Цветни контактни лещи за очи

  • 12 349
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 775
Мерси за инфото, дами. Насочих се към Солотика. Наистина от ревютата изглеждат страхотни. Ще си взема такива за един месец, пък после ще видим. Може и на мен да ми дразнят.
Иначе са и много достъпни годишните. Под 200 лв за цяла година си е добра оферта.

# 31
  • Мнения: 2 472
Голям боклук, с тях приличам на призрак, толкова са светли.
Отзиви за Desio?

# 32
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз много видеа изгледах и се насочих към graphite или rio parati на Солотика. Някъде продават ли се във физическите магазини в София.

# 33
  • София
  • Мнения: 17 775
Да дам отзив. Все още искам едногодишните, защото имат този сивкаво тъмно син цвят, който би ми подхождал.

Обаче не исках да се хвърлям на едногодишни, а и са по- дебели освен по- скъпи и взех тримесечни, да пробвам сивите. С тъмно кафяви очи съм. Към покривността нямам забележки, никога не съм вярвала, че ще се видя с толкова светли очи. Малко са призрачни, да. Но ми харесват. Joy Много различно изражение ми придават.

Последна редакция: пт, 13 авг 2021, 22:48 от Не се сърди, човече

# 34
  • Мнения: 2 472
Дано случиш следващия път.
На мене на солотика нищо не ми харесва.

# 35
  • София
  • Мнения: 17 775
Добре, предложи други марки, които са удобни? Simple Smile
Аз от изчетеното разбрах за:
-Солотика
-Desio
-Anesthesia
-Bausch and Lomb

# 36
  • Мнения: 2 472
Anesthesia Chicago Apricot и Bella Elite amber grey са моите. Солотика не са ли ти малко малки? Защото при мене се подаваха моите очи с около милиметър от вътрешния край, освен че са изключително светли.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 775
И двата цвята са многи красиви. От къде се купуват в България Anesthesia или се поръчват от чужбина?

Не са ми малки Солотика, явно очите ми не са много големи, нямам идея. Идват ми точно.

# 38
  • Мнения: 2 472
В чужбина съм, по интернет. Последните ми са на Белла, дойдоха май от Индия за около седмица.

# 39
  • SF
  • Мнения: 21 167
Някои от тези марки не се ли предлагат в София?
На мене ирисът ми е по-голям от "нормалните" ириси. С по-големи очи съм.

# 40
  • Мнения: 486
Какво ви е мнението за тези? Със кафяви очи съм, дали ще си личи синьото ?

Общи условия

Активация на акаунт