Отчаяна съм!!! Стафилокок + херпес

  • 2 787
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте!
Не мога да седя права, не мога да сядам, особено вечер по това време започва да ме боли ужасно😢
Заразих се с херпес (още си чакам изследването, но предполагам е това, даже знам как се заразих...), но ако беше само това, пак добре... Още на 3тия ден през нощта ми избиха гнойни пъпки по вътрешните срамни устни, в момента са една до друга, сигурно 20+. Самите лабии са ми адски оточни и болезнени, едва ходя, честно няма да мога да си разкрача краката на гинекологичния стол, едва ще дочакам микробиологията утре😢 Гинеколожката каза, че вероятно е стафилококва инфекция и вчера ми писа, че щяла да ми изпише антибиотичен крем??? Болят ме и лимфните възли отстрани на слабините, как ще мине това с крем?
Препоръчайте ми лекар, не знам вече гинеколог ли, венеролог ли, моля...
Ще говоря с гинеколожката в зависимост от резултатите да ми предпише антибиотик през устата, пробиотик, някакви противогъбични глобули (Полижаникс - че имат и антибиотик) и антибиотичен крем. Не знам какво да правя, накрая сама ще се лекувам, а не искам... Поне ме гледа на ехограф и поне нямам инфекция навътре.. Това беше миналата седмица де, утре ще видим...

Последна редакция: пн, 18 мар 2019, 23:37 от Amaranda78

# 1
  • Мнения: 1 327
Взеха ли ти кръв ,за да се разбере дали е херпес?

# 2
  • Мнения: 101
Взв ми секрети от пустулите и ги пуснах в лаборатория, ама става бавно...

# 3
  • Мнения: 11 253
Направи си чай от смрадлика и се плискай.

Редувай с преварена вода с малка лъжичка сода.

Трябва да ти изпишат нещо, да не се мъчиш така. Случай лекаря си стриктно!

# 4
  • Мнения: 101
Блаодаря за отговора!
От събота се плацикам по 2-3 часа, пускам си някой сериал и действам😀
Просто се притеснявам лечението дали ще е достатъчно, за всеки случай си записах час и при друг лекар да го коментира...

Ще се радвам някой да сподели, който е имал подобен проблем.

# 5
  • Мнения: 11 253
Но ти не споменаваш никакво лечение.
Имунитета ти е сринат за да се случи това и не си написала да имаш програма за неговото възстановяване.

Въобще с нещо мажеш ли се?

С херпес ми се струва, че не бива да си правиш седящи бани. Наплискваш се и толкова. Всеки път се триеш с чиста кърпа и после переш на макс и гладиш старателно, за да не се презеразяваш.

# 6
  • Мнения: 101
В края на поста съм написала как си представям лечението, утре ще ходя при гинеколожката на вторичен преглед, просто това, което тя ми написа за антибиотичния крем ме притесни... Струва ми се доста семпло за моето състояние.

# 7
  • Мнения: 11 253
Ама това са твоите ПРЕДСТАВИ!

Лечението за херпес е едно за стафилокок е друго. Остави лекарката да си свърши работата и не започвай съмненията преди даже да си се лекувала известно време.

Хубави иди за 2-ро мнение и като получиш 2 рецепти коя ще изпълниш?

# 8
  • Мнения: 101
Утре ще излезе микробиологичното изследване, това за херпеса чак на 25ти, херпеса ще се лекува след това, това е на преден план, затова тя говори за антибиотичен крем, а не противовирусен все още... Не знам, имах нужда да споделя, много ми е тежко.

# 9
  • Мнения: 11 253
Ужасна болка е!  Hug
Но не бързай, ще се справиш. Стъпка по стъпка.

Почни поне сега витамин Ц. Почети за саменто. Почети за запера и прополиса, за да не се повтаря повече това състояние.

# 10
  • Мнения: 101
Благодаря ти! Аз съм си виновна, за момент не помислих...
Абе боли, ама можеше и по-зле да е, като си замисля...
Благодаря отново! Ще прочета.

# 11
  • Мнения: 11 253
Благодаря ти! Аз съм си виновна, за момент не помислих...
Абе боли, ама можеше и по-зле да е, като си замисля...
Благодаря отново! Ще прочета.

Защо да си виновна? Нямаш грам вина за такива неща.

Смяташ, че някой те е заразил ли?

# 12
  • Мнения: 101
Да, но няма значение вече... Постъпих лекомислено и си поемам последствията.

# 13
  • Мнения: 11 253
Да, но няма значение вече... Постъпих лекомислено и си поемам последствията.

Ами ако е знаел, че има по члена или слабините херпес и е правил секс с теб е било направо гнусарско Sad

Обаче надали е имал стафилокок и херпес едновременно - то щеше да е видимо. По-скоро имунитета ти е спаднал много.

# 14
  • Мнения: 101
Мне, по устната е имал херпес преди 2 дена и ми каза, дори сам предложи да не се целуваме, но после стана тя каквато стана... Иде ми да се самоизям, много ме е яд... А стафилокока си е от мен вероятно, много хора си го имат по кожата.

Общи условия

Активация на акаунт