Въпрос към мамите за вигантола и капките за колики

  • 1 894
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Момичета, какви са тия съвети за даване на Вигантол на своя глава?! Вие с медицинско образование ли сте??? Нали заради това си избираме педиатри, за да ги слушаме и да се съветваме с тях?! А ако бебето е с малка фонтанела?!

Аз на моето бебе не му давам ИЗОБЩО витамин Д, защото фонтанелата му е малка. Педиатърката ни така прецени и така процедирам!

По темата: Капките за колики давах непосредствено преди хранене. Можеш да му слагаш по 15 капки Саб симплекс във водичката също.

# 16
  • Мнения: 3 334
Цитат на: Shali
За десетина дни нищо няма да изпусне бебето.По добре изчакай първата консултация, със сигурност ще ви го изпишат.Педиатъра ви най-точно ще определи по колко капки да даваш, пред вид това колко е наддало бебето и цялостното му развитие.На нас също ни го изписаха от началото на вторият месец, веднага след първата кансултация по 2 капки на ден.Аз го капвам направо в устата (тя Ева си знае и само като види шишенцето отваря уста Laughing ) и после кърмя.


И при нас беше така-на първата консултация!

# 17
  • Мнения: 3 200
Цитат на: mtz
Абе тоя Вагинтол изписаха ли ви го? На мен никой не ми е казвал да давам подобно нещо на бебка. А ми се струва, че е редно да и давам  Rolling Eyes


На нас ни го изписаха след 25-я ден, рано ви е на вас

Общи условия

Активация на акаунт