Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 85 399
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 290
Здравейте,искам да попитам в ДМ има ли еднократни покривала за тоал.седалка?
Взимала съм, но преди повече от година,
не знам дали са все-още в предлагания асортимент.

# 151
  • Мнения: 35 110
Аз единствено в Джъмбо съм виждала такива

# 152
  • Мнения: 24 329
Здравейте,искам да попитам в ДМ има ли еднократни покривала за тоал.седалка?
Взимала съм, но преди повече от година,
не знам дали са все-още в предлагания асортимент.
Да, има ги! Постоянен асортимент са, купувам ги от години

# 153
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Здравейте,искам да попитам в ДМ има ли еднократни покривала за тоал.седалка?
И аз купувам от ДМ от години. Не знам как съм живяла преди без тях. Смениха им опаковката преди една година, но са същите вътре. При мократа тоалетна хартия са.

# 154
  • Мнения: 405
Днес търсих боя за яйца,която бяхте показали тук със златни и сребърни яйца на опаковката на др.Йоткер-Carmin,но в ДМ-,намиращ се в центъра в гр.Бургас нямаше.Някой купувал ли е и от къде???

Последна редакция: ср, 10 апр 2019, 13:38 от albita

# 155
  • Мнения: 10
Здравейте,искам да попитам в ДМ има ли еднократни покривала за тоал.седалка?
И аз купувам от ДМ от години. Не знам как съм живяла преди без тях. Смениха им опаковката преди една година, но са същите вътре. При мократа тоалетна хартия са.
Много благодаря на всички за информацията

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Днес търсих боя за яйца,която бяхте показали тук със златни и сребърни яйца на опаковката на др.Йоткер-Carmin,но в ДМ-,намиращ се в центъра в гр.Бургас нямаше.Някой купувал ли е и от къде???
Скрит текст:
Купих от Кауфланд такава, имат стелаж на Йоткер само с бои Wink

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Тази течна боя на Dr. Oetker какво представялва? Как се боядисват яйцата? Не е като едни, които ги продават в прозрачни опаковки и яйцата трябва да се намажат с тях, нали?
Всъщност сега прочетох в интернет: Достатъчно да сложите ръкавиците от комплекта, потопите пакетчетата с различни цветове в чаша с топла вода и след това с капчица две да оваляте всяко яйце. Поставете боядисаните яйца върху домакинска хартия и изчакайте да изсъхнат. Това е всичко.
Точно такова, за каквото си мисля. До сега не са ми се получавали добре като ги правя с такива бои.

# 158
  • Мнения: 11 334
И при мен никога не са се получавали хубаво по този метод. Май и тази година ще си взема обикновенна боя за яйца.

# 159
  • Русе
  • Мнения: 7 057
С такива бои добър ефект се постига върху вече боядисани яйца. Аз имам такива от Лидл. Първия ми опит беше провал. За следващата година една позната ми каза как действа и яйцата станаха идеални.

# 160
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Ето така изглеждат боите и какво пише като упътване.

# 161
  • Мнения: 22 861
Моите пък стават супер с такива бои, но явно съм им хванала цаката.Simple Smile
Наистина стават по-хубави ако първо се боядисат с обикновени бои.

Последна редакция: ср, 10 апр 2019, 21:54 от ДХ3

# 162
  • Мнения: 4 206
От както преди 2 години,открих седефената боя за яйца,само с нея боядисваме яйцата в къщи.Стават разкошни.Първата година определено качество беше малко по-добро,но и втората година станаха пак много хубави.Ще кача снимки от първата година май и на боята.Влюбвам се във всяко едно боядисано яйце.
 
Скрит текст:
[/spolier]

Яйцата бяха станали точно като на опаковката.

Последна редакция: ср, 10 апр 2019, 18:57 от Bubi99

# 163
  • Мнения: 6 938
Аз правя друго-слагам си ръкавица и върху нея капвам 2-3 цвята, после омазвам няколко яйца и сменям ръкавицата за следващите. Върху белите яйца се получава много добре.

# 164
  • Мнения: 4 400
Здравейте,искам да попитам в ДМ има ли еднократни покривала за тоал.седалка?
Има, да. Около 1,50-2,00 лв. бяха, когато последно съм взимала (преди около година). Мисля, че си го поддържат като асортимент.

Общи условия

Активация на акаунт