Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 62 900
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Е, сдобих се с една 50-ца на Скандал.😁 Помирисах Мадамата на Готие, Хипнозата на Ланком и Тобако Ванил на ТФ и се влюб-влюбих в негооо, но ще си го поръчам от заг. Бтв, мирише ми на познат парфюм, ама не мога да се сетя...нещо общо с мъжки Булгари да има? Някой има ли наблюдения?
Не успях повече, тъй като бързах.
Имам един въпрос тъпичък...в бутилираните вече парфюми си има капки, нали?

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 14:35 от sunattraction

# 16
  • Мнения: 5 710
Идвам да изкажа впечатленията си от новите ми придобивки

Том Форд - Тобако Ванил .... Отворих го с огромно любопитство и се пръснах в косата. В първият момент ме лъхна мирис на тамян и си помислих "Защо по дяволите си поръчах 100мл от тази гадост" 😀 След малко обаче ми замириса на череши и взе да ми харесва.
Интересен аромат е и мисля, че ще се напасна с него.

Отровното момиче - Сладък и много мой аромат

Куатре - Бушерон .... Изключително много ми наподобява Лалето, свеж пролетен аромат, но мисля че няма да е много траен.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Том Форд - Тобако Ванил .... Отворих го с огромно любопитство и се пръснах в косата. В първият момент ме лъхна мирис на тамян и си помислих "Защо по дяволите си поръчах 100мл от тази гадост" 😀 След малко обаче ми замириса на череши и взе да ми харесва.
Интересен аромат е и мисля, че ще се напасна с него.

Колко интересни сме хората и различните ни възприятия на един и същи парфюм. Simple Smile
Ако не си въобразявам, ТВ на ТФ ми напомня на този парфюм..

Едит: Искам да си похваля аристейския Мон Гарлен, сутринта се полях и още си го усещам Heart Eyes

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 22:26 от sunattraction

# 18
  • Мнения: 654
Благодаря за новата ароматна тема!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 156
Благодаря за новата тема. Прекрасно оформление! Heart

# 20
  • Мнения: 2 184
Благодаря за новата тема!Аз пък доста си ползвам Burberry Her/Martinez/,много е близък до оригинала и с огромна трайност.

# 21
  • София
  • Мнения: 231
Скандала на Заг добър ли е? Благодаря!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Тук,май доста фенове на Скандал има,:kissing_heart: да добър е на Заг,но на Ди енд Пи е по-добър.

# 23
  • Мнения: 5 710
Момичета, да похваля Tobacco Vanille  , страхотен е.
Сутринта цялата възглавница ми миришеше, косата ми от вчера също.

Куатрето обаче май ще го пускам за размяна, някой ако има желание.

# 24
  • Мнения: 1 478
Идвам да изкажа впечатленията си от новите ми придобивки

Том Форд - Тобако Ванил .... Отворих го с огромно любопитство и се пръснах в косата. В първият момент ме лъхна мирис на тамян и си помислих "Защо по дяволите си поръчах 100мл от тази гадост" 😀 След малко обаче ми замириса на череши и взе да ми харесва.
Интересен аромат е и мисля, че ще се напасна с него.

Отровното момиче - Сладък и много мой аромат

Куатре - Бушерон .... Изключително много ми наподобява Лалето, свеж пролетен аромат, но мисля че няма да е много траен.


Куатре - Бушерон е много траен при мен. За Табако ванил няма да коментирам. Уникален е, ама май ще го нося като стане пак хладно.

# 25
  • у нас
  • Мнения: 1 862
Тоз табако ванил сега ми вади очите. Голямо хвалене го хвалите🤣 по - принцип не харесах черната орхидея и може би казах"не" на Том Форд, но сега събуждате любопитство
🙂

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Ми моето мнение е, че е специфичен аромат, точно стил Том Форд, или го заобичваш, или го намразваш. Аз обичам черната орхидея, обичам и виолетовата, почти бях сигурна, че ще заобичам и Тобако Ванил, но първо пробвай. Simple Smile На мен ми мирише на спайси, канела, нещо леко сладичко, много интересен аромат ми е, но това ми е повърхностно мнение, тъй като съм го душкала веднъж. От любопитство си бях поръчала Fucking Fabolous, ама като се пръснах и все едно с чук ме удариха, не ми хареса, но ще му дам втори шанс. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 710
На мен Тобако Ванил ми мирише първо на череши, а след това на тютюнев дим... някаква много интересна комбинация.

# 28
  • Мнения: 2 164
Няколко магазина на ДМ обиколих и никъде не видях голям асортимент на Аристеа, по 2-3 само. Къде мога да намеря по голямата им част от парфюмите?

# 29
  • Мнения: 5 593
В ДМ са заредени само някои номера. Аз ги намерих всичките в един квартален супермаркет и в един от магазините за козметика в нашия град. Обаче още не са заредили новите попълнения. Иначе ги има в OLX.

Общи условия

Активация на акаунт