изтичане на околоплодни води или изпускане на урина???

  • 11 298
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Angy
Цитат на: Altie
На мен ми се случи същото преди малко, но само веднъж (то има време и за още де). Ще ходя днес да ми взимат секрет, но ако не се случи пак няма как да им го покажа. А възможно ли е все пак да е урина? Че имам още към три седмици до термина. Не че има лошо да се роди по рано, но нямам нищо подготвено  Embarassed Плюс това нямам и болезнени контракции.
Та случва ли се такова нещо да се изпуска урина?
10 х

Altie, при мен положението беше сходно с твоето - 14 дена преди термина ми изтекоха малко от водите и след два часа се повтори същото. 12 часа след първоначалното изтичане, което наистина бе малко аз имах едно прекрасно момченце. Съмнявам се да е урина, въпреки притискането на плода.
Бих те посъветвала да подготвиш необходимите неща, да се
консултираш с наблюдаващия те лекар и да си готова да тръгнеш всеки момент. Желая ти успех, възможно най-лекото раждане и най-прекрасното бебе на света. Стискам палци.


Много ти благодаря. Аз ходих и акушерката каза че сигурно е течение - направи проба върху превръзката, каза че ще стане зелено ако са води. То стана зелено по краищата, тя се учуди и после каза че трябвало цялото да стане зелено  Confused И ако продължава да тече и утре пак да отида Confused Не знам какво да правя, ще изчакам, но... Надявам се да е права. Колко може да е силно едно течение? Защото на мен ми се струва малко прекалено. А водите може ли да са на... приливи ако мога така да се изразя. От време на време се засилва, после няма известно време и така...
Мерси Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 051
Цитат на: Altie
А водите може ли да са на... приливи ако мога така да се изразя. От време на време се засилва, после няма известно време и така...
Мерси Simple Smile

Може, може.
Водите изтичат по различен начин. Ако е запазен долният полюс на мехура, изтичат както ти казваш "на приливи".
Скоро ще си мама!

# 17
  • Мнения: 2 641
Momicheta a slagali li ste globuli vaginalno? Az gi slagam dosta navatre kakto pishe i otvreme na vreme izticha nesto - triabva da sa raztopenite globuli ama kak da sam sigurna che nesto ne se e puknalo? A tezi vodi imat li niakakva mirizma ili ne?

# 18
  • Мнения: 772
На мен ми предписаха профилактично polygynax 2 сдмици пред термина и също доста се притесних, когато първата "изтече" около 2 часа след поставянето, въпреки че лекарката ме беше предупредила. Мисля обаче, че цветът в този случай бе неестествено ярко жълт някак. Аз пък се притеснявах, че ги поставям недостатъчно навътре и затова така изтичат, дано са имали ефект все пак.

# 19
  • Мнения: 1 704
Колкото и навътре да ги слагате - пак ще изтичат.. вие къде искате да отидат ?!  Wink Но то си личи, че от глобулите.. консистенцията е доста по-гъста от вода, по скоро е като гъсто течение..

# 20
  • Мнения: 768
При мен водите бяха беазцветни без миризма. Изтичаха много силно и май не могат да се сбьркат с течение или урина.
Ама знае ли човек- може при всеки да е различно.

Общи условия

Активация на акаунт