Brak na nevidjeno ( сръбското "Женени от пръв поглед)

  • 3 114
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 36 196
Гледах ги вчера - страшно забавни!)) Тя си доведе седянката, а той двама "младоженци".
 Дали са останали заедно?

# 77
  • Мнения: 1 693
Пак имаше коментар, че се знаят отпреди. И двамата ме потресоха, но на булката стайлингът беше един път. Сръбски Боливуд. И ми изглежда доста по-възрастна от 65-ти набор.

# 78
  • Мнения: 36 196
И на мен ми изглежда над 60, а също и приятелките й. Младоженецът може и да е по-млад Simple Smile

# 79
  • Мнения: X
По-млад ми изглежда той и на мен. Има запазена фигура. Жената е потресаващо смешна, ама си го хареса май, нищо че не е ясно кого точно гледа 😃

# 80
# 81
  • Мнения: 36 196
Тоя сам си е виновен, не му съчувствам. Сграбчи я за ръката и край - ще се жени! Дори не я попита нещо, като другите двойки - детинско поведение! А и като иска жена, която е много по-отворена и дива от него, трябва да очаква точно това и занапред!

# 82
# 83
  • Мнения: 36 196
Ех, този младоженец изглеждаше значително по-добре от булката... Това, че има панаир е малко притеснително - добър бизнес, но може би свързан с много конфликти... А и беше джентълмен - каза й, че му изглежда на 40 и няколко...

# 84
  • Мнения: X
А тя сигурно е на 70... Те пък как ги събраха тези, тя очевидно е дърта... да не казвам каква.

# 85
  • Мнения: 36 196
Май пишеше 63. Има хубаво тяло и се облича като тийнейджърка, но в лицето изглежда по-възрастна.

# 86
  • Мнения: 1 693
Мен ми стана интересно, освен по близката възраст, защо решиха да ги събират? Едва ли не им е казал, че иска още деца. А тя е видимо в "детеродна" възраст.

# 87
# 88
  • Мнения: 36 196
Изгледах го по-рано днес. Значи, тя иска висок, слаб и красив, чернокос със сини или зелени очи... Ти да видиш...

# 89
  • Мнения: 1 693
Такава жена не заслужава нищо по-долу. :Д

Общи условия

Активация на акаунт