Любители на Котки - Тема 131

  • 27 481
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 846
Опасно ли е заек,който е болен (незнайно от какво ,отказвал да яде) да е в близост с котето ?
заведете Зайко на вет. Милото. Ако имате възможност.

# 751
  • Мнения: 21 207
Опасно ли е заек,който е болен (незнайно от какво ,отказвал да яде) да е в близост с котето ?
заведете Зайко на вет. Милото. Ако имате възможност.
Не е мой ,искат да ни идват гости за Великден с болният заек ,а аз искам да не е при Тути.
Те трябва да си го заведат на лекар, от Пловдив са.

# 752
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Че той дотогава жив ли ще е??? Не че искам да съм груба, ама как така не знаят от какво е болен, пък не ги интересува, че и ще го влачат по пътищата? В какво се изразява болестта му казаха ли поне?

# 753
  • Мнения: 21 207
Месечинке,и аз това се чудя за влаченето.
Бил спрял да яде от 3-4 дни ,само това знам.
Ама не искам да е до котето ни.

# 754
  • Мнения: 5 846
Месечинке,и аз това се чудя за влаченето.
Бил спрял да яде от 3-4 дни ,само това знам.
Ама не искам да е до котето ни.
наистина по-добре да не е в близост. И дано го заведат на вет, това толкова дни да не е ял никак не добре.

# 755
  • Мнения: 21 207
И аз това им казах,но ...

# 756
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Освен да питаш ветеринаря ви има ли общи болести при зайци и котки... Но и аз бих се притеснявала, освен това ми е жал за зайчето. Те са доста кекави и ми се струва опасничко да го държат без ветеринарна помощ, ама... свят широк, хора всякакви Tired

# 757
  • Мнения: 21 207
Месечинке ,да,така е.Дано го заведат.
Ще го попитам.

# 758
  • София
  • Мнения: 5 919
Ако не са ти близки дотам, че да ти пука какво ще си кажат, може да извъртиш нещата така, че твоят ветеринар е казал, че заекът трябва да е прегледан и лекуван, преди да ви гостува... Белким това ги накара да го заведат...

# 759
  • Мнения: 303
Като успокоително за едната ни маца давах Zylkene по съвет от Вет и доста добре подейства. С натрупване е и започва да се дава няколко дни по-рано. Няма привикващ дефект тъй като е натурално по състав.

# 760
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Вероятно зайчето има прорастнали задни зъбки. Пилят  се под упойка. Трябва да яде много сено, за да поддържа кътниците къси, зайците стриват сеното. Ако са прорастнали зъбки те ще направят дупки  във венците и накрая е ясно какво следва.

Ивекс,, с какво име официално е записан в паспорта  Ушатко?

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 12:11 от Котьо

# 761
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Прибрах Магчето преди малко.
Увих я да ѝ е топличко и я сложих на пода. Още е под упойка и не помръдва.
Току що я помилвах и помръдна едното ухо. Нямам търпение да се раздвижи!
По време на манипулацията са ѝ извадили два развалени зъба.
Ще пие антибиотик.
Платих 50 лв.

# 762
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Милото ми Магче, добре си я завила да й е топличко. Бързо да се изчисти от упойката. Уф, цункам я лекичко. Стейси, виж в ДМ - продават супи за котки, 1 лев струва пакетчето, сигурно ще й е по-леко да я близка вместо мека храна.

# 763
  • София
  • Мнения: 13 045
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  стара версия или нова версия!

Ако някой желае да добавя любимеца му в списъка, пишете ми на лични! Ако имате и нещо интересно за първи пост - също.  Wink

И не забравяйте данъците и таксите!!!  Wink 

Общи условия

Активация на акаунт