Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Светлината на моя живот - Тема 19

• 9 282
  • 246
  •   1
Отговори
# 240

Flowers Hibiscus Да изпием по едно кафе с Депика..
приготвено от Сандия!!
Yum

Yum

Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 241
   Роси, страхотно видео си направила за рождения ден на нашия красавец!
     Ето и няколко гифки:

Роси,
Желая ти крепко здраве, щастие, истинска любов и просперитет!

Здравейте! Първо искам да се извиня, че не съм писала в темата много отдавна - Емилия, Софи - благодаря за прекрасните неща, които сте пуснали. HeartHeartHeart Емилия - хиляди благодарности за невероятния колаж и страхотните пожелания за рождения ми ден. Много ме зарадва ... HugHugHug Тогава така и не успях да пиша в темата и да ви почерпя макар и виртуално - имах гости - ходих насам натам и нямаше кога. Много съжалявам. Hands PrayDisappointedKissing Heart

Софи - прекрасни снимки си пуснала на нашите сладури. Много се радвам, че ти харесва видеото на Сурадж и Сандия по повод годишнината на сериала. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Двамата заедно са уникални и недостижими - пълнят ми душата ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Всяка тяхна сцена в сериала е незабравима - гледам си ги отново и отново. Те са изключителни - показват ни какво значи истинска, чиста и вечна любов. В кадър или зад кадър Анас и Дипика са върха - обожавам ги. HeartHeartHeart

Емилия - Благодаря ти от сърце за уникалните гифчета с Анас и Дипика от клипа за рождения ден на Анас - много се радвам, че видеото ми ти харесва. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Тогава също не успях да пиша тук, но писах лично на Анас и го поздравих. Изпратих му и клипа - а сега ви го пускам и на вас, в случай че не сте го видели или че искате да си го свалите ... KissHeart EyesHeart

Нося ви едни нови невероятни снимки на Анас и малката му сладка дъщеричка Аят - не мога да им се нарадвам! Толкова са готини, усмихнати, сладки и лъчезарни ... Sparkling Heart  Sparkling Heart Sparkling Heart

Ето и едни нови прекрасни снимки на невероятното семейство Каника, Анкур и Рейанш - големи сладури са. Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts По време на пандемията и карантината в Индия заради коронавируса - Каника си беше в Мумбай, докато съпруга й Анкур беше по работа в Делхи. Така двамата не можеха да са заедно в продъжение на месеци. Disappointed В края на август най-накрая разрешиха да се пътува, но при строги мерки за сигурност и Каника замина заедно със сина си при съпруга си. В момента тримата са заедно в Делхи. Hug Kissing HeartPurple Heart Пожелавам им винаги да са щастливи заедно ... Sparkling HeartHeart EyesHands Pray

Имам още много нови снимки на Анас и Дипика, но ще ги пусна в друг пост - стига някой да напише нещо след мен, за да не провя последователни постове ... Stuck Out Tongue Winking Eye

Ето един колаж на Анас, Дипика и актьорите от "Светлината на моя живот" на едно от любимите ми партита с тях - супер са ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 03:41 от Roxis

# 242

Последните дни феновете на Депика
пускат много нейни снимки..
Sleeping

Heartbeat

Heartbeat

Heartbeat

Heartbeat

Heartbeat

Two Hearts

# 243

От мен пък снимки на Анас - не зная нови ли са, но много ми харесаха. Ще му отива екшън роля в Холивудски сериал!

# 244
Здравейте! Ето една любима моя снимка на Анас и Дипика зад кадър от пътуватено им до Делхи HeartHeartHeart Това е от епизодите, когато Сурадж и Сандия ходиха до Делхи, за да може Сурадж да участва в готварското състезание и след това заминаха за Сингапур. Revolving HeartsHeart EyesFlowers Four Leaf Clover Много са готини и сладки ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Ето и едни нови прекрасни снимки на Анас от октомври 2020 - много е готин и сладък! KissKissKiss Всеки път Анас казва как човек трябва да обича и да пази природата - уникален е. Hands ClapHands ClapHands Clap Също така показва и колко е хубаво да се наслаждаваме на времето след природата! Flowers Four Leaf CloverFlowers Evergreen TreeKissing Heart

Пускам и една невероятна снимка снимка на Анас с невероятната му дъщеричка Ааят от 31 октомври 2020! Изключително сладки са - прекрасни баща и дъщеря ... Purple HeartPurple HeartPurple Heart

Ето и едни нови невероятни снимки на Дипика също от октомври 2020! Красота в жълто - Дипика е прелестна - много красива, сладка, усмихната и очарователна ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Днес е рожденият ден на съпруга на Каника - Анкур! Hug Пожелавам му много здраве, щастие, любов, успехи и много прекрасни моменти с Каника и сина им! HeartTwo HeartsKissing Heart Ето малко невероятни снимки на тримата от днес - уникално семейство са ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

# 245
Цитат
anasrashidactor
Природата в най-доброто ...😊
Masha’Allah, със сигурност най-добрият подарък за всички🍁🌲🌴

# 246

Broken Heart

Уникалните и незабравими* Two Hearts

Two Hearts

Two Hearts

Two Hearts

Flowers Hibiscus