Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 март 2019, 10:30 ч.

Идеи за стартиране и развитие на бизнес - 25

• 24 887
  • 260
  •   1
Отговори
# 255
С един артикул само няма да стане, колкото и да е търсен. Започни да търсиш с какво друго да допълваш. В крайна сметка и през пет стотинки чиста печалба да въртиш другите неща, все е от полза, защото разходите ти са едни и с тях, и без тях. И да не те стресирам отсега, но си приготви и перо "глоби" Simple Smile

# 256
За самоосигуряващ се никой не ти иска никакви дипломи и изкарани курсове. Аз съм филолог, мога да си отворя бизнес в селското стопанство, например, никой не го интересува имам ли необходимото образование, стига да си плащам вноските и данъците навреме.

В селското стопанство можеш, ама за архитект не можеш. Simple Smile Не я бъркай, ако не си била никога самоосигуряваща се - свободна професия. Искат се документи, удостоверяващи връзка с професията.

# 257
За фотограф не се изисква.

# 258
  • Mediterraneo
Е, много ясно, че не мога да бъда архитект или адвокат, но много други неща мога да бъда, без никаква нужда от документи.

# 259
Здравейте,

Някой може ли да ми каже повече инфо относно тези онлайн магазини (страници в инстаграм и фейсбук). Трябва ли веднага да се регистрира фирма, ако не как да се издават касови бележки и фактури на клиентите?

# 260
  • София
Здравейте,

Някой може ли да ми каже повече инфо относно тези онлайн магазини (страници в инстаграм и фейсбук). Трябва ли веднага да се регистрира фирма, ако не как да се издават касови бележки и фактури на клиентите?

Трябва да имате фирми.
При продажба издавате кас.бележка или по банков път.
Ако изпращатате по Еконт с ППП не Ви е необходим касов апарат.
и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт