Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 март 2019, 14:41 ч.

Моля за съвет, относно бърз кредит?

• 1 442
  • 29
  •   1
Отговори
  • Sofia
Здравейте мами,  Имам нужда от съвет???  Тъй като и аз и мъжът ми не можем да теглим заеми от банки, поради предишни закъснения  сме прибегнали до фирма за бърз кредит. До сега честно казано не сме теглили такъв кредит преди и ще помоля за съвет за какво да внимаваме, за да не ни излъжат? Мъжат ми е намерил оферта, но не ми каза коя е фирмата..... Искаме около 1000 лв, но трудно намирам информация в нета??

# 1
  • София
Ferratum за мен са коректни, прибягвала съм до тях веднъж.
По мой съвет стой далеч от Credissimo и BNP Paribas.

П.П.: Внимавайте оттук нататък с кредитната история. Банка да не иска да ви даде 1000 лева - значи е много тежко положението...

# 2
ако можете - не теглете такъв заем, за да не станете после "професионални длъжници". голяма преебавка са тези кредити, само ако е въпрос на живот и смърт.

# 3
  • Young and beautiful.
Потърсете от някой познат по-добре, отколкото от тези бързи кредити. Мой познат е затънал до ушите в момента, точно ''благодарение'' на тях.

# 4
  • София
Наистина, опитайте да минете без този кредит.
За нещо супер важно ли е?

По мой съвет стой далеч от Credissimo и BNP Paribas.
Подкрепям мнението за Кредисимо.

# 5
  • Sofia
Каза ми че е промоция някаква с 0% лихва  и двамата, трябва да теглим по 500 лв и ако сме ги върнели до месец, няма лихва?

Добавям линк в поста:  За тези става въпрос, Макс Кредит :  https://www.maxcredit.bg/promo/kredit-s-0-lihva-prez-mart

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 17:10 от VasilenaD

# 6
  • София
По-добре не рискувайте.
Банките не искат да ви отпуснат 1000 лв., защото сте нередовни платци. С бързите кредити няма да ви чакат - имат си други методи за събиране и ако и с тях сте нередовни ще имате далеч по-сериозни проблеми. Или ще трябва да се забатачите във все по-големи суми за изплащане на предните и така до безкрайност.

# 7
Бягайте от бързите кредити, ще затнете още. Намерете друг начин.

# 8
  • София
Каза ми че е промоция някаква с 0%лихва  и двамата, трябва да теглим по 500 лв и ако сме ги върнели до месец, не плащаме никакви лихви??

Да повечето фирми за бързи кредити при първи кредит при тях дават до 500 лв. без лихва за 30 дни, но според мен няма да успеете и двамата да се оправите и да ги върнете за 30 дни и ще се забатачите яко. По добре кредитна карта, овърдрафт или от познат да вземете на заем от колкото бърз кредит.
Те са по скоро за хора, на които им трябват спешно бързи пари и ще ги върнат до седмица - две.
Всеки друг взел се забатачва и взима от всяка фирма за да оправи кредита в предната и се овърта в едни кредити, лихви  и т.н.

# 9
толкова ли ви е важно?

# 10
  • Sofia
https://www.maxcredit.bg/promo/kredit-s-0-lihva-prez-mart

За това става въпрос???? Някой чувал ли е тази компания, моля за съвет бързо? БЛАГОДАРЯ!

# 11
вече ти се каза, какво повече искаш.
ще можете ли да върнете 1000 лв. толкова бързо, в размките на 30 дни?
ами и тия не си поплюват - гледам стандартен заем за 6 м.: взимаш 400, връщаш 650. екстра направо ....

# 12
  • Sofia
Ами мъжът ми чака едно плащане вече втори месец, но сега шефа му е обещал да му плати и ще го върнем?

Питам защото просто не съм запозната с тези фирма и се притеснявам...

# 13
Моят съвет, ако позволите е да опитате да изтеглите кредит от Банка. Едва ли сте кандидатствали във всички Банки в страната. Всяка от тях има платформа за онлайн подаване на документи и дори не е необхидимо да ги посещавате на място. Служител ще се свърже с вас със становище по запитването ви. Най-малкото ще имате възможност да попитате за друг продукт освен кредит /кредитна карта или овърдрафт/. Има кредитни продукти при които, ако предоставите поръчител, може да имате одобрение на искането въпреки лоша кредитна история в миналото. Успех Simple Smile

# 14
Ами мъжът ми чака едно плащане вече втори месец, но сега шефа му е обещал да му плати и ще го върнем?

Питам защото просто не съм запозната с тези фирма и се притеснявам...

а ако не стане така и не му плати?
пак питам - толкова ли са ви важни тези 1000 лв.?
имаш причина да се притесняваш.

Общи условия

Активация на акаунт