Презентация на уред за сухо пране - без химия, екологично чисто

  • 839
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте! Вчера ми се обадиха по телефона след едно маркетингово проучване (явно попадам в целевата група), да ми кажат , че печеля сухо пране на 1 детайл по избор- диван, килим,матрак и т.н на някакъв нов уред за сухо пране, без химия, било екологично чисто и така нататък, фирмата сега стъпвала на българския пазар.
Според мен са нещо от рода на Rainbow, защото искаха и мъжа ми да присъства, а знам , че Rainbow искаха от моя приятелка същото.
Не било презентация, но аз съм скептик и не вярвам в нещото, нареченето "безплатен обяд"..
Някой да има допир?
Яд ме е, че не запомних името на фирмата, но все ми се струва, че започва с И...

# 1
  • Мнения: 29 270
Подобно е. Преди години и мен ме агитираха, уж съм печелела нещо. Отказах им, при което доста неприятно ми се тросна момичето, което разговаряше с мен.

# 2
  • Мнения: 87
Принципно подобно нещо би ме заинтересувало, стига да струва по-малко от Rainow, така и така следя темата за перящия Zelmer, но събирам мнения за този нов нов видиш ли продукт на пазара..

# 3
  • София
  • Мнения: 38 431
Презентация е. 3 бона беше уреда.

# 4
  • Мнения: 1 970
Ot сорта на парочистачка е. Немска. На 140-150 градуса е парата. Офиса им е почти в Княжево. Не са отскоро въобще, поне от няколко години вършеят. Зарибявката започва по телефона от сорта "Фен ли сте на природата..."
Уреда е много качествен, жена ми го ползва и е много доволна, има хиляди приставки, има и ютия дори, по същество е парогенератор, слагат се едни кърпи и сваля всичко от всякъде, все пак е пара на 150 градуса.
Скъп е, две думи няма.
Всеки си преценя.
Но ако човек е фен на парочистачката, тази е истинска и е много качествена, не мога да си кривя душата. Прави се задължителна профилактика всяка година в офиса им  за 20 лв....
За 3 години нищо не се е чупило, така че не мога да дам мнение за цени на ремонт или резервни части.
Особено за хора с алергии е безценна.
За останалите - пак казвам, всеки си преценя.
Няма общо с рейнбоу - там има двигател който смуче въздуха през резервоар с вода, тук парата излиза през маркуч и накрайник и почиства като разтвореното се събира в специална кърпа за десетки левове.... и като се измърси се сменя... допълнителен комплект кърпи само струва колкото обикновена прахосмукачка.

# 5
  • Мнения: 87
Ot сорта на парочистачка е. Немска. На 140-150 градуса е парата. Офиса им е почти в Княжево. Не са отскоро въобще, поне от няколко години вършеят. Зарибявката започва по телефона от сорта "Фен ли сте на природата..."
Уреда е много качествен, жена ми го ползва и е много доволна, има хиляди приставки, има и ютия дори, по същество е парогенератор, слагат се едни кърпи и сваля всичко от всякъде, все пак е пара на 150 градуса.
Скъп е, две думи няма.
Всеки си преценя.
Но ако човек е фен на парочистачката, тази е истинска и е много качествена, не мога да си кривя душата. Прави се задължителна профилактика всяка година в офиса им  за 20 лв....
За 3 години нищо не се е чупило, така че не мога да дам мнение за цени на ремонт или резервни части.
Особено за хора с алергии е безценна.
За останалите - пак казвам, всеки си преценя.
Няма общо с рейнбоу - там има двигател който смуче въздуха през резервоар с вода, тук парата излиза през маркуч и накрайник и почиства като разтвореното се събира в специална кърпа за десетки левове.... и като се измърси се сменя... допълнителен комплект кърпи само струва колкото обикновена прахосмукачка.
Безценно и изчерпателно. Много ти благодаря за инфото

# 6
  • Мнения: 817
Точката на кипене е 100°, при което водата преминава в агрегатно състояние пара. Как парата е 150°?

Тия кърпи къде стоят? Вътре или отвън? На какъв принцип работи уредът?

# 7
  • Мнения: 40 748
Точката на кипене е 100°, при което водата преминава в агрегатно състояние пара. Как парата е 150°?

Тия кърпи къде стоят? Вътре или отвън? На какъв принцип работи уредът?

1. Водата кипи при 100 градуса, ама при нормално налягане Mr. Green На Еверест кипи при 90 някъде, а при високо налягане кипи при 110, 120 и нагоре. Така работят тенджерите под налягане - позволяват водата да се загрее до по-висока температура за да се готви по-бързо.

2. Водата и да се изпари при 100 градуса, нищо не пречи след това парата да се загрява още. Къде ще отиде? В котлите на ТЕЦ-овете парата се загрява до над 500 градуса. Има си и термин "прегрята пара" и точно такава трябва за турбините, не изпарението от чайника Grinning

# 8
  • Мнения: 46
Възможно ли е  да дадете  кординати на фирмата

# 9
  • Мнения: 1 970
Възможно ли е  да дадете  кординати на фирмата

Нямам никакъв спомен как се казваше фирмата, имам тел. на техника при който се прави профилактиката, 0877354601, ако им се обадите с радост ще долетят в миг за презентация...
Офиса им се водеше в старата Овча купел, от кръстовището на Борис и Околовръстното в посока към горна баня, пряката преди Райфайзен вляво и по улицата отдясно някъде има една бизнессграда, там на първия етаж, адрес не зная наизуст...
Вижте в нета, може би нещо ще излезе...
А продукта е може би наистина нов....модел на същия, който се върти от години, нашият е от три поне.
Сещам се , че ги мернах на Стройко в НДК есента.

# 10
  • Мнения: 46
Благодаря много

# 11
  • Мнения: 3 250
Аз се чудя как избират телефонните номера?

Общи условия

Активация на акаунт