Тен с домашни трикове

  • 2 204
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте , дами ! Simple Smile
С наближаването на топлите дни в главата ми се върти само “тен” “тен” “тен” . И точно тази тема е за любителките на хубав тен. Разрових се преди да пусна тази тема , но не открих такава,затова си позволих аз да направя (извинете ме ,ако има такава вече) . Та бих ви помолила всяка от вас която знае някое трикче за естествен тен да сподели. Аз например съм чувала и съм чела , че ако приемаш всеки ден сок от моркови - кожата придобива истински оранжев тен (от няколко дни съм започнала да го правя,затова още не мога да потвърдя дали има ефект- ако някой е пробвал нека сподели опит) , също така съм чувала и за утайка от кафе , 2в1 ексфолира кожата и се получава и тен от нея , това съм го пробвала няколко пъти и определено има резултат и го препоръчвам с две ръце!
Хайде , дами сега сте вие Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 38 209
Купувам си лосион за тен и си решавам драмата.

# 2
  • Мнения: 2 617
Цитат
ако приемаш всеки ден сок от моркови - кожата придобива истински оранжев тен

Не се получава това, което си представяш, щом си почнала да го пиеш  Grinning
А и ти трябва доста повече количество, за да има някаква промяна.

# 3
  • Мнения: 558
Здравейте , дами ! Simple Smile
С наближаването на топлите дни в главата ми се върти само “тен” “тен” “тен” . И точно тази тема е за любителките на хубав тен. Разрових се преди да пусна тази тема , но не открих такава,затова си позволих аз да направя (извинете ме ,ако има такава вече) . Та бих ви помолила всяка от вас която знае някое трикче за естествен тен да сподели. Аз например съм чувала и съм чела , че ако приемаш всеки ден сок от моркови - кожата придобива истински оранжев тен (от няколко дни съм започнала да го правя,затова още не мога да потвърдя дали има ефект- ако някой е пробвал нека сподели опит) , също така съм чувала и за утайка от кафе , 2в1 ексфолира кожата и се получава и тен от нея , това съм го пробвала няколко пъти и определено има резултат и го препоръчвам с две ръце!
Хайде , дами сега сте вие Simple Smile
От 20 години пия всяка сутрин чаша сок от моркови (около 300 мл) и нищо ми няма на тена Wink Друг е въпросът, че доколкото знам, сокът доста повишава естествената защита на кожата, та сигурно пак има ползи .

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Не знам как от ексфолиране с кафе ще се образува тен... Иначе  ексофлирането с ного е приятно, слагам в домашния ексфолиант кафе.

# 5
  • Мнения: 134
Аз съм постигала доста хубав тен с пакетче черен чай. Чаят трябва да се вари за поне пет минути и като изстине достатъчно просто се мажеш с пакетчето,изчакваш да изсъхне и се обличаш. При мен поне се получаваше доста добре а също е бърз и евтин вариант. Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
Аз съм постигала доста хубав тен с пакетче черен чай. Чаят трябва да се вари за поне пет минути и като изстине достатъчно просто се мажеш с пакетчето,изчакваш да изсъхне и се обличаш. При мен поне се получаваше доста добре а също е бърз и евтин вариант. Simple Smile

Благодаря , че сподели вашият опит Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 754
Морковите се отразяват много добре на лицето, ползвани като маска - сок, нанесен с тампон или просто настъргани. При честа употреба променят леко цвета на кожата.

# 8
  • Мнения: X
Купувам си лосион за тен и си решавам драмата.


Тук не става въпрос за лосиони и химични препарати. Така е най-лесно това ми е ясно.
Става дума за нещо естествено и полезно за здравето,а не химикали...
Защо въобще коментирате , като не давате отговор по темата на заглавието?

# 9
  • Down south
  • Мнения: 7 634
 
Цитат
Та бих ви помолила всяка от вас която знае някое трикче за естествен тен да сподели
Темата и формулировката са великолепни.

Пиеш, мажеш се с пакетче чай и придобиваш тен, наподобяващ слънчев загар?
Ще следя  Shocked

# 10
  • Мнения: X
Цитат
Та бих ви помолила всяка от вас която знае някое трикче за естествен тен да сподели
Темата и формулировката са великолепни.

Пиеш, мажеш се с пакетче чай и придобиваш тен, наподобяващ слънчев загар?
Ще следя  Shocked


Сигурно ви звучи , не реално , но наистина има 40% ефект , поне при мен се забелязва Simple Smile
Всеки човек е с различна кожа , но нищо не пречи човек да опита

# 11
  • Мнения: 2 617
До колко време е наличен този ефект? До къпането, първото изпотяване или пък дъжд? Grinning
Ако прикачите снимки, ще е полезно.

# 12
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Цитат
Сигурно ви звучи , не реално , но наистина има 40% ефект , поне при мен се забелязва Smile
Всеки човек е с различна кожа , но нищо не пречи човек да опита
Темата е пусната преди 4 дни и вече има реален ефект?
Ами, да, звучи малко нералано?

# 13
  • Мнения: X
Цитат
Сигурно ви звучи , не реално , но наистина има 40% ефект , поне при мен се забелязва Smile
Всеки човек е с различна кожа , но нищо не пречи човек да опита

Темата е пусната преди 4 дни и вече има реален ефект?
Ами, да, звучи малко нералано?

Темата е пусната преди 4 дни , но аз от преди 2 години знам за тези неща и съм ги правела с месеци - кафето само. Моркоеа сега пробвам за него нищо не съм казала , ест , че няма да има ефект за 4 дни още

# 14
  • Down south
  • Мнения: 7 634
И колко траен е ефекта, според теб?

Общи условия

Активация на акаунт