Помощ от ветеринар с опит- разчитане на снимка

  • 1 100
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Имам нужда от мнение за моята котка която е на 9 близо 10г  със диагноза тумор на млечните жлези !
Моля ви кажете ми как разчитате тази снимка има ли нещо на белия дроб според вас ? Виждат ли се разсейки ?

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 21:40 от Не се сърди, човече

# 1
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Питайте, ако желаете тук:
https://m.facebook.com/groups/123811940966843

# 2
  • Мнения: 109
Благодаря чакам прием в групата ..

# 3
  • София
  • Мнения: 38 476
Питай в клиника Свети Антим. Имат страница, мейл, операционна и т.н.

# 4
  • Мнения: 109
В кой град е това ?

# 5
  • София
  • Мнения: 38 476
София. Ти не си уточнила град. Иначе и старозагорските специалисти имат сайтове и мейли, на които можеш да поискаш консултация и да пратиш снимка. Казвам го, защото правих проучване за операция на кучето ми.

# 6
  • Мнения: 109
За Варна става въпрос .. Стара Загора ще ми е далеч а котето се стресира много на 5 мин от нас до Вет . Не намерих читав лекар тук във Варна за съжаление 😞

# 7
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Защо не попиташ в софийските клиники дали ще ти услужат с разчитането на снимка по имейл; кажи че си от Варна и нямаш никаква възможност да пътуваш до София, не вярвам да ти откажат.
Например Централна ветеринарна клиника, Вяра Надежда Любов, Добро хрумване, Доверие, 101 любимци.
Може да питаш и в темата "Любители на котки", тук пишат и момичета от Варна. Във всеки случай може да получиш добри съвети. Успех!!!

п.п. Снимката на какъв носител е?

# 8
  • София
  • Мнения: 38 476
Във Варна няма ли голяма хубава клиника? Това е голям град.

# 9
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Месечинка виторога е от Варна, току-що четох нейно мнение за клиниката, в която води котката си, че е много доволна.

# 10
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз също съм от Варна и сме доволни от Елпида във Владиславово. Но не ни се е налагало да ползваме такъв тип услуги при тях.
Преди бяхме в Диана вет в Аспарухово, там също работят добри доктори.
Къде сте ходили?

# 11
  • Мнения: 109
Защо не попиташ в софийските клиники дали ще ти услужат с разчитането на снимка по имейл; кажи че си от Варна и нямаш никаква възможност да пътуваш до София, не вярвам да ти откажат.
Например Централна ветеринарна клиника, Вяра Надежда Любов, Добро хрумване, Доверие, 101 любимци.
Може да питаш и в темата "Любители на котки", тук пишат и момичета от Варна. Във всеки случай може да получиш добри съвети. Успех!!!

п.п. Снимката на какъв носител е?



На коте на 10г. Мога да пробвам незнам дали някой ще обърне внимание .. но не пречи да пробвам . Благодаря !

# 12
  • Мнения: 109
Аз също съм от Варна и сме доволни от Елпида във Владиславово. Но не ни се е налагало да ползваме такъв тип услуги при тях.
Преди бяхме в Диана вет в Аспарухово, там също работят добри доктори.
Къде сте ходили?


Ходих във Авора на калитин , Ултравет и клиника цоневи.. не съм доволна! Дано не ви се налага такъв тип услуги и да не се стига до лекари че пази боже е .. Sad Това е на живот и смърт и е много важен лекаря но за съжаление за 100 лв ще убият или гледат да си пазят репутацията ..Един лекар трябва да е сигурен какво прави а те не са .

# 13
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
За съжаление повечето лекари станаха такива, независимо дали пред него стои човек или животно. Гледат те в джоба. Sad
От сърце ви желая успех! Знам какво е да обичаш куче или коте и колко важни членове на семейството са!

# 14
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
п.п. Снимката на какъв носител е?
На коте на 10г. Мога да пробвам незнам дали някой ще обърне внимание .. но не пречи да пробвам . Благодаря !

Имах предвид на диск ли е или на рентгенова плака.
Не се отказвай да питаш дори и да не ти обърнат внимание. Тук  няма да те погледнат, но на другото място ще ти отговорят. Ръчкай навсякъде, не се отчайвай. В края на краищата се отнася за сериозна диагноза. Като обясниш какъв е проблемът не вярвам да откажат разчитане. Всичко е в твоите ръце! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт