Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
!! Аз до скоро живеех буквално на 5 минути оттам и минавах покрай това място сигурно 10 пъти на ден! Непременно ще намина.

Разбира се, че ще пиша утре (успях да намеря място където събота могат да дадат резултати same day; голямо търсене падна!) Дано с хубави новини 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Вчера направих уринен тест, който беше отрицателен. Така че остава да се се случило чудо последните два дни 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

# 16
Привет момичета днес една приятелка ми препоръча ( от двама човека била препоръчала ) тази дама за акупунктура(пускам снимка )  . Не знам дали жените които са ходили при нея е било с цел бебе , но били доволни . Днес и писах 50лв струва сеанса . Ако някой е чувал отзиви за нея ще се радвам да споделите . Аз. мисля да се запиша за понеделник да отида и да пробвам ... пък let see .

# 17
Знаете ли някой добър доктор, който да прави иглотерапия / акупунктура във Варна?

# 18
Знаете ли някой добър доктор, който да прави иглотерапия / акупунктура във Варна?

Здравей, д.р Шакола:blush:

# 19
Благодаря. Ще го потърся.

# 20
След повече от месец почивка, смятам до седмица да се върна към иглите. Споделете как се движат нещата при вас.

Общи условия

Активация на акаунт