Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, може ли, който е раждал в една от двете болници, да сподели впечатления - апаратура, оборудване, битови условия, заплащане и пр. Темите, които намерих, са доста неактуални. АГ, при която ще раждам, най-вероятно секцио с медицински показания, дава избор между двете болници и се колебая.

Каква е процедурата, ако иска някой да ги посети на място предварително и да разгледа какви са условията? На регистратурата ли пита, към кого се обръща и до къде може да бъде допуснат да разгледа? Само в "Хаджи Димитър" съм ходила на ЖК, но не знам дали е било наблизо родилното и операционната, или е някъде другаде.

# 1
Родих в "Хаджи Димитър" . Свършиха си работата, бебето и аз оцеляхме. После обаче беше ад. Исках да си тръгна на секундата с писъци от болницата. Отвратителни акушерки, груби и нагли. Топла вода в родилно нямаше. Леглата бяха много ниски и ставах със зор след операция, обезболяващи няма. Никой не го интересува твоите въпроси, спасяваш се. Понечваш да кажеш нещо , държи се отвратителен тон. Вечер неонатоложката се заключваше и спеше.  
До колкото знам, може и по- добре да се отнесат с теб, ако им дадеш пари.  Ако давам пари ще е в частна болница, напълно прозрачно.

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 07:08 от lolita1213

# 2
"Хаджи Димитър" е частна болница, да не се бъркаш нещо?

# 3
Намира са се в близост до една поликлиника. Родих там  съвсем безплатно със здравна каса. Не я бъркам с окръжна. Май доктор Радков завеждаше отделението. За него пък да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт