Трябва ми съвет свързан с работата и комуникацията с колегите

  • 2 588
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Аз много много не успях да разбера проблема ти - какво толкова се случи като проблем? Нещо с работата ли сгафи ?

# 16
  • Мнения: X

Здравейте от един месец работя на едно място. Преди време се появи проблем в комуникацията при мен. Преживях много неприятности. И станах по-притеснителен. Но не съм сигурен само заради това ли е. Става на въпрос за един хотел, към него има и други сгради. Аз работя в детският кът на ресторанта. Оправям се с децата, оправям се долу горе и с повечето колеги. Но с тези дето са на по-висока позиция като някой са ми и отговорници, е там забивам. Незнам за какво да говоря. Четох в интернет само глупости. Никакво нормално инфо, ще се радвам ако някой ми даде съвет. Защото това ме побърква. :/

Аз ако бях на твоето място, щях да им отговарям нормално. Ако някой иска да се сближим, ще се сближим. Добре е да имаш усет иначе. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 765
:alex8888, прекрасно е, че общуваш с деца. Явно общуването с тях ти е по-лесно, отколкото с възрастните. С висшестоящите не е необходимо да се напъваш да общуваш, освен по служебни въпроси.
И защо мислиш, че инициативата за общуване трябва да е непременно твоя? Върши си работата, бъди учтив, спазвай работната дисциплина. Какво друго му трябва на шефа? Smirk

Общи условия

Активация на акаунт