👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 2

  • 30 030
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Испания
  • Мнения: 37 503



                                 

# 646
  • Мнения: 5 680
Обаче ми направи впечатление, че от продукцията даваха, че Лариса и Петко се карат, че уж не се справят, но пък Ангелов не върна ястие заради гарнитури. Явно все пак са ги нагодили гарнитурите.

# 647
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Варта, ти си моят сладък малък миньон
с теб ще правим филе совиньон" - рапира Петко в рекламата за днес.

Дали пък има голям миньон?

# 648
  • Мнения: X
Какъв е шанса Пецата да тресне Варта 😂😂😂

# 649
  • София
  • Мнения: 7 886
Какъв е шанса Пецата да тресне Варта 😂😂😂
Разлях си кафето Simple Smile
Варта е сладур, за какво и е този малоумник.

# 650
  • Мнения: 2 990
Варта е много красива

# 651
  • Мнения: 2 560
Какъв е шанса Пецата да тресне Варта 😂😂😂
Ако Варта е в безсъзнание😂😂😂.

# 652
  • Мнения: 3 743
Какъв е шанса Пецата да тресне Варта 😂😂😂
По - скоро тя него с някой тиган 😁

# 653
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Чилева се изложи, ама Ралица е такова мръсно същество.. Все да повлече някого, все да набута. Много ми е неприятна.

# 654
  • София
  • Мнения: 20 061
"Варта, ти си моят сладък малък миньон
с теб ще правим филе совиньон" - рапира Петко в рекламата за днес.
Поне ако не стане шеф от него, като нищо може да го дръпнат от някоя рап група да им пише текстовете.  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 580
Чилева е една от тези, които най - много ме дразнят в този сезон.
Оплесква някои важни неща и на номинации винаги реве после - Амаа аз съм лидер, трябва да остана!
Не ми е приятна. Има високо его, което е подплатено със знания, но не и с поемане на отговорност. Има силен характер, но не е подходяща за лидер.

# 656
  • Мнения: 2 560
Няма силен характер, Чилева, силният човек може да поема и носи отговорност. Тя ми е тъпа и упорита на мен- бута се навсякъде, за да може всичко да о.....ъъъ, прецака. После се тръшка и реве, че не била виновна пък и нямало да си ходи. Супер несериозно поведение от 30 годишна жена с претенции.

# 657
  • Мнения: 580
Няма силен характер, Чилева, силният човек може да поема и носи отговорност. Тя ми е тъпа и упорита на мен- бута се навсякъде, за да може всичко да о.....ъъъ, прецака. После се тръшка и реве, че не била виновна пък и нямало да си ходи. Супер несериозно поведение от 30 годишна жена с претенции.
Твърде  нарцистична е и желае на всяка цена да блесне, но уви..
На мен не ми допада това поведение.

# 658
  • Мнения: X
Чилева се изложи, ама Ралица е такова мръсно същество.. Все да повлече някого, все да набута. Много ми е неприятна.

Не съм съгласна, че Ралица е мръсно същество. Може да има пропуски в готвенето, но поне е обективна. Точните думи на Ралица бяха - "Да, аз ще бъда едната номинирана, защото се издъних. Вторият номиниран трябва да е от станция "Месо и риба", защото тази станция също се издъни".

Тук Чилева подскочи и явно е успяла да се наложи над останалите вторият номиниран да е Варта.

Шеф Ангелов когато видя двете номинирани Ралица и Варта, веднага върна Варта отзад, като  изкара Чилева на пангара и съвсем заслужено ѝ наби канчето.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 15:16 от Анонимен

# 659
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Шеф Ангелов когато видя двете номинирани, веднага върна Варта отзад и изкара Чилева на пангара и съвсем заслужено ѝ наби канчето.
Laughing Само заради това съжалявам, че не съм гледала снощи.
Има ли епизод, в който Чилева да не е омазала нещо? Thinking И после да не реве, че не иска да си ходи? Язък ѝ за моженето да готви, явно си мисли, че само това стига, за да си лидер.

Общи условия

Активация на акаунт