Decathlon

  • 14 860
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 27 466
Каква в тази карта Декатлон? Преди можеше да се връща само с касова бележка...🤔

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
Каква в тази карта Декатлон? Преди можеше да се връща само с касова бележка...🤔
В моя случай е дигитална. Регистрация се прави на касата.

# 122
  • Мнения: 27 466
Т.е. вече не може да се връща без тази карта?🤔

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
С картата се връща в по-дълъг срок. С бележка - пише го на нея.

# 124
# 125
  • Мнения: 1 834
Привет, имаме ваучер за Декатлон който нямаме намерение да ползваме.
Питането ми е дали може да купим нещо с него и после да го върнем?
Няма да ползваме нещата, разбира се.
Бяхме го предложили на приятели, но се отказаха от него.

# 126
  • Мнения: X
Здравейте! Есента бях харесала аксесоари за йога на kimjalу от органичен памук/лен, но сега като потърсих, имаше много малко артикули на тази марка, имате ли наблюдения дали не ги изтеглят?

# 127
  • София
  • Мнения: 390
доволни ли сте от техните кърпи, как са за плаж?

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Използваме микрофибърни кърпи за плаж само да лежим на тях, не за подсушаване на вода. Не задържат толкова пясъка.

# 129
  • Мнения: 525
Микрофибърните кърпи са много хубави.
Съхнат много бързо след изпиране, а също и на плажа.
Както Сиси казва, плюс е че не събират пясък.
Ако стане хладно на плажа да се наметнеш с тях, много лека и мека материя.
Много компактни и не на последно място хавлиите са с много свежи цветове.Grinning

# 130
  • Мнения: 19 687
Но наистина не стават за подсушаване, ако сте свикнали с добрите стари хавлии от време оно Simple Smile Иначе и аз минах само на такива - несравнимо удобство е при стягане на багаж, а и има най-добър избор при размери.

Последна редакция: вт, 11 юли 2023, 12:04 от Cristi

# 131
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Аз си купих микрофибърна за коса, от онези тип тюрбан с копчето. Ами много ми харесва, вкъщи си я ползвам, подсушава ми косата идеално, без да я пресуши до степен да се смачка и да не мога да я оформя, което ми се случваше преди с памучните хавлии. Та вече съм твърдо за микрофибърни, полиестерни и всякакви други подобни изобретения. Много по-функционални от памучните, за плаж пък да не говорим, още повече предимства имат.

# 132
  • Мнения: 632
Закупих зимни обувки за племенника ми, обаче се оказаха че са му малки. Закупени са от магазин Витоша София. Платени са с карта и е маркирана карта декатлон клуб. Мога ли да ги върна с куриер или трябва в магазин? Имам 14 дневен тестови период и 365 дни за връщане

# 133
# 134
  • Мнения: 2
Здравейте, наистина ли не може да се връща само с касова бележка? Наскоро купих някои работи от декатлон на касите  им за самообслужване и нямаше кой да ми каже за тази карта декатлон.

Общи условия

Активация на акаунт