Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 83

  • 37 220
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • AMS
  • Мнения: 6 414
 

   








 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното,
 за новините, за преводите!!!
 Айра, благодаря за новата тема!!!
 Чаках да дойде втора страница, ...
 Та ето и обещаните >>>







# 16
  • Мнения: 18 601
Дива Hug bouquet
Кате Hug Joy очите са си негови...и аз бих си слагала очила за снимки, които ще обикалят Соц. медии Wink

обаче великолепната ни четворка-Киво, Алп, Елка и Мелиса са в двете класации за най-обсъждани актьори за последния месец Peace
това щото сериала ни не струва ли newsm78 Mr. Green

 Wink


лека Hug

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 23:23 от Airra

# 17
  • Мнения: 571
Абе от вчера щях да питам и все забравям  ooooh! Чаговица ким?  Thinking

# 18
  • Мнения: 18 601
Абе от вчера щях да питам и все забравям  ooooh! Чаговица ким?  Thinking
девойката се казва Дуйгу Саръшин
актриса с богати родители
https://www.instagram.com/duygu_sarisin/

Чачо за първи път се показва с гадже официално, май Mr. Green
от сватбата на Хазал


тук пеят с Башачка Simple Smile
https://twitter.com/informacionST/status/1105635577486036993

# 19
  • Мнения: 571
Абе от вчера щях да питам и все забравям  ooooh! Чаговица ким?  Thinking
девойката се казва Дуйгу Саръшин
актриса с богати родители
https://www.instagram.com/duygu_sarisin/

Чачо за първи път се показва с гадже официално, май Mr. Green
от сватбата на Хазал


тук пеят с Башачка Simple Smile
https://twitter.com/informacionST/status/1105635577486036993

цЪ! Не ми Аресва  Crossing Arms като кобилка е

# 20
  • Мнения: 18 601
Скрит текст:
Абе от вчера щях да питам и все забравям  ooooh! Чаговица ким?  Thinking
девойката се казва Дуйгу Саръшин
актриса с богати родители
https://www.instagram.com/duygu_sarisin/

Чачо за първи път се показва с гадже официално, май Mr. Green
от сватбата на Хазал


тук пеят с Башачка Simple Smile
https://twitter.com/informacionST/status/1105635577486036993
цЪ! Не ми Аресва  Crossing Arms като кобилка е

Скрит текст:
ами другите определения за нея са доста по-хард от кобилка Joy Joy Joy
на мен ми е симпатична Peace

ето и превода на Нур
Фенче Heart Eyes
Цитат
Кыванч Татлытуг отреагировал на слова прессы о том, что после ролей в сериалах "Эзель" и "Кузей Гюней" он снова в сериале "Столкновение" и в фильме "Организованные дела 2" сыграл жёстких и разгневанных персонажей, которые стараются управлять своим гневом. Актёр сказал: "Я не специально выбирал именно такие характеры, так получилось, это совпадение. Кто знает, может в следующих проектах буду играть совсем противоположные характеры."
По слухам актер читает сценарии новых фильмов.
Перевод: Nur Nurieva для vk.com/kivanc_tatlitug


# 21
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Абе от вчера щях да питам и все забравям  ooooh! Чаговица ким?  Thinking
девойката се казва Дуйгу Саръшин
актриса с богати родители
https://www.instagram.com/duygu_sarisin/

Чачо за първи път се показва с гадже официално, май Mr. Green
от сватбата на Хазал


тук пеят с Башачка Simple Smile
https://twitter.com/informacionST/status/1105635577486036993

цЪ! Не ми Аресва  Crossing Arms като кобилка е

И на мен. Чух малко от така нареченото пеене, ами не може "кобилката"... Не е за всеки тази работа. Naughty Обаче, интерактивните движения пред камерата ме разсмяха. Забавляват се хората, машала ... Laughing какво друго да правят. Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 5 334
Среднощен запис и от мен, да не ви изтърва. Не съм ви чела, че пак не смогвам, но ви гушам за лека нощ!!!

# 23
  • Мнения: 18 539
Айре  Heart Eyes bouquet
Цитат
Kъванч Taтлъту отговори на думите на пресата за това, че след ролите в сериалите "Eзел" и "Kузей Гюней" той отново в сериала "Сблъсък" и във филма "Организирани дела 2" играе трудни и разгневени герои, които се стараят  да контролират своя гняв. Актьорът каза: "Не съм избирал специално именно такива характери, така се получи, това е съвпадение. Кой знае, може  в следващите проекти да играя съвсем противоположни характери."
Според слуховете, актьорът чете сценарии за нови филми.
Кате  Hug осмото чудо на света  Joy Joy Joy Joy Добре, че Дивето  Hug слага сини очета  Laughing
Диве  Hug благодаря отново за прелестните ти гифчета!  bouquet
Фиф  Hug не само ти не я харесваш, ако знаеш как ли само не я наричат неговите фенки, но Чачо явно си я харесва  Laughing Май доста време са заедно  newsm78 И двамата с Киво не се интересуват какво мислят феновете им за избора им на жени  Laughing
Тинче  Hug  wavey Лекинка!  Hug smile3524

# 24
  • Мнения: 571
Гюнайдъъъъън  Hug Hug Hug Hug у нашия ден!  newsm68 newsm44 ВАЙ БЕ! Най-накрая е четвъртък!

Те ви кафе да си отворите и двете очички


Фенко  Hug
Нали бях писала и по-рано по повод на Киво, че хората ги преценявам по интуиция. Та тая кака просто не ме кефи като я погледна. Нямам предвид визуално. Не ми създава положителна емоция. Докато Башак например просто е слънчев човек и то става ясно от една снимка. На Арас момата също не е видна убавица по моите стандарти ама също ми е приятна. Та в заключение не ми е водещ външния вид ма Чаговица от никъде не ми Аресва.

Ай ся лек ви ден! Ше ви преслушам малко по-късно пак.

# 25
  • Мнения: 18 539
Добро утроооо, четвъртък е!  Laughing Hug




Пожелавам ви хубав ден и по-бързо да идва вечерта, че се изчакахме  Hug


Фиф  Hug мерси за кафенцето bouquet Днес ще ни трябва по-голяма доза, нали ?  Laughing Аз те разбирам Peace Ама ... това си е избора на Чаго , той си знае защо я е избрал баш нея  Peace
Цитат
Отзыв одной из поклонниц, побывавшей на съёмках 14-й серии сериала Столкновение.
"Вчера я была на съёмках сериала, где снимали Кадира, Зейнеп и Асие! Я не могу рассказать , какая это была сцена, чтобы избежать спойлеров, но они были очень сладкие и у них очень тяжёлая работа. Вся команда- профессионалы! Кыванч Татлытуг необычайно красив и постоянно шутит. Эльчин Сангу очень красивая, милая, как фарфоровая кукла и всегда улыбается. Они оба очень милые! Я ни раз видела Кыванча и Эльчин на церемонии награждения и на премьерах до того, как побывала на съёмках, но мне было приятно наблюдать за ними на съёмках. Действительно, Кыванч очень весёлый и всё время импровизирует. Из-за того, что они были в съёмочных костюмах, к сожалению, было запрещено фотографировать . "
Цитат
Коментар на една от почитателките, която е била на снимките на 14 серия на Сблъсък
" Вчера бях на снимките на сериала, когато снимаха Кадир, Зейнеп и Асийе.  Не мога да ви кажа каква беше сцената, за да избегна спойлерите, но те бяха много сладки и имат много тежка работа. Целия екип са професионалисти! Къванч е изключително красив и през цялото време се шегува.  Елчин Сангу е много красива и мила, като порцеланова кукла и винаги се усмихва. И двамата са много сладки! Не за първи път виждам Къванч  и Елчин, била съм  на церемонии по награждаване и премиери, преди да присъствам на сета, но ми беше приятно да ги гледам как снимат. Наистина, Къванч е много весел и през цялото време импровизира. Заради това, че бяха в сценични костюми, за съжаление беше забранено снимането.

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 10:51 от queen_fenka

# 26
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Мераба синеочкови любимки  Hug Hug Hug

Аааа йок артък  Crossing Arms де без мен бе  smile3512
идааааааммм вардааааа

Айрич  Hug чок тешекюлер за новото дворче  нал е пролет шъ си пием кафето на рахатлък . Па шъ опнем чаршафа у простора да си направиш широкоекранно кино за филмовите вечери  
айййй чо гюзел бе  Laughing Laughing Laughing

Чекай че щех да забравя чичеците на вратата .

Хайдииииии четвъртък е  Crazy

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 11:36 от kotelina

# 27
  • Мнения: 18 601
Хелоууу в нашия Сблъсък ден!!! Hug
мерси за кафенцата, Фиф bouquet
Фенче Heart Eyes и на теб за преводите, отмени ме!!! bouquet
Коте Hug
е не може без теб!! Joy Joy
както съм ти казвала- усмихваш ме, мерси!!! Grinning



и нещо от мен


Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 13:32 от Airra

# 28
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368


Кусура бакма ма нема ви огрее Киво без цаки!Си имаме уважението много вА молА! И я съм ора...

P.S. Айре, ма много си претенциозна джанъм. Ем китки, ем баклава и па кусури...  Crossing Arms

Ааааа дур бе, дур  smile3513 и аз не давам Киво без цаки  Naughty

Айре  Hug ти като нещеш баклава, джанъм аз всякак я Арча  newsm08. И сиропирана и без и беличка и по -златиста  Mr. Green

# 29
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър да е денят ви, момичета!  bouquet

Айре, много красива пролетна тема - Въздействаща на сетивата -  нежна, с оптимистични послания. Понеже винаги се старая да анализирам символиката в нещата, които ме заобикалят... пролетта е новото начало, розовият цвят означава надежда, позитивен цвят е, носи топлина, емоции, спокойствие, топлота. Уцелила си десетката, това е нужно на нашите влюбени. Широко отворените вратички на "прозореца" означават споделена любов: "Ето, вижте ни, тук сме и се обичаме!" Пеперудите, които пърхат - това е адреналинът на любовта, която има потвърждение в трите снимки. Прекрасно! Не знам, мислиш ли ги предварително нещата или ти се получават по интуиция, но винаги успяваш да ме изненадаш! Обичам хубавите изненади!



Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт