъжа ѝ кой е?

Общи условия

Активация на акаунт