Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 36 968
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 656
Усмивката и харизмата на жената я правят красива.

# 421
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
Обичта на съпруга ми, обичта на децата ми, обичта на внуците ми и добрата ми професионална реализация ме карат да се чувствам щастлива, а от това и красива.

# 422
  • Мнения: 1 936
Сама си създавам настроение или околните с добра постъпка или дума ме карат да се чувствам така.

# 423
  • Мнения: 254
да умее да оценява малките жестове,да бъде грижовна,благодарна и вярна

# 424
  • Мнения: 2 950
Чувствам се красива и уверена, защото се грижа за своето физическо здраве и излъчване и имам подкрепата на семейството си във важните решения, които взимам.

# 425
  • Мнения: 505
Любовта на най близките ми хора ме кара да се чувствам и красива и щастлива !

# 426
  • Мнения: 5 121
Красива и уверена в себе си съм след всяка проява на обич от любимите ми хора ❣

# 427
  • София
  • Мнения: 6 133
Погледът в очите на децата ми ме кара да се чувствам уверена и красива.

# 428
  • Мнения: 1 391
Красива и уверена когато си обичана и подкрепена от близките си хора!

# 429
  • Мнения: 454
 красива и уверена се чувствам когато имам подкрепата на любимите си хора. Тогава усмивката и самочувствието са част от мен Simple Smile

# 430
  • Мнения: 1 050
Харизматичността и усмивката са верен спътник на една красива жена. Тя се чувства добре в кожата си и е щастлива, а това личи най-вече в очите, усмивката й, сиянието й.

# 431
  • София
  • Мнения: 1 485
Когато се наспя добре и не съм стресирана през деня.

# 432
  • Мнения: 41


"Понякога се чувствам много млада, много малка даже. Някои пъти като дете. Нещо детско си нося в себе си. Не се чувствам възрастна. Не, не, не! Не нося това, което много хора имат много рано - едно такова достолепие добиват в поведението си – "Така може, пък така не може"... Както искам, така си живея."

Стоянка Мутафова


Дали пък именно детското, което пазим в себе си, не ни прави по-красиви?
Споделете ни какво мислите и не забравяйте да се включите в нашата анкета!

# 433
  • Мнения: 2 607
Детското трябва да продължи да живее у нас, просто без него живота ще е още по-сив и студен. В много ситуации трябва да действаме леко по детски, че иначе ще полудеем Wink

# 434
  • Мнения: 1 588
Красива и уверена се чувствам,когато видя усмивката и обичта  в очите на семейството си.

Общи условия

Активация на акаунт