Женска консултация при д-р Барбова в Медкрос

  • 1 434
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,

имах странна случка с д-р Барбова и искам да питам за впечатления за нея за следене на бременност. Последното мнение, което намерих тук беше:
"д-р"Анелия Барбова шантажира бременни за пари.,,,,Искаха и амниоцинтеза да ми направят при положение ,че нямаше защо.
и мисля че и с мен се случи нещо подобно.

Накратко: отидох за първи път на преглед при нея в 13г.с, беше много внимателна, гледа ме на два апарата и даже се радваше на бебето. Каза ми на другата сутрин да ида за кръвни изследвания. Отидох и за мое учудване платих 54лв за кръв и урина и 30лв за ехографа при нея, въпреки че занесох направление номер 9. Ядосах се, но  свършен факт.
След една седмица отидох да си взема изследванията и тя да ги погледне. Още с влизането тя ми заяви че имам висок риск за Даун и ще ми запази час за амниоцентеза като се върне от отпуска. Каза, че било безболезнено и след това сме щели да пуснем още едно изследване за 130лв. Аз съм над 35 и амниоцентезата била безплатна. Не ми обясни какви рискове крие самата манипулация и ми записа час за след 2 седмици.

3 дена не спах и звънях на приятелки и се оказа, че ми е правен БХС тест, който не ми беше показан. Звъннах на регистратурата и ги попитах къде са ми резултаттите от теста. Те сопнато ми казаха, че докторката щяла да ми ги даде. Отидох и си ги взех и за мое учудване резулатат е НИСЪК РИСК, пише си го ясно, има цветна графика и т.н.

Сега наближава датата за следващия ми "преглед" при нея и не знам какво да правя. Не знам и при кой друг д-р да отида, който няма да ме дупчи и стресира, само за да ме кара да плащам за изследвания.

Моля за мнения и препоръки!
 

# 1
  • Мнения: 13 540
Аз не бих се върнала повече при тази лекарка.
Пиши от къде си и в кои градове можеш да се следиш, за да получиш подходящи предложения от бъдещи мами или скоро раждали .

# 2
  • Мнения: 4
От София съм, тази докторка ми беше препоръчана, а и в супердок има само позитиви. Мисля, че доста жени я посещават

# 3
  • Мнения: 577
И аз тези дни посещавах Аг с много добри отзиви,имена. Нито един не ми покри критериите,да не говорим,че конкретно един много хвален ме прегледа за 5 мин. и ми каза,че вс е наред.Също си търся Аг за женска консултация.

# 4
  • София
  • Мнения: 266
Аз се следих при нея с големия ми син, тогава беше в Полимед. Не мога да кажа, че бях доволна, но не бях и недоволна. Не съм се доверявала изцяло на нея, ходих си и при други лекари, за феталните морфологии специално си ги правих във Фемина и в Марков-С, после раждах в Токуда и към края се насочих към лекар там, та тя ми беше основно за болничен и да следи дали няма нещо притеснително. Ако те притеснява нещо иди в Щерев, или Надежда при който и да е. А феталната си ги записвай във Фемина (аз лично в Щерев НЕ съм доволна от феталните им морфологии). При Барбова и преди си беше платено, касата покрива 2 прегледа за цялата бременност, другото си го плащаш. И май някои от изследванията също бяха по каса, така че все тая на частно къде ще идеш.

Общи условия

Активация на акаунт