Brak na nevidjeno ( сръбското "Женени от пръв поглед)

  • 3 139
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 698
Излъчва се всеки четвъртък по телевизия "Пинк" от 22ч. сръбско време (23:00ч. българско)

ФБ страница https://www.facebook.com/Brak-na-nevidjeno-389361984931002/?tn-str=k

Водеща: Милица Кон

Епизоди:

Епизод 1 https://www.youtube.com/watch?v=m2uYjTB_pjM&t=8s

Епизод 2 https://www.youtube.com/watch?v=L7tA0cLBvfY

Епизод 3 https://www.youtube.com/watch?v=NWqyfaMmxCs

Епизод 4 https://www.youtube.com/watch?v=TqE8hUnhVRg

Епизод 5 https://www.youtube.com/watch?v=RVGRSUK1lEM

Епизод 6 https://www.youtube.com/watch?v=KcMSbzW9YtI

Епизод 7 https://www.youtube.com/watch?v=XwgBgPfl-YQ

Епизод 8 https://www.youtube.com/watch?v=Ct4ydE8Z5gg

Епизод 9 https://www.youtube.com/watch?v=z5tnOaVSOik

Епизод 10 https://www.youtube.com/watch?v=8DPtIJ1s34E&t=33s

Епизод 11 https://www.youtube.com/watch?v=292eZBMKCQY&t=35s

Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 20:32 от Бг-леля

# 1
  • Мнения: 1 698
Пускам темата, за можем да коментираме на спокойствие, без да разводняваме другата тема. Повечето епизоди съм ги гледала отгоре-отгоре, но двойките от 1-и и 11-и епизод са ми безкрайно симпатични. В общи линии смятам, че участниците ги събират по сходни психични отклонения. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 921
Стана ми интересно. Има ли ги някъде с превод, че не всичко им разбирам.

# 3
  • Мнения: 1 698
Не, няма го или поне аз не знам да го има.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 658
Здравейте! Радвам се, че има отделна тема за предаването, аз го следя от началото и според мен е в пъти по-добро от българското, някак по-весело и неангажиращо е. Харесва ми и това, че всичко се случва в рамките на един епизод и така реално показват повече двойки.

Много ми е любима мелодията, която върви в началото на всяко интро. Ей това им го признавам на комшиите - всяко риалити си го правят някак "тяхно". Същото е и с музикалните формати, подобни на Music idol, правят си го с техни заглавия и си пеят техни песни, а не като нас - дето все тичаме да пееме Майкъл Джексън и Бионсе, като че си нямаме достатъчно хубави песни...

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 19 483
Булката от последния епизод каза "да", и после се покри. Младоженецът сам отиде на спа почивката....

# 9
# 10
  • Мнения: 19 483
Изгледах еп. 15 - булката беше бременна от друг, а младоженецът искаше да я пита преди да сключат брак, дали е девствена, като разбра за детето каза "То няма смисъл от тоя въпрос" и си се ожениха, отидоха на почивка, ходели на консултации за бебето и т.н. Супер позитивно беше, аз отначало се понапрегнах как ще реагира младоженецът.

# 11
  • Мнения: 1 698
За мен ги  събраха по ромска линия.

# 12
# 13
  • Мнения: 1 698
Епизод 16:
https://www.youtube.com/watch?v=VUjjZ-Tqa4c

Имало и по-зле от Василена. :Д

# 14
# 15
  • Мнения: 772
Като гледам коментарите под видеата- пишат че било нагласено,че се познавали от преди,че участвали и в други предавания Simple Smile

# 16
# 17
  • Мнения: 36 482
Записвам се, но кой знае кога ще успея да изгледам всички излезли епизоди Simple Smile

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не ги гледам в поредност, но днес Ютуб ми предложи един епизод с Миорад и Радица. Мъжът се женил четири пъти, първите три брака са продължили между пет месеца и година и половина, последният 30. Жената ми изглеждаше малко хахо. Особено в момента с коронката и пръчицата Simple Smile В крайна сметка не харесала Миодраг, намерила си ново момче, таксиджия.
Не разбирам всичко, така че може да има и неточности, но общо взето това разбах Simple Smile

# 19
  • Мнения: 36 482
Наистина прилича на луда тая жена с коронката и вълшебната пръчка...

# 20
  • Мнения: 1 698
Като цяло много нормални не могат да се видят.

Последната младоженка видно, че е ромка и с този  тъмен грим още повече заостриха вниманието. Както коментират под клипа без грим е по-добре. Обратен ефект,  който ми напомни Таня.

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Тук двойката реши да остане заедно. https://youtu.be/RVGRSUK1lEM
Той на 48, разведен за втори път. Управлява подемна техника, като че ли спомена, че има собствена фирма. Гледа пчели и живее в малък дом извън града. Обича спорта, тренираше във фитнеса.
 Тя на 45, но изглеждаше поне на 50 в лице. Има перфектно тяло за годините си. Основно хоби - да прави масажи. Умее да шие, да майстори сватбени декорации.
Значи можело Simple Smile

бг-леля, за българката ли става въпрос? И на мен ми прилича леко по маниер на циганка. За мен е без значение, да му мисли младоженеца.

# 22
  • Мнения: 311
Ljuboznatelna, благодаря, че си правиш труда да представяш различните двойки. Flowers Tulip
Предизвика интереса ми и когато имам повече време, ще погледна как са се справили съседите. В гардеробите им не са ровили явно, но ще го преживея някак... Simple Smile

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ха ха, ами имам малко време за убиване.
Тази сватба не стана. https://youtu.be/TqE8hUnhVRg
Жената не хареса младоженеца. Много жестикулирал и я изнервял. Поне това разбрах. Обясняваше му нещо и за трите си деца, и че ще живее в своята къща. Даже не съм сигурна, дали децата не са шест, но даваха само три.
Все пак решиха да прекарат седем дни заедно в хотела. Бил добър другар, и послушен Joy Но нямало да се получи.
Кандидатката за младоженка беше висока стройна хубава жена. Той изобщо не ми хареса.

# 24
  • Мнения: 1 698
бг-леля, за българката ли става въпрос? И на мен ми прилича леко по маниер на циганка. За мен е без значение, да му мисли младоженеца.

Да,  за нея говоря.

# 25
  • Мнения: 2 658
Ха ха, ами имам малко време за убиване.
Тази сватба не стана. https://youtu.be/TqE8hUnhVRg
Жената не хареса младоженеца. Много жестикулирал и я изнервял. Поне това разбрах. Обясняваше му нещо и за трите си деца, и че ще живее в своята къща. Даже не съм сигурна, дали децата не са шест, но даваха само три.
Все пак решиха да прекарат седем дни заедно в хотела. Бил добър другар, и послушен Joy Но нямало да се получи.
Кандидатката за младоженка беше висока стройна хубава жена. Той изобщо не ми хареса.


 Оооооо, това е Маринчето - сръбската версия на наша принцеса Васка - с малката разлика, че комшийката се има за кралица. Laughing
И да, тя е цитирам "направила съм чудо, създала съм шест деца" Иии си търси крал, разбира се. Милия младоженец обясняваше, че имал добра душа, ама тя не ще и да чуе...Grin


# 26
  • Мнения: 19 483
Ами аз не зная да се намират лесно крале, готови да приемат шестте й деца, ама й желая успех. Винаги съм се чудела на тези жени, които се бият в гърдите само защото са родили Х броя деца и до там.

# 27
  • Мнения: 1 698
Като търсих форум и тема за предаването,   видях,  че "се радва" на небивал интерес. Бяха стигнали до първа страница.

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ами аз не зная да се намират лесно крале, готови да приемат шестте й деца, ама й желая успех. Винаги съм се чудела на тези жени, които се бият в гърдите само защото са родили Х броя деца и до там.
Не знам как успява да ги гледа сама, че да изглежда така добре. Поне не се е смачкала. Може да няма друго, с което да се гордее Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 658
Ами аз не зная да се намират лесно крале, готови да приемат шестте й деца, ама й желая успех. Винаги съм се чудела на тези жени, които се бият в гърдите само защото са родили Х броя деца и до там.

Аз ако бях на мястото на младоженеца щях да попитам колко крале са я зарязали преди това и от колко крале са децата и, само от един или... Иначе да, аз също като теб не разбирам защо това колко деца са родили ги прави богопомазани едва ли не... Чувала съм толкова грозни коментари именно от такива жени, че не  истина просто...

# 30
  • Мнения: 5 681
На този младеж по-тясна риза не успяха ли да му намерят, а и тази вратовръзка, с тоя възел...

Не разбрах какво стана накрая - ожениха се и ... той беше сам.

# 31
  • Мнения: 19 483
Не ми се отваря линка, но имаше една двойка които се ожениха а после младоженецът беше сам на почивката, тя не дошла и не му вдига телефона....скици. Той пък си ядеше и пиеше и си се киснеше в басейна на аванта и на спокойствие. Обещаха му друга булка накрая....

# 32
  • Мнения: 1 698
На този младеж по-тясна риза не успяха ли да му намерят, а и тази вратовръзка, с тоя възел...

Не разбрах какво стана накрая - ожениха се и ... той беше сам.

Чули са се няколко пъти и накрая спряла да му вдига. Търсят му нова жена.

# 33
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ами аз не зная да се намират лесно крале, готови да приемат шестте й деца, ама й желая успех. Винаги съм се чудела на тези жени, които се бият в гърдите само защото са родили Х броя деца и до там.
Не знам как успява да ги гледа сама, че да изглежда така добре. Поне не се е смачкала. Може да няма друго, с което да се гордее Simple Smile
Би изглеждала добре само с чул на главата...

Изгледах сватбите на всички. Много нос, много нещо у тия сръбкини! Но иначе като формат е много по-нормално от нашето. Това, че могат да кажат "не" е, разбира се, още по-нормално. Общо взето, обикновени хора с обикновени очаквания. Тези, които са с необикновени, не се ожениха и кой от къде е.

# 34
  • Мнения: 36 482
Гледам 17-ти епизод - кефят ме сръбските комплименти - младоженецът ще стане хубав като Путин Laughing Булката има домашен любимец - свинята Мица. Дали наистина я обича, или само я залъгва... Hocho

# 35
  • Мнения: 1 698
Аз сега се смея на музикалния фон. Михаела Филева в комбинация със Зелени змай. :Д

# 36
  • Мнения: 19 483
Готини са братята сърби.....правят си собствен формат, не се превземат като нашите и се получава нещо много интересно. Ето сега наша Йорданка, иска мъжът и да цепи дърва и да има голяма кухня, в която тя да може да готви. Той като чу целият грейна. Колко му трябва на човека. Няма Жакузита, болонезе, Комо, превземки, кариери,  дела за апартаменти.....ама участват обикновени хора, не потомци на Антим Първи и треньори по худ.гимнастика, нали?

# 37
  • Мнения: 36 482
Нашите участници сигурно ги избират с връзки, затова резултатът е странен. Поне Таня и Здравко със сигурност не са случайно в предаването, но защо са ги съчетали не е ясно.

Водещата бременна ли е, или е едра?

# 38
  • Мнения: X
Водещата бременна ли е, или е едра?
Хубава е!

# 39
  • Мнения: 1 698
Нашите участници сигурно ги избират с връзки, затова резултатът е странен. Поне Таня и Здравко със сигурност не са случайно в предаването, но защо са ги съчетали не е ясно.

Водещата бременна ли е, или е едра?

И аз я загледах. Или чака трето, или не се е възстановила от миналата година.

# 40
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
А за Йорданка не разбрах - останаха ли заедно?
Кротка жена. Преди това обясняваше, че от жената зависи как ще се държи мъжа.
А това, което повтарят - Договор, договор - разбирателство ли значи?

Гледах един епизод, двамата бяха млади, тя 26г с вид на чалга звезда. Казаха категорично Не, но отидоха на сватбената почивка, и в края на краищата май се харесаха.
Ще се опитам да го намеря.

П.С. Не съм разбрала, ожениха се. Ох, много бързо говореха тези, а и младоженеца много неясно. Но булката беше "трудна", което ще рече бременна, нали? Хубавица.
https://youtu.be/-FfpIIQMhEY

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 16:08 от Ljuboznatelna

# 41
  • Мнения: 19 483
Останаха заедно, тя искаше да изчака дъщеря й да завърши училище и да се премести в селото на мъжа си тогава. Искаха и да направят истинска сватба, да поканят роднини и семейството й от България. Сигурно нещо съм пропуснала, че не знам сръбски, но това го разбрах.

# 42
  • Мнения: 311
Гледах един епизод, двамата бяха млади, тя 26г с вид на чалга звезда. Казаха категорично Не, но отидоха на сватбената почивка, и в края на краищата май се харесаха.
Ще се опитам да го намеря.

П.С. Не съм разбрала, ожениха се. Ох, много бързо говореха тези, а и младоженеца много неясно. Но булката беше "трудна", което ще рече бременна, нали? Хубавица.
https://youtu.be/-FfpIIQMhEY

Писахте назад за булка с шест деца, изумих се, но не съм и подозирала, че е възможно да има случай като този („трудния“) в предаването. Още не мога да повярвам, че е решила да участва в това положение. Освен това, как се записваш за кастинг, докато имаш отношения с някого? Разбрах от разказа ѝ, че мъжът, от когото е бременна, ѝ е изневерявал, но все пак са били заедно година, а е бременна едва от месец. Явно са се случвали паралелно нещата или може би целият процес от кастинга до сватбата е протекъл много бързо. Странно е решението ѝ...

Виждам в нейно лице типичната непредсказуема и огнена сръбкиня. Как го скастри още в първия разговор... Simple Smile Но е с добра душа сякаш (не че едното пречи на другото), което е валидно и за младоженеца Оливър, нищо че иска да води девойките да работят на село. Simple Smile Интересен персонаж е той. На мен през цялото време ми изглеждаше и звучеше малко вдетинен обаче.


Познавам до известна степен сръбската действителност, но въпреки това се дивя на някои нейни особености. Доста е колоритна. Simple Smile
Езикът звучи много приятно, най-вече когато говорят жените. Мъжете го огрубяват по някакъв начин и често се улавям, докато ги слушам, че очаквам всеки момент да наругаят някого. Което при тях си е вместо „Добър ден!“...

# 43
  • Мнения: 36 482
Гледам за "кралицата". На мен тая жена ми изглежда като поддържана над 50 годишна, а пише, че е на 41...
И иска да натресе 6 деца на някого - смешно. Според мен, няма проблем партньорите да имат деца от предишен брак или връзка, но нормалното е 1-2, не 6... Просто й се чудя на самочувствието. Дали не се преструва?

П.п. водещата изглежда много по-слаба в панталон, отколкото в рокли. Дали епизодите не са снимани през големи интервали от време?

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 12:35 от Petia Kageyama

# 44
  • Мнения: 969
Изгледах повечето епизоди и съм потресена от зъбите на участниците и по-точно на булките Flushed То и моите не са "бисери" ама ги има поне..... И като знам, че много българи ходят на зъболекар в Македония, за по-евтино, съм в шок от видяното.... Това за зъбите обаче Wink Много приятно шоу, участниците не са под натиск като в БГ, забавляват се хората Simple Smile Няма по-алчни продуценти от българските!!!

# 45
  • Мнения: 19 483
Ако искате да гледате перфектните зъби в брачно шоу, пуснете си австралийското  Laughing
В сръбското участват най-често съвсем обикновени хора с почти никакви претенции, обаче е много приятно за гледане според мен.

# 46
  • Мнения: 36 482
И техните зрители критикуват във Фб, че предаването се е опошлило и търси сеира - това, е защото не са видели нашето Simple Smile

На мен ми е чудно как 50 годишен сръбски селянин (не го пиша като обида - имам предвид отруден човек от село), отказва да се ожени, защото булката, която са му избрали не е достатъчно млада и красива? Огледало виждал ли е??

# 47
# 48
  • Мнения: 36 482
Какво е това предаване за ДНК? Видях в коментарите на 13-ти епизод, че булката е участвала в ДНК - подиграват й се нещо, но не можах да разбера защо точно...
Това е булката, която се ожени и се покри (26 годишна).

# 49
  • Мнения: X
Е, тези за какво се ожениха? И къде са му зъбите на този?

# 50
  • Мнения: 1 698
Какво е това предаване за ДНК? Видях в коментарите на 13-ти епизод, че булката е участвала в ДНК - подиграват й се нещо, но не можах да разбера защо точно...
Това е булката, която се ожени и се покри (26 годишна).

В общи линии снимат някакви цигани,  които се чудят кой е бащата, без значение от мъжка или женска страна. Правят ДНК  тест и им носят резултатите. Последният епизод, който гледах,  един се чудеше дали 11-те са  негови. Луди хора

# 51
  • Мнения: 1 698
Е, тези за какво се ожениха? И къде са му зъбите на този?

И аз това се питам. Вече имам чувството, че се правят на маймуни  за единия спа-уикенд.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Той на 59,тя 66...

# 53
  • Мнения: X
Ама тя каза, че е малко по-млад от нея. Пък това не е малко! Не я познал без роклята и грим ... Тя не беше кой знае колко гримирана, но има го този риск като гледам разни клипчета от какви лица, какви чудеса правят с грим!

# 54
  • Мнения: 36 482
Пуснах си епизода. Въобще не мога да си представя защо хора около 60-те искат да се женят... Освен ако не са отчаяни за компания, де...

# 55
  • Мнения: X
Защото не се живее сам на тези години! Пък и никога за хората от семеен тип, които не са единаци. Децата им са поели по своя път, а тези хора не се чувстват нито стари със старите, нито млади с младите.

# 56
  • Мнения: 36 482
Не знам, хората в моето семейство не са такива, които биха приели нов човек толкова лесно. И аз не съм.
Имам познати и от двата вида. Един мъж, познат на баща ми - овдовя когато беше около 70 и приятелите му го накараха почти насила да си намери приятелка (той много тъгуваше за жена си, дълго време). Стигна се до там, че започна да се крие от "приятелката" и общите познати, защото му досаждаха.
От друга страна, познавах един друг (вече покойник), който докато почина, се ожени поне 5-6 пъти (не знам със сигурност колко брака имаше, но над 4). Този човек май се женеше най-вече защото обичаше някой да се грижи за него - т.е. да му почисти, сготви, да му изглади дрехите. И явно имаше достатъчно кандидатки (човекът не беше нито беден, нито богат).

# 57
  • Мнения: 36 482
Изгледах 16-ти епизод - булката каза Не, без да е разменила и една дума с младоженеца, защото бил стар, а тя иска на нейната възраст или по-млад. И това жена, която в момента се бори с рака и не изглежда много млада... Да, тя каза, че иска някой, който да й повдига духа, но едва ли ще има много кандидати, освен ако не си плати... Някои хора наистина живеят в собствен свят...

# 58
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Изгледах го и аз сега, малко по диагонал, но ми е достатъчно. Булката си изглеждаше връстница на младоженеца.
Опитвам се да я разбера. Ако още се бори с рака, е наясно, че борбата може скоро да приключи и не в нейна полза, затова иска всичко и веднага, естествено, най-доброто.

# 59
  • Мнения: X
Булката изглежда на 56, а твърди, че е на 42-3! Hushed Въобще не виждам кой 40 годишен мъж ще иска такава, разсипана на вид, жена за съпруга.

# 60
  • Мнения: 36 482
Бори се, щом каза на пробата, че идва от химиотерапия. Има право да иска, но едва ли ще се намери кой да й даде това, което иска.

# 61
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Сигурно го е заявила в анкетата. Аз поне това разбрах. Искала е на нейните години, 1-2 години по-голям, а този го определи на 50.

# 62
  • Мнения: 36 482
Опасно е да иска по-млад или връстник, сигурно са го съобразили с нейния външен вид и с това, че след като е болна, й трябва по-кротък човек, който да я приеме.
Ако човекът е твърде различен, може да се получи лоша изненада - имаше един 34 годишен (грозноват, плешив и дебел, не мога да повярвам, че това е млад мъж!), който щяха да го женят за 48 годишна (жена с много хобита - художничка, дизайнерка и т.н.; като млада е била красива). Той я нагруби още щом я видя и жената се разстрои. Не си спомням точно какво каза, понеже го гледах преди 2 дни и не схващам съвсем сръбския, но май каза нещо от типа "Е, такова нещо не очаквах!"...
И после даже вдигна нещо като скандал - грозна работа...

# 63
  • Мнения: 36 482
Гледах 11 епизод, най-после двама свестни хора, а и май се харесаха Simple Smile Дано да са останали заедно и след предаването!

# 64
# 65
  • Мнения: 1 698
Тоя е бетер Никифор. :Д Не знам на епизода ли да се смея или на коментарите под него.

# 66
  • Мнения: 36 482
Joy Всички в този епизод ми се видяха много уплашени - както младоженците, така и кумувете. Младоженецът на мен ми прилича на Краси Радков като по-млад (когато е в роля). Работата май се разпадна в момента, в който тя каза, че има две деца.
Обаче, ако разбрах правилно - тя иска някой, който да се грижи за нея и двете й деца, а той - за него, къщата, животните и евентуално родителите му.. При такива изисквания не би трябвало да споменават типовете - който се съгласи, направо да го взимат...

# 67
# 68
  • Мнения: 1 698
Сръбският Мишо хваща окото. Май като гледам са и набори.

# 69
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Хубава двойка, и се харесаха от самото начало.

# 70
  • Мнения: 36 482
Симпатяги са. Simple Smile Златната маска е малко страшна...
В дома на младоженеца има стенна закачалка, каквато имахме, когато бях малка - стана ми носталгично))

Накрая й откъсна едно мушкато, за да й го подари - романтично Wink

# 71
# 72
  • Мнения: 36 482
До тук най-ми харесаха професорът и жената, която каза, че обича да прави торти. Дано да са останали заедно.

# 73
  • Мнения: 1 698
Тия последните тъкмо ги харесах и прочетох, че са се разделили, но и не бих обвинила жената.

# 74
  • Мнения: 36 482
Аз също; по-добре да не коментирам повече.

# 75
# 76
  • Мнения: 36 482
Гледах ги вчера - страшно забавни!)) Тя си доведе седянката, а той двама "младоженци".
 Дали са останали заедно?

# 77
  • Мнения: 1 698
Пак имаше коментар, че се знаят отпреди. И двамата ме потресоха, но на булката стайлингът беше един път. Сръбски Боливуд. И ми изглежда доста по-възрастна от 65-ти набор.

# 78
  • Мнения: 36 482
И на мен ми изглежда над 60, а също и приятелките й. Младоженецът може и да е по-млад Simple Smile

# 79
  • Мнения: X
По-млад ми изглежда той и на мен. Има запазена фигура. Жената е потресаващо смешна, ама си го хареса май, нищо че не е ясно кого точно гледа 😃

# 80
# 81
  • Мнения: 36 482
Тоя сам си е виновен, не му съчувствам. Сграбчи я за ръката и край - ще се жени! Дори не я попита нещо, като другите двойки - детинско поведение! А и като иска жена, която е много по-отворена и дива от него, трябва да очаква точно това и занапред!

# 82
# 83
  • Мнения: 36 482
Ех, този младоженец изглеждаше значително по-добре от булката... Това, че има панаир е малко притеснително - добър бизнес, но може би свързан с много конфликти... А и беше джентълмен - каза й, че му изглежда на 40 и няколко...

# 84
  • Мнения: X
А тя сигурно е на 70... Те пък как ги събраха тези, тя очевидно е дърта... да не казвам каква.

# 85
  • Мнения: 36 482
Май пишеше 63. Има хубаво тяло и се облича като тийнейджърка, но в лицето изглежда по-възрастна.

# 86
  • Мнения: 1 698
Мен ми стана интересно, освен по близката възраст, защо решиха да ги събират? Едва ли не им е казал, че иска още деца. А тя е видимо в "детеродна" възраст.

# 87
# 88
  • Мнения: 36 482
Изгледах го по-рано днес. Значи, тя иска висок, слаб и красив, чернокос със сини или зелени очи... Ти да видиш...

# 89
  • Мнения: 1 698
Такава жена не заслужава нищо по-долу. :Д

# 90

Общи условия

Активация на акаунт