ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 503

  • 21 300
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 321
Това в близкия план било благодарностите и за някаква награда за НИ, не знам каква, една от многото турски, както съм казвала те са като белия боб, има за всички tooth Сериал на годината- ние го плюем пък хората си го награждават, все го сваляме от ефир пък той се държи стабилно hahaha Но вероятно нещата се случват по олбичайната система- който плаща той поръчва музиката, знаемв че има далеч по-качествени сериали...

Това като реклама на сватбена агенция Laughing Пък двамата едни такива пухкавки Heart Eyes Laughing Малко не са спазили мащаба ама карай.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 22:03 от Беллора

# 241
  • Мнения: 27 187
Сватбения колаж отдавна го мяркам ,но не го сложих ,щото ми е несиметричен .
Оправят си вкуса хората ,представят си ги двамата но реалността е друга .  Поддържат приятелство в реала.   
Забравих да питам като коментирахме лайка на Дияр не съм виждала общо фото с тях .  Някой си ги видял в бара и тръгна клюката .
При тях наградите никнат като гъби , като дизитата.
Първи сезон е добре ,после със смяната на екипа го съсипаха  .


Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 15:39 от femmi2

# 242
  • Мнения: 21 201
Кууууукла Heart Eyes и благодари за връчената й награда за най-добра актриса за ролята й на Филиз в НИ.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456248468%2Fb9b8ff01b0f70 … pl_wall_-58199741

Свикнах, че ни е зет и взех да го възприемам, а и Хазалче изглежда истински щастлива, и е, инак не би го търпяла толкова години, че и се омъжи за него.

# 243
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 321
Ее, някои и номинации някакви от организация на таксиметровите шофьори получиха hahaha Там с плащането много се бяха престарали hahaha

Няма снимки с Дияр, ама и да има какво? С всяка с която има снимка трябва да е спал с нея ли Joy Joy Joy

Наде аз още откак разбрах за него съм го приела, но с тая негова външност няма свикване. Тъкмо ще го похваля нещо и бам, ще ме срази с някой фасон ooooh!

# 244
  • Мнения: 27 187
По логиката на жълтите със всяка видяна  има ,няма снимки са мачкали чАршафите . Дуда  ги мачка наистина  ,ся като е в Америка ще си починат един от друг.  Не сме там му светим  Mr. Green предполагам няма кривне   с друга . Ако има чувства е сложно ,но  без  е по - лесно .

ОстаЙ шофьорските награди ,като не идеш си я получиш  я дават на друг .

Хазал е добра но трябва различна роля да опита . Ча рискува и играе .


наредиха ги семейно с бебока  . Хазалка ще друса бебе  , Божа работа .

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 14:24 от femmi2

# 245
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 321
То това с даването на наградата на друга актриса беше миналата година. Сера била възпрепятствана и наградили Дилян Дениз, така е, хората се бяха подсигурили с втори вариант - все са раздали там някаква награда, няма значение на кой - Сера , Дилян, нормативът е бил изпълнен hahaha

Илка е рожденичка на 23.03. Миналата година пусна снимки с Ча, но тази година няма да стане ooooh!

Аксой пак прави сериал на докторска тематика, много си пада явно по това, вече им изгубих бройката, може би пети такъв сериал ще му е. Сегашния новия, преди него Сърцебиене, преди него имаше един закрит през 2014 или 2015 римейк на Спешно отделение, който изкъра само 3-4 серии, преди него 2011 евентуалния пръв Чачов неосъществен актьорски опит, и още един преди това- значи 5. Може и да пропускам някой и да са повече.
Преди месеци излезе инфо че турци ще правят римейк на Д-р Хаус, не знам дали става въпрос за проекта на Аксой. Бих погледнала, ама като знам че медицинските случаи ще са сведени до минимум, а ще забият в драмата на героите и ми се отщява ooooh! У нас например тоя тип сериали "процедурал" не се получават, защото вместо мадицински и полицейски случаи, се нищят отношенията на героите. Примерно когато и да погледна Опасни улици там има полицейско разследване и междуличностните отношения са сведени до неизбежния минимум, затова и явно 10 години е с такъв рейтинг, всяка серия нов случай, че даже и по няколко, няма що да се чуди човек тия полицаи какви бяха и какво им се случва в ЛЖ. Сега в четвъртък дават някакъв бг сериал, има там някакъв проблясък тип престъпление и разследване, ама гледах интервю че предстои да забият яко в лична драма ooooh!

Кенан, мъжът на Берен който в младостта си прилича на мъжествена девойка Mr. Green Някои жени пък изглеждат като преоблечени като жени мъже... Объркан свят.
Имал е огромна нужда от брада Rolling Eyes
Скрит текст:

Жълтурите пишат че Берен е подала  документи за развод, преди около месец отрече такова нещо, но сега мълчи на въпросите с които я пресрещат журналисти. Дали е ПР по случай новата и работа и дали подобни неща минават при Нетфликс както минават при турските продуценти? Покрай Ча за Нетфликс разбрахме че не си падат по излишния шум и си вършат работата на тихо и независимо какво се пише за тях. Започването на работа по нейния сериал е било отбелязано и с празнична вечеря, онзи ден излязоха снимки, пък май за Протектора нямаше такова нещо newsm78

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 19:58 от Беллора

# 246
  • Мнения: 21 201
 wavey

Мдааааа, Берен и Кенан се развеждат на 28 Март.
Сега погледнах, че предстои 62 серия на НИ, ехеееее, браво.

# 247
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 321
Малък откъс от фрага на Защитника за втори сезон:

https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_944005

Подгряват зрителите явно. Някъде четох че ще пуснат фрага на 26.03 точно месец преди пускането на втори сезон.

Да, Берен от известно време дава сигнали в мрежите, пишеше шантави неща, преди около месец се присети за загиналия си любим и каза неща в смисъл че само с него е била щастлива или само него е обичала, нещо такова... Тогава журналисти и фенове се питаха какво става с брака и, после някой отрече да имат проблеми с Кенан но ето. Едно е журналята да я развеждат откак се е омъжила, и да е бременна от 5 години, но когато тя самата започна да пише шантави неща... Нов проект, ново начало, дано е щастлива и нещата да са такива каквито ги иска. 
В проекта за Нетфликс Берен ще се снима с Мехмет Гюнсюр, сефте Инеса не позна за повторение с Мерт Фърат много ми е неприятен тоя Sick

# 248
  • Мнения: 27 187
  За първа пролет пуснаха малък откъс от втори сезон  Party
 Навън ухае на пролет  , мартеничките вързахме

Маргиии , гушкам те  Hug Hug попаднала си в  Ретрограден Меркурий но ще ти мине , тая планета влия на човек , Драсни как си  bouquet Трябва се внимава.  Този период   може  преосмислиш целите си .
 На мен ми е едно никво но се опитвам да не мисля

Heart Eyes



11 април 21:30  в Зорлу център премиера на втори сезон   ще присъстват актьорите .  Ча няма да стои дълго в  Ел Ей  . Преди като иде стои по   3 - 5 месеца .

Делото са го отложили за 15 май . Не свършили тая сага  от години го точат  . Кой е този Джен нам си кой
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_944104

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 17:08 от femmi2

# 249
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 321
Делото сигурно все така ще го развлачват и накрая ще го прекратят. Ако беше страшно за Ча, нямаше да го оставят да си митлосва където и колкото си иска. Аман от тоя проблем вече Crossing Arms

Маргаритките си ги копнах, много са красиви Heart Eyes
За мен явно все е ретрограден тоя Меркурий от сума и време ooooh!

# 250
  • Мнения: 27 187
Белка и теб те гушкам Hug Ако ти се говори знаеш къде . И аз съм чувствителна .Грижите не свършват с тоя период .  Напоследък чета такива статии  . Мислим си че е страшно но не е.  

Берен се развежда  . Мислех поредната измишльотина ,но е вярно.
.Ще е интересна комбинация с Мехмет Гюнсюр . Той си пуснал дълга коса ,това е старо фото .  Живее в Италия  .



 Crazy Crazy    
Маргарелките са хубави   Heart Eyes
 Two Hearts




тука се съсредоточава  и Хазал му пили .  Айде бе колега  требва  да троша и чупа , после да ни е тъжно . Ще ме питаш що не влязох  ти тресна един шамар зад  врата ,  дето продължава купона .


 от кога не сме го виждали по ризка . Как не му омръзна камуфлажа  , сигурно с него си ляга .

 кО  можехме със вълшебни сили се телепортираме кво прай у Америка . Ще се появи усещам  

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 17:53 от femmi2

# 251
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 321
Те сегашните му тениски наистина приличат че все едно с тях си ляга, даже че и в морето се е къпал с тях ooooh! Ади обича си старите дрехи, всички си имаме любими вещи и дрехи, ама поне по-често да сменя неговите че направо взе да ми намирисва Rolling Eyes

И друг път сме го обсъждали, но там където Хазалинда му пили е последна серия и на сета има журналисти, виждали сте снимки Peace Та пили му защото Чачун не успява да влезе в роля, всеки път на въпроса който задава на Фера "Недан Ферия" и прихва. Извинява се, пращат го да си отдъхне сам и да се посъбере, пил кафе, но не ставало, Режисьора, който в случая е помощник режисьорът  им се кара но това не помага и откарват 10-12 дубъла, накрая и  снимачния екип прихва, на въпрос към режисьора защо се смее и той отговаря че не знаел. Слагала съм ви турския текст. Но може би си има обяснение, екипът в този състав е заедно за последен път, а Ча може би е по-чувствителен от полезното за един мъж.

Много хубави лаленца Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 27 187
 Защо му е смешно на тоя въпрос  , чак 12 дубъла направили .  Не знае , случват се и такива неща .

 Бел ,   не случайто сме го аресали  .

Скрит текст:
Овен – За авантюра –– Ако искате страст в краткосрочен план, Везните са вашият зодиакален знак. Щом срещнете представител на тази зодия, веднага ще почувствате взаимно сексуално привличане. /// За връзка –– Когато искате да градите сериозна и стабилна връзка, подходящ за вас е представител на зодия Лъв. С него ще бъдете емоционално съвместими, ще бъдете грижовни един към друг, добри приятели и добри любовници.

 Чачославе, само да ми паднеш    tooth

 За неговата пише  че е подходящ Водолей за връзка  . Кака   го задържа . Извън майтапа  познавам такива и се разбираме   Баща ми и добрата ми приятелка са скорпион.
 
 ако ви се чете статия за Дженифър Анистън , харесвам я  от Холивудските .  С насочващите срелки продължава статията .






Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 18:48 от femmi2

# 253
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 321
Онзи ден и в едната руска глупа обсъждаха че нашия любимец бил стъпил в две зодии и това със сигурност означавало че притежавал черти и от двете, най-малкото това го правело по-харизматичен. Едната писа че в първите си интервюта казвал че е везни пък аз не помня такова нещо, още в първите казва че е дева, бил много Оправен и чевръст, готвел, чистел, подреждал, така го била научила майка му. Не търпял безпорядък, можел да отиде на гости и да  измете пода и измие чиниите. На мен такава педантичност и подреденост каквато беше изредил ми се видя малко прекалена за възрастта му която тогава беше 20 г. Повечето на неговите тогавашниэ години не им пука, ако и да се заринат до ушите. Но пък повечето не са специални като Ча Crazy

Около мен са водолей до водолей  Crazy С всичките се разбирам от половин дума, може даже и без думи Crazy Пък аз съм двете стихии огън и вода - овен с асцендент скорпион. Но чисто физически въобще не отговарям на овен, като черти на характера също. Та къде истина, къде не, май е повече според зависи кой как чете Crazy

# 254
  • Мнения: 27 187
 Асцндента   не го знам , не съм се интеренсувала . Като подпаля фитилите не си покрай мен . Не рискувам . Ча се впуска с Гинчо взимат правилните решения . Това дали е черта от двете му зодии .  Познавах Дева  ревнив  , особняк. .

 

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 19:29 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт