Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 март 2019, 12:50 ч.

Избор на графичен таблет

• 212
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте.Искам да си взема графичен таблет.Ще се използва за рисуване.Бюджета е около 200-250лв.Колебая се между Wacom Intuos Manga и Ultra Slim Graphic Tablet от XP-Pen Deco 03  ( https://www.xp-pen.com/product/89.html ) .На хартия този на xp-pen е доста по-добре(имам възможност да го купя от чужбина),но не съм много добре запознат с марката и отзивите....
За wacom съм сигурен в качеството,но ме притеснява че работната площ е доста малка.Приемам и други предложения,като втора ръка също е опция.

# 1
Здравей. Аз така и не свикнах на таблет. Имах Wacom преди доста години, стар модел, но за времето си минаваше за хубав. Не свикнах, не можах да го използвам и го подарих на приятелка, която искаше да ползва таблет. След една година ми го върна, понеже и тя не успяла. Най-сетне успях да започна да рисувам (и пиша) на таблет с iPad Pro + Apple Pencil. Разбира се, бюджетът не е посоченият от теб Fearful, което хич не е маловажно, но ако имаш възможност да вдигнеш бюджета, помисли си. Тествай айпада на някой познат или в магазин на Apple, ако ти е възможно...

# 2
Да, абсолютно си права за Apple. Но XP-Pen са отлично бюджетно решение.

Общи условия

Активация на акаунт