Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 85 007
  • 752
  •   1
Отговори
# 510
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Аз например съм недоволна от праха и гела за вълна и деликатни Денкмит. Писала съм многократно в темата за перилните препарати(и не само аз). Степа ми едно 100 вълнено сако и един елек от домашна вълна, който години преди това перях с Пурлан и си беше мек и пухкав.
Сега, за да не изхвърлям течния, пера с него банските на дъщеря ми след къпане в басейна. Ама то с това дъждовно лято, скоро няма да го отикам.Grinning

# 511
  • София
  • Мнения: 3 817
Праха (не течния) за деликатни тъкани на Denkmit за мен е най-големия боклук, който съм ползвала досега въобще.

# 512
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Не знам защо при вас така се е получило, но зимните ми дрехи са предимно от вълна и кашмир. Не съм имала подобни проблеми. Пера на програмата за вълна и не ги суша в сушилнята.

# 513
  • Мнения: 2 156
Аз съм доволна от капсулите (Denkmit).

# 514
  • Мнения: 730
Идвам да похваля тая пяна:


Много удобна за разнасяне, не тече и не пръска наоколо както някои спрейове, попива бързо в кожата и не стои лъскава и мазна и предпазва идеално от слънце!

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Преди малко загледах един пакет - шоколадов сладкиш без глутен в ДМ
Някой да го е пробвал ?

# 516
  • Мнения: 147
За пръв път ми се случва, но да споделя как днес ми таксуваха препарат на касата, чиято цена се различваше от етикета на рафта. Аз го забелязах, а на едно табло точно над касата пише, че при такъв случай получавам стоката безплатно. Наистина, върнаха ми парите и ест. побързаха да сменят етикета.

# 517
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 543
За пръв път ми се случва, но да споделя как днес ми таксуваха препарат на касата, чиято цена се различваше от етикета на рафта. Аз го забелязах, а на едно табло точно над касата пише, че при такъв случай получавам стоката безплатно. Наистина, върнаха ми парите и ест. побързаха да сменят етикета.
Възползвали сте се от привилегията "Гаранция каса"
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/uslugi/klientski-privilegii
и на мен ми се е случвало  Laughing

# 518
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Не съм виждала такива табла, но и на мен ми се е случвало да обърна внимание, че цената на рафта е била друга, и са ми давали продукта безплатно.

# 519
  • Мнения: 147
Тези привилегии са доста атрактивни, макар че връщането можеха да не го ограничават само до магазина, от където си пазарувал. Но пък "Торба за цял живот" ми харесва - имам една ДМ-ска от тези за многократна употреба - е няма късане, пренасяли сме какво ли не в нея, вече е поне на 5 години.

P.S. има нов журнал, валиден от днес Simple Smile

# 520
  • Мнения: X
Аз хич не съм доволна от платнените торби на ДМ. Имам още 3-4 от различни места и магазини, на ДМ са най-зле, освен че са и грозни. Единственото предимство е наличието на дълга дръжка.

# 521
  • Мнения: 2 246
Аз вече си харесах четки за зъби на Trisa от новия журнал, само дано са достатъчно меки. Също и течен сапун на Balea Cosy Thailand.

# 522
  • Мнения: X
Не ми харесват течните сапуни на Балеа. Купих пълнител... Ми трябва 3-4 помпи да изпомпам, за да си измия ръцете от нещо мазно, примерно.

# 523
  • Мнения: 184
Аз хич не съм доволна от платнените торби на ДМ. Имам още 3-4 от различни места и магазини, на ДМ са най-зле, освен че са и грозни. Единственото предимство е наличието на дълга дръжка.
На  кои други магазини има ли подмяна  на торбата при скъсване ?
Като модел и на мен не са ми много удобни , че късите дръжки са доста дълги и торбата опира в земята ,но точно дългата дръжка ми е много удобна  , особено докато бях с бебешка количка на пазар  , да я  закача  на  количката или пък за топки и играчки при разходка .

...имам една ДМ-ска от тези за многократна употреба - е няма късане,
Аз вече втора подменям в ДМ  - на едната дръжките , на другата дъното скъса  .

# 524
  • Мнения: 2 246
Не ми харесват течните сапуни на Балеа. Купих пълнител... Ми трябва 3-4 помпи да изпомпам, за да си измия ръцете от нещо мазно, примерно.
Аз съм много доволна, този ми е 4-ти подред на тяхната марка, който купувам.

Общи условия

Активация на акаунт