Цветни контактни лещи за очи

  • 12 270
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Sesylle, ако не е нахално бихте ли споделили кои сайтове ползвате а цветни лещи с диоптър! Мерси!

# 16
  • Мнения: 22 347
Sesylle, ако не е нахално бихте ли споделили кои сайтове ползвате а цветни лещи с диоптър! Мерси!

Здравей, нали знаеш, че съм в БГ. Simple Smile
Иначе
https://www.lentiamo.bg/cvetni-kontaktni-leshti.html?gclid=CjwKC … 5D3RoC6Y0QAvD_BwE

https://www.lens.bg/

# 17
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Скрит текст:
Sesylle, ако не е нахално бихте ли споделили кои сайтове ползвате за цветни лещи с диоптър! Мерси!

Здравей, нали знаеш, че съм в БГ. Simple Smile
Иначе
https://www.lentiamo.bg/cvetni-kontaktni-leshti.html?gclid=CjwKC … 5D3RoC6Y0QAvD_BwE

https://www.lens.bg/
Знам и се радвам, че ще мога да си спестя губене на ценно време с ходене по оптиките и да си ги поръчам онлайн и да си ме чакат при мама като си дойда - разглезена му работа Simple Smile
Много ти благодаря! Grinning

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Да вдигна малко темата от прахта... Grinning

Някой чувал ли е за физически магазин в София, където мога да пробвам различните цветове лещи на Solotica?

# 19
  • Мнения: 431
Здравейте дами! Първо честит празник на всички! Бъдете обичани! Та,от доста време искам да си взема цвети контактни лещи,но все отлагам,порорих се в интернет,има страшно много марки,поинтересувах се и доколкото ми стана ясно,е че има лещи с различна покривност(извинете ,ако съм се изказала неправилно) Моля препоръчайте ми качествени лещи(аз съм с светло кафяви очи) бих искала сини или зелени.Ще съм благодарна за отзиви

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Какъв ти е бюджетът? Защото, например, едногодишните лещи на Solotica са около 160 лв.

# 21
  • Мнения: 431
нямам бюджет

# 22
  • София
  • Мнения: 17 711
И аз бих искала да пробвам цветни лещи за няколко месеца. Знам, че след това ще ми мине меракът, но много искам да се видя с опушено сиво- синкави очи или със зелени.
Нямам диоптър, но имам налягане. Очите са ми много тъмно кафяви и знам, че едно време нямаше готини лещи, които наистина да работят за тъмни очи, но сега предполагам има. Да са под 200лв (за 3-4 месеца). Препоръки?

Black, още ли носиш лещи? Към кои се насочи Simple Smile

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Ох, Кечи, аз в момента имам големи неволи с цветните лещи за очи и мислех да питам за това в темата, но все не ми остава време.
В продължение на много години не бях слагала никакви лещи, защото преди почти десетилетие си направих лазерна корекция на зрението и просто не ми се занимаваше повече с такива неща. Наскоро, обаче, старата "краста" пак се пробуди и реших, че ще си купя някакви готини цветни лещи, колкото да разнообразявам визията си от време на време. Накратко – явно във времето съм развила непоносимост или алергия (нямам представа кое от двете) към самите лещи, защото буквално минути след самото поставяне имам много осезаеми симптоми, като: дразнене в очите, чувство на сухота, мъглявост пред погледа, главоболие, позиви за повръщане. Това ми се случи с 2 различни марки до момента – Solotica и TTDeye. И двете би следвало да са качествени. Много ме е яд – не само за похарчените пари, а и затова, че явно никога повече няма да мога да променя цвета на очите си, пък макар и временно... Anguished
Необяснимо ми е как така изведнъж организмът ми отхвърля лещите като чуждо тяло, при положение че преди години не съм имала абсолютно никакви проблеми с това. Носих лещите по цял ден, всеки Божи ден.

# 24
  • SF
  • Мнения: 20 771
А какви цветни лещи без диоптер препоръчвате? Питам за София. Моля, предложете конкретни марки, за които имате добри отзиви. Не познавам хора, които носят цветни лещи, за ги попитам за мнение.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Solotica са страшно препоръчван бранд, ако не и най-добрият в света. Но ето – на мен ми дразнят. Което не значи, че проблемът е в лещите, разбира се. Може да е особеност на моя организъм, както споменах.

# 26
  • SF
  • Мнения: 20 771
Ако отида оптиката да питам, ще ми похвалят тези, които се предлагат при тях.

# 27
  • Мнения: 14 243
Solotica са страшно препоръчван бранд, ако не и най-добрият в света. Но ето – на мен ми дразнят. Което не значи, че проблемът е в лещите, разбира се. Може да е особеност на моя организъм, както споменах.

Коте, да не ми да е заради лазерната корекция? Леля ми имаше и тя не можеше да носи лещи... Обяснихме си го с това, макар, че тя и преди корекцията не беше ползвала и може и да няма връзка.

Друга приятелка пък  след заболяване на ретината вече не може да носи лещи, а преди това не е слагала очила години наред...

Аз цвени носех на Бауш енд Ломб, но беше преди години. Но аз и диопртичните им харесвам и тях ползвам.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Коте, да не ми да е заради лазерната корекция?

Ами, всичко е възможно, Алечка. Simple Smile И аз нямам представа. Мислих да ходя на лекар за преглед, но се отказах; няма смисъл, и без цветни лещи ще мина.
Реално, да чукам на дърво, очите ми не са особено чувствителни, предвид че по цял ден съм пред лаптопа. Освен да имам някакъв проблем, за който не подозирам... Но е факт, че изобщо не очаквах да се сблъскам с такива перипетии, при носенето на контактни лещи, особено предвид предишния ми многогодишен опит. Simple Smile

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
Аз също не мога да изтрайвам лещи.Преди години носех постоянно и изведнъж стана така, че не мога да ги понасям.Много често се изкушавам да пробвам отново цветни, но аз имам и диоптър.

Общи условия

Активация на акаунт