Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 март 2019, 21:34 ч.

Тен с домашни трикове

• 670
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте , дами ! Simple Smile
С наближаването на топлите дни в главата ми се върти само “тен” “тен” “тен” . И точно тази тема е за любителките на хубав тен. Разрових се преди да пусна тази тема , но не открих такава,затова си позволих аз да направя (извинете ме ,ако има такава вече) . Та бих ви помолила всяка от вас която знае някое трикче за естествен тен да сподели. Аз например съм чувала и съм чела , че ако приемаш всеки ден сок от моркови - кожата придобива истински оранжев тен (от няколко дни съм започнала да го правя,затова още не мога да потвърдя дали има ефект- ако някой е пробвал нека сподели опит) , също така съм чувала и за утайка от кафе , 2в1 ексфолира кожата и се получава и тен от нея , това съм го пробвала няколко пъти и определено има резултат и го препоръчвам с две ръце!
Хайде , дами сега сте вие Simple Smile

# 1
  • София
Купувам си лосион за тен и си решавам драмата.

# 2
Цитат
ако приемаш всеки ден сок от моркови - кожата придобива истински оранжев тен

Не се получава това, което си представяш, щом си почнала да го пиеш  Grinning
А и ти трябва доста повече количество, за да има някаква промяна.

# 3
Здравейте , дами ! Simple Smile
С наближаването на топлите дни в главата ми се върти само “тен” “тен” “тен” . И точно тази тема е за любителките на хубав тен. Разрових се преди да пусна тази тема , но не открих такава,затова си позволих аз да направя (извинете ме ,ако има такава вече) . Та бих ви помолила всяка от вас която знае някое трикче за естествен тен да сподели. Аз например съм чувала и съм чела , че ако приемаш всеки ден сок от моркови - кожата придобива истински оранжев тен (от няколко дни съм започнала да го правя,затова още не мога да потвърдя дали има ефект- ако някой е пробвал нека сподели опит) , също така съм чувала и за утайка от кафе , 2в1 ексфолира кожата и се получава и тен от нея , това съм го пробвала няколко пъти и определено има резултат и го препоръчвам с две ръце!
Хайде , дами сега сте вие Simple Smile
От 20 години пия всяка сутрин чаша сок от моркови (около 300 мл) и нищо ми няма на тена Wink Друг е въпросът, че доколкото знам, сокът доста повишава естествената защита на кожата, та сигурно пак има ползи .

# 4
  • Стара Загора
Не знам как от ексфолиране с кафе ще се образува тен... Иначе  ексофлирането с ного е приятно, слагам в домашния ексфолиант кафе.

# 5
Аз съм постигала доста хубав тен с пакетче черен чай. Чаят трябва да се вари за поне пет минути и като изстине достатъчно просто се мажеш с пакетчето,изчакваш да изсъхне и се обличаш. При мен поне се получаваше доста добре а също е бърз и евтин вариант. Simple Smile

# 6
Аз съм постигала доста хубав тен с пакетче черен чай. Чаят трябва да се вари за поне пет минути и като изстине достатъчно просто се мажеш с пакетчето,изчакваш да изсъхне и се обличаш. При мен поне се получаваше доста добре а също е бърз и евтин вариант. Simple Smile

Благодаря , че сподели вашият опит Simple Smile

# 7
Морковите се отразяват много добре на лицето, ползвани като маска - сок, нанесен с тампон или просто настъргани. При честа употреба променят леко цвета на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт