Професионални серии за коса - тема 125

  • 54 552
  • 768
  •   1
Отговори
# 105
  • пловдив
  • Мнения: 1 088
Да ви кажа,че след всички лоши отзиви за четката на Ремингтън,направо се замислих дали не мога да я върна при положение ,че един път е ползвана.
Да направя едно уточнение,втората четка в комплекта няма от дебелите четчици ,т.е.там са само меки четки. Нея не съм я пробвала,но втория път ще опитам с нея.
Честно казано взех Ремингтън,защото е с повече приставки,а и беше малко по-скъпа от тази на Ровента. Отделно не видях пък кой знае какви разлики между двата модела сравнени.

# 106
  • София
  • Мнения: 1 346
Да ви кажа,че след всички лоши отзиви за четката на Ремингтън,направо се замислих дали не мога да я върна при положение ,че един път е ползвана.
Да направя едно уточнение,втората четка в комплекта няма от дебелите четчици ,т.е.там са само меки четки. Нея не съм я пробвала,но втория път ще опитам с нея.
Честно казано взех Ремингтън,защото е с повече приставки,а и беше малко по-скъпа от тази на Ровента. Отделно не видях пък кой знае какви разлики между двата модела сравнени.

Аз ще купя на Ровента този модел тези дни:
Rowenta Brush Activ' Volume&Shine 2 CF9530
 и ще кажа разликите. Като ще върна една от двете после.

Да видим как ще стане само, защото в Емаг е свършила, а в другите вериги ми казват, че може връщане на продукт до 14 дни, закупен онлайн, но да не е ползвано?
Връщали ли сте в Емаг уреди-да няма и там уловка-да кажат, а не е чисто нов, ползван е продукта?

Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 16:21 от stefina

# 107
  • Варна
  • Мнения: 7 690
 Момичета,някой може ли да презентира балсама на лалга  newsm78. Само него не съм тествала от серията и много му се чудя. По принцип не купувам балсами-слаби са самостоятелно за моята чума/изключвам тия на Алтерна хайвер-те са като маски/,но напоследък благодарение на Рапунцелската тема задължително запечатвам маските с балсам и резултата ме радва много.

# 108
  • Мнения: 153
Принцеске, на твоята коса ще дойде вероятно съвсем слабичък - доста рядичък е като консистенция (не се сещам за друг подобен да сравня, по-скоро със смес за палачинки Smile) и бая количество отива да се напои хубаво косата. Иначе е приятен - разплита добре, разлигавя ми лично на мен косата, омекотява, ароматът е ясен... Simple Smile

# 109
  • Мнения: 2 184
Принцеса,аз съм с гъста,леко суха в краищата коса и балсамът на Лалга ми я прави жива,хидратирана и плътна.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 456
Балсамът е отличен.Хидратира,разплита на секундата,2-3 помпи ми стигат,супер икономичен.На скалпа също се отразява добре.Не е рядък.Предпочитам го пред маската.Ползвам на поредни миенета самостоятелно и след други маски.Най-добрият балсам за мен от всички до сега.След маска ползвам винаги балсам и имам солидна база за сравнение.

# 111
  • Мнения: 2 717
pinko, около 4 пръста. Платих 20лв.
Това включваше измиване+постригване+леко оформяне със сешоар.

# 112
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 406
Четките съм ги сравнила в онзи пост със снимката. Ровента и Бейбилис имат еднакви параметри, така че пак може да ви послужи.

# 113
  • Мнения: 864
Понеже никой не ми уважи въпроса може ли пак да го задам :Д Мнения за хроматик рич маската? И изобщо серията за косище като моето?

И пак да попитам кой балсам е по-добър : виталното мляко на нутритив или магистрал?
Принцеске, пробвай балсамите на керастас. Ще осранеш много доволна, те са доста силни.

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 08:43 от bananadana

# 114
  • Мнения: X
Да ви кажа,че след всички лоши отзиви за четката на Ремингтън,направо се замислих дали не мога да я върна при положение ,че един път е ползвана.
Да направя едно уточнение,втората четка в комплекта няма от дебелите четчици ,т.е.там са само меки четки. Нея не съм я пробвала,но втория път ще опитам с нея.
Честно казано взех Ремингтън,защото е с повече приставки,а и беше малко по-скъпа от тази на Ровента. Отделно не видях пък кой знае какви разлики между двата модела сравнени.

Аз ще купя на Ровента този модел тези дни:
Rowenta Brush Activ' Volume&Shine 2 CF9530
 и ще кажа разликите. Като ще върна една от двете после.

Да видим как ще стане само, защото в Емаг е свършила, а в другите вериги ми казват, че може връщане на продукт до 14 дни, закупен онлайн, но да не е ползвано?
Връщали ли сте в Емаг уреди-да няма и там уловка-да кажат, а не е чисто нов, ползван е продукта?
И в Емаг искат да не е ползвана четката.И аз след първото ползване се уплаших като се видях и се обадих да я връщам. Казаха , че е от категория Здраве и красота и се връща само и единствено, ако продукта не е ползван.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 346
1ан2 - Благодаря за отговора. Значи си останаха вечно наши... Аз вчера се направих с четката със двата вида бодли и не обиваше на скала и стана прическата по-бързо. Косата стана много хубава гладка и подредена и с малко обем. На сутринта обаче косата беше сплескана за главата и начупена.

# 116
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 406
За Ремингтън ли става дума?

# 117
  • София
  • Мнения: 1 346
За Ремингтън ли става дума?
                                                                         Да, за Ремингтън. Вие пробвайте ли я пак?

# 118
  • Мнения: X
Моята е Ровента. След първите няколко ползвания косата ми ставаше ужасно, но вече й посвикнах и започнах да се харесвам. Не е нещо обособено, но е пп- добре от преси или без нищо.

# 119
  • Костандово
  • Мнения: 116
Моята е Ровента. След първите няколко ползвания косата ми ставаше ужасно, но вече й посвикнах и започнах да се харесвам. Не е нещо обособено, но е пп- добре от преси или без нищо.


Коя точно на Ровента ползвате?

Общи условия

Активация на акаунт