Brak na nevidjeno ( сръбското "Женени от пръв поглед)

  • 3 115
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 772
Като гледам коментарите под видеата- пишат че било нагласено,че се познавали от преди,че участвали и в други предавания Simple Smile

# 16
# 17
  • Мнения: 36 198
Записвам се, но кой знае кога ще успея да изгледам всички излезли епизоди Simple Smile

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Не ги гледам в поредност, но днес Ютуб ми предложи един епизод с Миорад и Радица. Мъжът се женил четири пъти, първите три брака са продължили между пет месеца и година и половина, последният 30. Жената ми изглеждаше малко хахо. Особено в момента с коронката и пръчицата Simple Smile В крайна сметка не харесала Миодраг, намерила си ново момче, таксиджия.
Не разбирам всичко, така че може да има и неточности, но общо взето това разбах Simple Smile

# 19
  • Мнения: 36 198
Наистина прилича на луда тая жена с коронката и вълшебната пръчка...

# 20
  • Мнения: 1 693
Като цяло много нормални не могат да се видят.

Последната младоженка видно, че е ромка и с този  тъмен грим още повече заостриха вниманието. Както коментират под клипа без грим е по-добре. Обратен ефект,  който ми напомни Таня.

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Тук двойката реши да остане заедно. https://youtu.be/RVGRSUK1lEM
Той на 48, разведен за втори път. Управлява подемна техника, като че ли спомена, че има собствена фирма. Гледа пчели и живее в малък дом извън града. Обича спорта, тренираше във фитнеса.
 Тя на 45, но изглеждаше поне на 50 в лице. Има перфектно тяло за годините си. Основно хоби - да прави масажи. Умее да шие, да майстори сватбени декорации.
Значи можело Simple Smile

бг-леля, за българката ли става въпрос? И на мен ми прилича леко по маниер на циганка. За мен е без значение, да му мисли младоженеца.

# 22
  • Мнения: 311
Ljuboznatelna, благодаря, че си правиш труда да представяш различните двойки. Flowers Tulip
Предизвика интереса ми и когато имам повече време, ще погледна как са се справили съседите. В гардеробите им не са ровили явно, но ще го преживея някак... Simple Smile

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Ха ха, ами имам малко време за убиване.
Тази сватба не стана. https://youtu.be/TqE8hUnhVRg
Жената не хареса младоженеца. Много жестикулирал и я изнервял. Поне това разбрах. Обясняваше му нещо и за трите си деца, и че ще живее в своята къща. Даже не съм сигурна, дали децата не са шест, но даваха само три.
Все пак решиха да прекарат седем дни заедно в хотела. Бил добър другар, и послушен Joy Но нямало да се получи.
Кандидатката за младоженка беше висока стройна хубава жена. Той изобщо не ми хареса.

# 24
  • Мнения: 1 693
бг-леля, за българката ли става въпрос? И на мен ми прилича леко по маниер на циганка. За мен е без значение, да му мисли младоженеца.

Да,  за нея говоря.

# 25
  • Мнения: 2 645
Ха ха, ами имам малко време за убиване.
Тази сватба не стана. https://youtu.be/TqE8hUnhVRg
Жената не хареса младоженеца. Много жестикулирал и я изнервял. Поне това разбрах. Обясняваше му нещо и за трите си деца, и че ще живее в своята къща. Даже не съм сигурна, дали децата не са шест, но даваха само три.
Все пак решиха да прекарат седем дни заедно в хотела. Бил добър другар, и послушен Joy Но нямало да се получи.
Кандидатката за младоженка беше висока стройна хубава жена. Той изобщо не ми хареса.


 Оооооо, това е Маринчето - сръбската версия на наша принцеса Васка - с малката разлика, че комшийката се има за кралица. Laughing
И да, тя е цитирам "направила съм чудо, създала съм шест деца" Иии си търси крал, разбира се. Милия младоженец обясняваше, че имал добра душа, ама тя не ще и да чуе...Grin


# 26
  • Мнения: 19 362
Ами аз не зная да се намират лесно крале, готови да приемат шестте й деца, ама й желая успех. Винаги съм се чудела на тези жени, които се бият в гърдите само защото са родили Х броя деца и до там.

# 27
  • Мнения: 1 693
Като търсих форум и тема за предаването,   видях,  че "се радва" на небивал интерес. Бяха стигнали до първа страница.

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Ами аз не зная да се намират лесно крале, готови да приемат шестте й деца, ама й желая успех. Винаги съм се чудела на тези жени, които се бият в гърдите само защото са родили Х броя деца и до там.
Не знам как успява да ги гледа сама, че да изглежда така добре. Поне не се е смачкала. Може да няма друго, с което да се гордее Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 645
Ами аз не зная да се намират лесно крале, готови да приемат шестте й деца, ама й желая успех. Винаги съм се чудела на тези жени, които се бият в гърдите само защото са родили Х броя деца и до там.

Аз ако бях на мястото на младоженеца щях да попитам колко крале са я зарязали преди това и от колко крале са децата и, само от един или... Иначе да, аз също като теб не разбирам защо това колко деца са родили ги прави богопомазани едва ли не... Чувала съм толкова грозни коментари именно от такива жени, че не  истина просто...

Общи условия

Активация на акаунт