Момче или момиче ?

  • 4 249
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 701
Доколкото знам на този ранен етап не се вижда пола и предположението се прави след замерване на тазовата кост. Преди 20 години пола се казваше в шестия месец.

# 16
  • Мнения: 84
Аз знам от много други мами , че на тях са им казали пола именно към 12 г.с. Но все пак има само 2 възможности.

# 17
  • Мнения: 3 439
Махай я тази овца, виждала, ама нали... Между другото, ако наистина е видяла, а не те е манипулирала и с тази информация, аз залагам на момче. Момичетата по-късно сякаш ги разпознават.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 699
В 12г.с.се видя пола,момиче при мен.
Акп се е пошегувала ок,но другото е грозно.Аз не бих й замълчала.

# 19
  • Мнения: 84
Благодаря за отговорите.Heart

# 20
  • Мнения: 2 701
Аз знам от много други мами , че на тях са им казали пола именно към 12 г.с. Но все пак има само 2 възможности.
И на мен доктор ми каза половете на близнацит на ФМ в 11г.с с 90% вероятност и позна. После коментирах с приятел лекар, колко съм изненадана, че пола се вижда толкова рано и той ми обясно, че не се вижда, а се замерва тазовата кост.

# 21
  • Мнения: 2 224
Благодаря. Да наистина това е най важното.:  Мери , докторката каза , че вижда пола но ще ми каже , когато се запиша при нея да ми води консултациите.Аз отидох с платен преглед , тъй като все още не съм си избрала гинеколог.

Ти що не й каза, че ще се запишеш ама след като ти е казала пола. Абе тази нещо не е в ред. Надявам се да не избереш такава аматьорка за гинеколог. Не мога да повярвам, че има такива прости хора с диплома за лекар. Не е възможно.

Всъщност възможно е...когато бях на 20 една «лекарка» ме беше излъгала, че имам киста. Ама ще се спука всеки момент и да бързам да си запиша час за операция при нея в клиниката, където работи. Ходих на още две места и никаква киста нямаше. 12 години по—късно още не се е появила. Сега бих я съсипала тази, но тогава бях млада и зелена и оставих нещата така. Съжалявам, че разводних темата, но съм възмутена. В твоя случай бих й вдигнала скандал и поискала парите обратно.

Относно снимката — и аз не мога да предположа. Или отиди на друго място, за да ти кажат, или изчакай още малко, за да е по—сигурно, че няма да сгрешат.

# 22
  • Мнения: 84
Благодаря за отговора. Да смятам да изчакам още малко.Да избрала съм друг АГ , но смятам и при нея да отида първо без направление доколкото мога да я преценя .

# 23
  • Мнения: 367
На мен ми се вижда момченце ... Само аз ли виждам нещо на снимката ? Frowning

# 24
  • Мнения: 84
И аз мисля че е момченце , но исках и мнение на мами с момченца.Hug

# 25
  • Мнения: 3 439
На мен ми се вижда момченце ... Само аз ли виждам нещо на снимката ? Frowning
Ами вероятно Simple Smile Аз никога нищо не видях ни на морфологии, ни на снимки дори на моето бебе, колкото и да се опитваха да ми обясняват всички Joy
Е, на третата фетална, като се прозя и заспа, я видях, де Joy

# 26
  • Мнения: 84
Много зависи и от видеозона .Този мисля , че като за 2д е добър и личицето му се вижда.😁

# 27
  • Мнения: 16 871
Не се излагайте, прочетете:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/19099612/

Няколко души вече обяснихме, че се гледат вътрешни полови белези, а не външни.

# 28
  • Мнения: 84
Неискам да споря всеки си има мнение. На мен около 13 г.с. доктора при който ходих тогава , ми показа костица ,която се виждаше на видеозон и каза пола. Има и много мами , които твърдят , че доктора им е видял срамните устни на бебе - момиченце , именно в тази г.с.

# 29
  • Мнения: 16 871
Тя тази костица е вътре, не отвън, вътрешен полов белег.

Общи условия

Активация на акаунт