Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 36 952
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 540
  • Бургас
  • Мнения: 1 633
Напълно съгласна съм с цитата. Красотата са малките белези които оставя живота върху теб. Понякога чаровни, понякога не толкова...

# 541
  • Мнения: 501
Страхотен цитат.Напълно съм съгласна с него

# 542
  • Мнения: 4
Чувствам се уверена и силна когато поддържам видът си свеж и изряден,косата,кожата и цялостната визия.С подходящите качествени продукти няма нужда от друга намеса за да че почувстваш добре. 😊

# 543
  • Мнения: 1 328
Цитата е страхотен и дано повече жени усещат красотата по този начин Heart

# 544
  • Мнения: 252
красотата най-вече е в действията

# 545
  • Мнения: 1 961
Цитата е много хубав и съм съгласна с него. Красотата е в дребните детайли, в естествената същност на жената.

# 546
  • София
  • Мнения: 820
Здравейте!
Съгласна съм с цитата. Чудесен е.

# 547
  • Мнения: 1 447
Съгласна съм с цитата Simple Smile

# 548
  • Мнения: 2 290
На 6-та страница, 81-ви пост, дадох точно този цитат, защото
вярвам в  написаното в него Smile

# 549
  • Мнения: 614
Жената е красива ,когато осъзнава ,че е красива ,когато акцентира върху качествата си , а не се подтиска от малките несъвършенства.

# 550
  • Мнения: 278
Цитата е много хубав и съм съгласна с него. Красотата е в дребните детайли, в естествената същност на жената.

# 551
  • Мнения: 840


Изтеглени са тримата късметлии, които печелят във втория етап от играта подаръци от Dove.
Това са:

*Виви*
Eva-eva
labrex


Честито!


Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 01 април 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Dove и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).


А всички останали очакваме да се включат и в следващия етап на играта ни, като отговорят на въпроса "Имате ли недостатък, който с времето сте се научили да обичате и вече не приемате като такъв?"

Не забравяйте и да попълните анкетата на Dove!
Отново трима от всички отговорили ще получат подаръци от Dove.

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 15:45 от Pедактop

# 552
  • Мнения: 1 998
Все още не съм свикнала да си обичам недостатъците. Старая се да свиквам с тях, да ги приемам, да полагам усилия да ги отстранявам, но да ги обичам - не. Simple Smile

# 553
  • Мнения: 41


Бриджит Бардо е родена през 1934 година в Париж.
От малка се занимава с балет, а по-късно работи и като модел. Нейна снимка на корицата на списание Elle привлича вниманието на младия режисьор Роже Вадим. Тогава тя е едва на 15 години. Вадим я кани на прослушване за филма Les lauriers sont coupés и тя получава ролята. За съжаление филмът така и не бива заснет, но тази случка отваря за младата Бриджит вратите на киното. Тя участва в 16 комедийни филма, но световноизвестна става през 1957 година с участието си в противоречивия филм „И Бог създаде жената“. Бардо буквално пораства на екран и от младо нежно момиче се превръща в една от най-красивите и обсъждани жени в киното. Тя привлича интереса и на френските интелектуалци, като става тема на есето на писателката Симон дьо Бовоар „Синдрома на Лолита“. В него тя е представена като „локомотив на женската история“ заради своята освободеност.
И въпреки, че всички свързват Бриджит Бардо с нейната красота и ролите ѝ в киното, тя самата смята, че най-значимите ѝ постижения са от съвсем друго естество. Само на 39 години, в разгара на актьорската си кариера, тя се оттегля от киното и се отдава на кауза, за която се бори и до днес – защитата на правата на животните. През 1986 година тя създава фондация за хуманно отношение към животните и оттогава не спира да влага всичките си сили и енергия в това начинание. Философията на фондацията е, че животните трябва да се считат за същества със своя собствена чувствителност. Те имат права, заслужават уважение и човекът има задължения към тях и това е основополагаща истина, независимо за кое животно се отнася - плъх, куче или делфин.
Бардо успява със своята фондация да се пребори за по-хуманно отношение към животните в кланиците във Франция и работи с обществените власти в подкрепа на ново законодателство, защитаващо правата на животните. Нейните битки и малки победи се простират не само в родината ѝ, но и в цял свят. Включително и в България фондацията на Бриджит се проявява, като спасява така популярните в нашето минало танцуващи мечки и им осигурява достоен и спокоен живот.
„Дадох красотата и младостта си на мъжете. Затова възнамерявам да дам мъдростта и опита си на животните.“ – казва Бриджит Бардо и обещава да се бори за каузата до последния си дъх.


Интересна е трансформацията на Бриджит Бардо от обожавана актриса, заобиколена от лукс, в жена, която избира по-скромния живот в името на каузата, за която се бори. Тя самата споделя, че това я кара да се чувства по-жива от всякога.
Има ли каузи, в които самите вие вярвате и бихте подкрепили?

# 554
  • Мнения: 29 254
Имам недостатъци, но се приемам с тях. Любимите ни хора ни обичат въпреки тях, дори заради тях...!

Общи условия

Активация на акаунт