Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 480
 Пробвааа тоййй -грънциии 😂😂😂😂 Дойде муу факсаа в главата че трябва да започне пиесата и започва да си викааа да хвърляяя и да беснееее 😃😃😃.

Така, никола е много сладък да му се невиди, искам да се гушкаме да не плаче, многооо е красив😏 горкия едва не рухна напълно. Много подло извънземното ( тихомиров). Отвратителен мъж. Злобата му личи от километри. За жалост може да готви.  Още се нервирам че спечели дани спартак а не филип миналия сезон. Дано да не стане същия сценарий с тези двамата.  Не мога да си обясня при това разпределение на играчите как аджеба се справиха. Наистина не знам как всяка резервация почти им се проваля при положение, че готвят едно и също вече 3та седмица и точно вчера с тотално разбъркани станции всичко ток.. Не разбирам и на какъв принцип шефа решава да пробва това което му носят и точно това което е опитал  се оказва зверски солено. Той ако пробва всяко нещо ще преяде..

# 481
Значи, ако Никола попадне на тази тема, ще му почервенеят чак ушите, горкичкия😁😁😁

# 482
Вина няма момчето ,че се е родило красиво,да се сърди на родителите си,че са го направили такъв сладкиш 😃😃😃😃.

Значи, ако Никола попадне на тази тема, ще му почервенеят чак ушите, горкичкия😁😁😁

# 483
  • Sunshine state
Никито е събрал як фен клуб от жени и тук, и във фейса. И подметка да сготви, ще се яде.Sweat Smile Kissing Face

# 484
Направо😁! Аз не съм чела темата за първия сезон, ако е имало. Тогава имаше ли такъв всеобщ любимец?
Да питам, че спорим с мм, ресторанта в къщата на брадъра ли се намира?

# 485
Направо😁! Аз не съм чела темата за първия сезон, ако е имало. Тогава имаше ли такъв всеобщ любимец?

Не е имало такъв любимец тогава. То нямаше толкова красив Sweat Smile Иначе къщата е брадърската да

# 486
  • Испания

Имаше. Филип.

# 487
  • Абсурдистан
Тогава имаше ли такъв всеобщ любимец?
Не е имало такъв любимец тогава. То нямаше толкова красив Sweat Smile Иначе къщата е брадърската да
Как да не е имало?
Имаше, Ниновеева. Sunglasses Mr. Green

# 488
Филип значи, за мен Филип си беше Хари Потър. Един друг младеж ме кефеше, с гола глава и татуирани ръце, ама рано го изрита Ангелов. Нещо му липсваше борбеност.

# 489
  • Пловдив
От първия сезон и на мен Нина ми беше любима. а и Гичка много ме забавляваше. Обаче тогава не пишех и не четях.

# 490
  • Испания
Филип значи, за мен Филип си беше Хари Потър. Един друг младеж ме кефеше, с гола глава и татуирани ръце, ама рано го изрита Ангелов. Нещо му липсваше борбеност.

Станимир?

# 491
И Ванката доста харесвах е. И той беше симпатяга. А пък Дани Спартак откровено го мразеше и настройване другите срещу него. Ама Никола е по голям хубавец
Ето го Ванката

# 492
Станимир😊🖒

# 493
Като външност аз харесвах Марко, но и той беше от злобарите, а иначе исках Филката да спечели и той ми беше сладурче! Heart Eyes
Както винаги твърде заспалите не са ми любими, като примерно Иван, доста ревливите и подсмърчащи също! Party

# 494
Ако говорим за външност, Мартин е готин. Иначе и на мен Филип ми беше всякак любим и симпатяга.
В този ред на мисли, някой знае ли Филим като затвори бистрото сега ще открива би нов ресторант?

Общи условия

Активация на акаунт